Jump to content

3000 Tl'ye Kadar Laptop önerisi

Share

Recommended Posts

Lenovo V145 AMD A9 9425 8GB 256GB SSD Radeon 530 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81MT001LTX

Please register to see this content.

Gayet iş görüyor 10 tanenin üzerine şirkette satın aldım.

biostan ekran kartını ayarlayıp kullanmayı unutmayın.

Emre028, 44 dakika önce yazdı:

Lenovo V145 AMD A9 9425 8GB 256GB SSD Radeon 530 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81MT001LTX

Bumu yoksa sizinkimi hocam.Çok anlamıyorum

Benim söylediğim 7 yaşındaki bi çocuk için ideal ölçüdedir. Şirkette tüm işlerimizi yapıyor hatta sürekli açıklar uzaktan erişim için kullandığımız bile oluyor v145 modeli bizi memnun ediyor.

Emre028, 7 saat önce yazdı:

Benim söylediğim 7 yaşındaki bi çocuk için ideal ölçüdedir. Şirkette tüm işlerimizi yapıyor hatta sürekli açıklar uzaktan erişim için kullandığımız bile oluyor v145 modeli bizi memnun ediyor.

Yok dostum yeter  zatende ben biraz uzun süreli kullansın istiyorum bilgisayarı.

USD kuru 6.5 iken 2400e 2600e 3200u lu laptop alınıyordu.

Yeni ürün gelmemesi vs fiyatları asiri sisirdi.

2500tl

Casper olması ayrı bir şey ama fiyat performans urunu olabilir, inceleleyiniz

amd_turkey, Bir saat önce yazdı:

USD kuru 6.5 iken 2400e 2600e 3200u lu laptop alınıyordu.

Yeni ürün gelmemesi vs fiyatları asiri sisirdi.

2500tl

Casper olması ayrı bir şey ama fiyat performans urunu olabilir, inceleleyiniz

Hocam 4gb ram ne biliyim çok az gibi beliyor bana.

Hocam normalde marka takıntım yoktur ama bence küçük çocuklara alınacak ürünlerde marka takıntınız olsun. Malzemesi çabuk yıpranacak ürünler almayın. Piyasada da sağlam ürünlerden pek kalmadı. İmkanınız varsa biraz beklemeniz iyi olabilir. 3200U ve 4GB RAM çocuğun işini rahatlıkla görecektir. Daha altına da bakmaya pek gerek yok. Seri çalışması uzun ömürlü olması için önemli bir faktör ki bence dış kasanın dayanıklılığı daha önemli bir faktör.

• Like 1

canavar123, 15 dakika önce yazdı:

Hocam normalde marka takıntım yoktur ama bence küçük çocuklara alınacak ürünlerde marka takıntınız olsun. Malzemesi çabuk yıpranacak ürünler almayın. Piyasada da sağlam ürünlerden pek kalmadı. İmkanınız varsa biraz beklemeniz iyi olabilir. 3200U ve 4GB RAM çocuğun işini rahatlıkla görecektir. Daha altına da bakmaya pek gerek yok. Seri çalışması uzun ömürlü olması için önemli bir faktör ki bence dış kasanın dayanıklılığı daha önemli bir faktör.

marka olarak ne önerirsiniz hocam

adam4, 15 saat önce yazdı:

marka olarak ne önerirsiniz hocam

Acer Swift serisi ve HP Pavilion serisi bence iyi olacaktır ama piyasada bu ürünler çok yok. Dell'in de çoğu ürünü çok sağlamdır. Asus'larda eski modeller kronik menteşe sorumluydu. Şu anki Asus'umda bile menteşeyi açıp kapatın çıtır çıtır ses geliyor yani oradan bir eksisi var ama malzeme olarak onlar da iyidir.

Acer Aspire gibi, Lenovo'nun adını hatırlamadığım modelleri gibi malzemesi berbat ürünleri yeğeniniz kısa sürede kırabilir.

yunusemre75, 57 dakika önce yazdı:

Bende bunu öneriyorum 10. Nesil diğerlerinden daha hızlı 200+ tlye daha fazla disk alanı olanları da var bu 3000 tl

Ama ekran kartı olsun düşükte olsa oyun oynayayım diyorsan bu da 4 bin tl

Dostum onu gördüm aslında casper iyi gibi duruyor ama marka olarak casper kötü diye biliyorum:

adam4, Şimdi yazdı:

Dostum onu gördüm aslında casper iyi gibi duruyor ama marka olarak casper kötü diye biliyorum:

hatta 8gb ramli olanıda varama casper nasıldır bilmiyorum

Casperın eski laptoplarda menteşe sorunu vardı kolay kırılıyordu ama bu son serileri bilmiyorum düzelttiler mi ama yinede lenovo amd a9 dansa casper 10110u yu tercih ederim çünkü buna değecek bir fark var. Ama yine de casper olmasın dersen 3500 diğerlerine vereceğine yukarıdaki 4 binlik asus daha mantıklı geliyor bana.

Emre028, 07.06.2020 - 00:22 yazdı:

dostum ne dersin bu sisteme.seninkiyle arasında ne fark var anlamadım ama.alınabilir mi ?

Emre028, 11 dakika önce yazdı:

128 gb ssd var benim söylediğimde 256 gb

Dostum bence 600 tllik bir fark değil bana göre.Birde 128GB SSD yeter diye düşünüyorum.Ne dersen alınır mı sence?