Jump to content

Türkiye'de World Of Warcraft Çılgınlığı

BrightBlade

Recommended Posts

ben daha henüz denmedim ama yurt dısından bir siteden aldım eger ıoynanmasa koymazlardı o forum sitesinden aldıkalrımdan sorun cıkmadı simdiye kadar simdiye kadar cd ye cekip oynayın ama 8 gb civarında cd niz öyle olmalı yani kolay gelsin

herkese slm

şimdiye kadar wow dan tutunda knigh online kadar,bir çok online oyun oynadım.ve hepsinden de farklı haz ve tad aldım.ama ilginç olan ise ingilizcem ilerledi!konuşamıyorum ama çok iyi yazıyorum ve daha ilginci bilgisayar kulanmayı bilmiyorken bu oyunlar sayesinde öğrenişim ve daha ileri gideyim 4 senedir bir kankam var(dostlar başına en büyük destekçim,canım,cigerim kardeşim)online oyundan tanıştım...başkada bir şey söylemem

ayna misaliyiz neysek onu görüyoruz birbirimizde...

Aynen katiliyorum

oyunu orjinal serverda oynarsan tüm denilenlerde haklilar. Ama para vermektense turk serverda oynayan icin oyun sadece oyun ama ne knight ne digerleri wow herzaman baskadir sinirli degil hicbir sey yapamiyorsan cek kenara manzara izle :)

ne kadar salak oyunlar :D salak salak şeyler warcraft mış knıght mış en iyisi silkroad en azından ismi yeter ipekyolu tarihi yaw

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...