Jump to content

Windows 10 Enterprise [x64] 2016 Ltsb [14393.3241] + Görsel

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Eline sağlık sevgili emektar çok güzel simgeler var bizim için uğraşmış paylaşmışsın teşekkürler. Stabilizasyondan yana şüphem yok, ara sıra oyunda oynadığım için Ltsb sistemlerden uzak duruyordum pro ya göre fps azalması ve drop yeniyor diye, belki microsoft yeni güncellemelerle çözmüştür bu sıkıntıyı yükleyip test edeceğim :) saygılar

• Like 1

kurup denedim bu sefer harika olmuş.bi önceki beklediğim performansta olmamıştı.birde resimler paint ile açılıyor???windows fotoğraf fotoğraf görüntüleyici seçeneklerde yok???nasıl değiştirebiliriz???

• Like 1

rasgun, 10 saat önce yazdı:

kurup denedim bu sefer harika olmuş.bi önceki beklediğim performansta olmamıştı.birde resimler paint ile açılıyor???windows fotoğraf fotoğraf görüntüleyici seçeneklerde yok???nasıl değiştirebiliriz???

Dism/Reg kod ile yapabilirsin fakat zora gerek yok, DİSM+++ ile aşagıdaki tiki aktif ettiginizde istediginiz olacaktır. :)

FCJrVD.png

Edited by Alphonso_Elric

rasgun, 10 saat önce yazdı:

Windows Fotograf görüntüleyici aktif etme reg yazarsan internette reg dosyası var. İndirip saniyeler içerisinde reg kaydını yükleyerek aktif edebilirsin...

Please register to see this content.

• Like 2

SON_VATAN, 5 dakika önce yazdı:

Bende mi sorun tam olarak bilemedim ama yeniden başlat ve kapatmada windows hayli bekliyor sonra işlem yapıyor..

Sıkıntı olmamalı aynı çalışmayı kendimde şuan olarak kullanmaktayım bir sıkıntı görmediğimi belirtmek isterim. Bu konuda başka geri bildirimlerde almak isterim sorun var ise bilmeliyim.

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

Eline emeğine sağlık yıllardır seni takip ediyorum senin yaptığın bütün görsel windowsları kullandım o zamana kadar happy memnun kaldım yani her şey için çok teşekkürler

Bilgimin olmadığından dolayı soruyorum mazur görün neden windows'un en son sürümü değil de bu 

bu windows'un ne sürümü oluyor yeni sürümle ne farkı var neden insanlar bunu bazen paylaşıyorlar

Bu sürüm ne demek yani 2016 LTSB

Bu bu sürüm hakkında hiç bilgim yok

Yeni yeni sürümü de yapmayı düşünüyor musun