Jump to content

Hangi Modifiye Xp Yi Kullanıyorsunuz

kralprens
 Share

Recommended Posts

Modifiye xp kesinlikle kulanmam kullananlara da kesinlikle tavsiye etmem.diyenler sebeb..! yazarsa daha iyi olur.

ben kullanıyorum orjinal xp den daha kullanışlı güncelleme derdi yok güncelleme yapıyorduk orjinalde bir 3-4 saat onla uğraşıyorduk.

gecen yaptığım güncelleme en son olan .)

86de467248ed.jpg

barış arkadaşımıza teşekkürler onun xp lerine güveniyorum ve gönül rahatlığıyla kullanıyorum.

Çocuk Güncellemeleri ne için yüklüyon çok merak ettim .İnsanlar Güncellemelere neden çok önem veriyor anlamış değilim güvenlik için desen Zaten XP Güvenli.Onun dışında senin Güncelleme Yapman Boş ıvır zıvır şeyler yani değişen birşey yok Hiçmi Rahatsız Olmuyorsunuz Zıp Güncellemeleri Yükle Uyarısı çıkınca sizdeki nasıl sabırdır anlamadım. 2010'a girdik millet daha XP'yi sökemedi gitti Yazıkkk..

Edited by benwade_21

• Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kendi bilgisayarımda xpnin orjinal halini kullanıyorum. Ancak format için gelen arkadaşlara perfect xp driver edition kuruyorum. Çünkü malum gelen bilgisayarların donanımı fi tarihten kalma. Perfect xp en zayıf bilgisayarlarda bile kullanılabiliyor. Ayrıca driverleri %99 tanıması da büyük bir avantaj.

Çocuk Güncellemeleri ne için yüklüyon çok merak ettim .İnsanlar Güncellemelere neden çok önem veriyor anlamış değilim güvenlik için desen Zaten XP Güvenli.Onun dışında senin Güncelleme Yapman Boş ıvır zıvır şeyler yani değişen birşey yok Hiçmi Rahatsız Olmuyorsunuz Zıp Güncellemeleri Yükle Uyarısı çıkınca sizdeki nasıl sabırdır anlamadım. 2010'a girdik millet daha XP'yi sökemedi gitti Yazıkkk..

Herşey değişirken Windowsu da değiştirmek kaçınılmazdır. Her geçen gün Windowsun bilinmeyen açıkları ortaya çıkıyor. Bu açıkları Güvenlik güncelleştirmeleriyle kapatabiliyorsun. Bu yüzden Güvenlik güncelleştirmeleri önemlidir. Sen güvenlik güncelleştirmeleri gereksiz görüyorsan ben sana ne diyim...

Herşey değişirken Windowsu da değiştirmek kaçınılmazdır. Her geçen gün Windowsun bilinmeyen açıkları ortaya çıkıyor. Bu açıkları Güvenlik güncelleştirmeleriyle kapatabiliyorsun. Bu yüzden Güvenlik güncelleştirmeleri önemlidir. Sen güvenlik güncelleştirmeleri gereksiz görüyorsan ben sana ne diyim...

Evet Çok Gereksiz Buluyorum 15 Senedir Güncellemeleri Kapatıp Kullanıyorum Kafan Kulağım Rahat ve şuana kadarda Hiç Bir Sorunum Olmadı.Açıklardan Bahsediyon O Açıkları Bulan ve Uygulayan Hackerlerin Hedefleri Büyük Sistemler. Bizim Gibi Fakir Fukara Kişilere Zararı Dokunmaz.

• 2 years yıl...

Ben bi aralara EKE58'in 2011 nisan güncellemeli sade xp'sine bir kaç ekleme yaptım kullanıorum...sistem zaten stabildi, görselde oldu :)

[spoiler][img]http://i52.tinypic.com/k567pd.jpg[/img][/spoiler]

temaya aldırmayın :D başlat menüsü güzel diye kullanıyorum :D

Edited by ilx_199