Jump to content

Eski Model Usb Flash Bellekler

canpolat11
 Share

Recommended Posts

XrayN, 12 dakika önce yazdı:

1 adet 4GB SANDİSK CRUZER COTOUR U3 özellikli bi usb mevcut elimde

alırım hocam aşağıdaki linkteki gibi değilmi ?

Please register to see this content.

şrarskoz, 1 saat önce yazdı:

bende bozuk sandısk var alıyo mun

tam modeli nedir ?

yunusemre75, 24 dakika önce yazdı:

O kadar flash belleği ne yapacağını merak ettim doğrusu ?

cuneyt78, 6 dakika önce yazdı:

eskiyi getir yeniyi götür tarzından kampanya mı var?  varsa bilelim

Yok koleksiyon denebilir zamanında almamıştım ondan almak istiyorum varmı elinizde,??

bende de flash bellek hastalıktır: ama 3.0 öncesi (sandisk harici çok nadir kullandım bu güne kadar) flash diskler marka ne olursa olsun başa beladır. 7-8 tane var çöp resmen . 5 yıl önce 7-8 tanesine 40lira vermiştim zamanında iş gördüler ama yapı çok değişti artık

teknolojisi değişti flash disklerin. şu an bendeki 1 numara 256 lık sandisk 3.1 extreme pro (SSD teknolojisiyle yapılmış sanıyorum  (SSD den pahalıydı ilk çıktığında) alır almaz çekoslovakyadaki merkezlerine kaydettiririm -bozulduğunda evden alır çek cumh. den ups ile  ücretsiz kargo ile geri getirirler-üretimden kalktıysa en iyisini seçtirip yollarlar-

extreme pro garanti süresine baktım internet sitesinde inanamadım 2048 yılı

2.0 lar özellikle multiboot yapımında kullanılınca çabuk bozulurlar-sandisklerde de kalite sıralaması vardır.

bendeki 3.1 eski isimlendirmeye göre yeni isimlendirme sistemi çok kafa karıştırıcı.

Tek derdim kasa ön panelde 3.1 ya da daha üstü soket olan kasa sayısının 2 ya da 3 olması piyasada (MSİ ve çok pahalı onlar da: yalnız ekj yapayım 3.1 olan 3.0 portunda kasa arkasındaki 3.1 portundaki hıza çok uzak değil)

Bunlardan tek bozulan 2. sıradaki metal kasa olan-ısınmasın diye aldım hem çok ısınıyor hem okuma yazma düşük.  (yerine aynısını vermişler-diğer bozulanı hatırlayamadım ama multiboot yaparken bozuldu)

Edited by efe34

Elimde kullanmadığım bir kaçtane var resim çıktı en yukardaki o 16 lık (3.0) ve garantiye gidecek çek cumhuriyetine-onun  soket kullanım değiştirme şekli zor oldu ğu için mekanizmasını kırdım  kabul etmezlerse onu da veriririm . İstanbul içi elden teslim olursa iyi olur-

Edited by efe34

efe34, 25.05.2020 - 16:42 yazdı:

Elimde kullanmadığım bir kaçtane var resim çıktı en yukardaki o 16 lık (3.0) ve garantiye gidecek çek cumhuriyetine-onun  soket kullanım değiştirme şekli zor oldu ğu için mekanizmasını kırdım  kabul etmezlerse onu da veriririm . İstanbul içi elden teslim olursa iyi olur-

hocam resim tam net görünmüyor ama ??

1 GB lık Transcend var ama satmam. Zamanında 140.000.000 Lira vermiştim.?

Bir de 8 GB lık Transcend var. İki sefer öldü ama Online fixed programı ile tekrardan dirildi.

Transcend candır. Başka markaların bu tür hizmetini duymadım.