Jump to content

Cnn Muhabiri ışınlandı

emily

Recommended Posts

CNN muhabiri ışınlandı

fft11mf129433ph0.jpg

Seçim gecesi ABD'nin ilk siyahi başkanını seçmesinin yanında teknolojik bir ilke de imza atıldı. CNN canlı yayında hologramla insan ışınladı!

Bu teknolojik yenilik CNN'den geldi. CNN bir ilki gerçekleştirerek, dünyada ilk kez canlı yayında, binlerce kilometre uzakta, Chicago'da bulunan habercisi Jessica Yellin'i New York stüdyosundaymış gibi canlı yayına hologram teknolojisiyle "ışınladı".

CNN muhabirinin verdiği bilgilere göre bunu yapmak için 35 adet 'high definition' kamera kullanılmış. Tüm kameralar farklı açıdan muhabirin görüntüsünü elde ederek tüm boyutları yakalayabilmiş.

kaynak: milliyet haber

Bakın bir söz var veya iddaa vardır derler :

İnsan beyninin en fazla %3 çalışırmış;Ama ampulu bulan einstan [aynştayn] %9 çalıştırmış]

Yani anlıyacağınız bir insan ampulu bulmak için %100 den %9 unu ampul bularak çalıştırıyorsa gerçekten bu gibi olaylara şaşırmamak gerek

Tabi birde tebrik etmek gerek

Buyrun videosu:

Please register to see this content.

Bakın bir söz var veya iddaa vardır derler :

İnsan beyninin en fazla %3 çalışırmış;Ama ampulu bulan einstan [aynştayn] %9 çalıştırmış]

Yani anlıyacağınız bir insan ampulu bulmak için %100 den %9 unu ampul bularak çalıştırıyorsa gerçekten bu gibi olaylara şaşırmamak gerek

Tabi birde tebrik etmek gerek

Buyrun videosu:

Please register to see this content.

eisntein mı ampulu bulmuş edison olmasın mı ?

"Simone" gibi olmuş, bunun çok abartılı oldugunu düsünmüyorum, gerekli birşey de olduğunu pek düşünmüyorum, sadece 3 boyutlu sinemalarda gözlük takıpta izlediğimiz filmler gibi,

yapsınlar "teleportasyon" hayran kalayım. gerçi bi ara yapmaya çalışıyorlardı fareyi toparlayamadılar;)

muhabir 35 tane hd kamera tarafından farklı acılardan videoların cekilip,birlestirilerek elde edildiğini söylüyor,gercektende güzel olmus,bilimkurgu filmlerinden görmeye alıstığımız bu olay artık gerceklesti,bakalım daha neler göreceğiz...

Hologram denildide, geçanlerde izlediğim bir videoyu vermek istedim :

Hologram teknolojisi ile Araba Alarmı.!

Yanınızda beliren bir erkek veya bayan ile hem muhabbet ediyorsunuz hemde birçok biligiye ulaşıyor yardım alıyorsunuz.

izleyin :

http://video.yahoo.com/watch/3677249/10126901[/CODE]

Işınlanma bulunsa ne olur? Muhtemelen Türk Telekom tekelinde olur.

Birisi diyelim ki İstanbul'dan İzmir'e ışınlanmak istedi.

Adam meğer kotalı ışınlanma kullanıyormuş bedenin üstü İzmir'de geri kalan kısmı İstanbul'da kalıyormuş.

Üstüne de Telekomdan uyarı; kota aşımından ötürü hattınız gelen çağrılara açık ancak arama yapmaya kapalıdır. Bedeninizin geri kalanını istiyorsanız lütfen kontör yükleyiniz :D :D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...