Jump to content

Bu Yazıyı Nasıl Edit Lerim "windows Kur"

*KuZeYLi*
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...

Hocam hazır editleme konusu açılmışken;

Xp kurulumunda sol taraftaki "bilgiler derleniyor" vb. şeklindeki ilk üç yeri tamamen nasıl silebilirim?

"WntbbuED" programı silemiyor sadece değiştirebiliyor.Reshack ise baş taraftaki tikleri kaldıramıyor.

Ayrıca yine sol alt taraftaki "kurulumun yaklaşık kalan tamamlanma süresi" ibaresini nasıl

"kalan tahmini süre" olarak değiştirebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler. :)

blackman adam editlemeyi sormuyor zaten smile.gif Editlemiş örnek göstermiş smile.gif[/CODE]

Ne de olsa biri soracaktı :)

Dosyayı reshackle açtınız ve sildiniz sadece tik kutusu kaldıysa o tiki de bitmap bölümünden siliceksiniz.O zaman o da kalmaz geride...

Düzenleme: Bu arada o bitmaplerin adı 104-105-109

Edited by blackman12

Ayrıca yine sol alt taraftaki "kurulumun yaklaşık kalan tamamlanma süresi" ibaresini nasıl

"kalan tahmini süre" olarak değiştirebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler. clapping.gif

orası syssetup.dll ile değişiyor daha önce denemiştim.

V.I.P görevi size helal olsun. Uzun zamandır cevap aradığım soruları bir çırpıda çözümlüyorsunuz.

TNC_TR gerçekten seçkin MOD. ve VIP kişilerden oluşmuş durumda.Tekrar size ve ilgilenen diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Esenlikle kalın.Ellerinize ve beyinlerine sağlık ve kuvvet diliyorum. :lol:

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar sabahtan beri uğraşıyorum bıktım artık

USETUP.EXE dosyasını PE EXPLORER programı ile editliyorum fakat işletim sisteminin kuruluma geçtikten sonra hiçbirşeyin değişmediğini görünce sinir oluyorum.

yapan nasıl yapıyor bu işi WinHex zaten berbat program,reshackerda düzenlerken kitleniyor.bunun başka yolu yokmu neyle düzenleyeceğim bu dosyayı :)

USETUP.EXE dosyasını PE EXPLORER programı ile editliyorum fakat işletim sisteminin kuruluma geçtikten sonra hiçbirşeyin değişmediğini görünce sinir oluyorum.

yapan nasıl yapıyor bu işi WinHex zaten berbat program,reshackerda düzenlerken kitleniyor.bunun başka yolu yokmu neyle düzenleyeceğim bu dosyayı :)

Özelden yaptığınız mesajı yeni gördüm.

Yanlış editleme insanı yorar...

Bende zamanında bayagı yorulmuştum...

Özelden sorunuza cevabımı yazıyorum...

Özelden yaptığınız mesajı yeni gördüm.

Yanlış editleme insanı yorar...

Bende zamanında bayagı yorulmuştum...

Özelden sorunuza cevabımı yazıyorum...

tşkler ayrıca birşey daha NTDLL.DLL ve smss.exe dosyalarını editlememiz gerektiği söylenmiş fakat bu dosyalarda editlenecek birşey yokki

yani PE EXPLORER ile açtım kurulumla ilgili önemli değiştirilecek birşey yok

Windows Kur falan yazmıyor çünkü..

PE EXPLORER programını save leyip editlediğini zannediyor fakat kurulumda yine eskisi gibi ayarlanmamış çıkıyor

yani program hiçbir ise yaramıyor neyle editleyecem bu USETUP.EXE dosyasını allahım ya:(

özeldende yazdım...

Kısaca buradada yazayım.

Hatam ve eksiğim olursa başkası yardımcı olur belki...

Kendi editlediğim 1. resmi;

setupldr.bin dosyasını WinHex vb. bir program kullanarak editliyoruz...

2. ve diğer resimleri;

smss.exe dosyasını PE Explorer vb. bir programla açıp editliyoruz...

usetup.exe yi editlemeye gerek yok...

Sorun yaşarsanız iletirsin..

Kolaygelsin....

Edited by musadilek

EDİT:

Özelden editlediğim dosyaları istemişsin... (başkalarınada örnek olsun)

dediğim gibi usetup.exe yi editlemiyoruz...Sen halen oradasın.editlemiyoruz veya ben editlemiyorıum....

Sadece aşagıdaki linkteki leri özelden dikkat edecegimiz kısımlara anlattığım gibi editliyoruz...

Please register to see this content.

Edited by musadilek