Jump to content

Exa Radyo 3.1

kazaam

Recommended Posts

sfavori1au9.jpg

Radyo Dinlemenin Keyfini EXARadyo ile Yaşayın

Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde radyolarınızı kolayca ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz

Sistem Tray da çalışın

EXARadyo programını sistem trayda kullanarak masaüstünü meşgul etmeden rahat bir şekilde çalışabilirsiniz

Sağ Tuşu Kullanın

EXARadyo Sistem trayda çalışırken her defasında ana pencereyi açmaya gerek kalmadan sağ tuşu kullanarak temalarınızı değiştirebilir, radyo sesini açıp kapatabilir ve favori listenizden diğer radyolara ulaşabilirsiniz.

Görünümünü Siz Belirleyin

EXARadyo programının görünümünü, farklı temalar kullanarak değiştirebilirsiniz.

Radyo Listenizi Güncelleyin

Radyo listesi ile yüzlerce radyolara ulaşabilir ve favori listenize ekleyebilirsiniz

Radyo listesini devamlı güncelleyerek yeni radyolar edinirsiniz.

Favori Listesi ile zamandan kazanın

En çok dinlediğiniz radyoları favori listesine ekleyerek, listelerde radyo aramak zorunda kalmazsınız. Ayrıca sevdiğiniz radyolara hızlı ve kolayca ulaşarak zamandan kazanabilirsiniz

http://www.dosya.cc/Radyo.rar.html[/CODE]

• 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra...

Güncellemesinin 22 dakika sonrasında yayınlanan ilk edit bu olmalı, az evvel güncellenir güncellenmez hemen işimi gücümü bırakıp adapte oldum ve katılımsız hale getirdim.

Başlığa portable yazmamın nedeni şu:

(Bilen arkadaşlar beni anlayacaklardır)

Program Aslında program files e katılımsız olarak kuruluyor

Thinstall ile portable etmememin nedeni bu şekilde portable edildiğinde programda her kanal değiştirdiğinizde run32dll.exe nin klonlanmasına ve işlemciyi maximum ölçüde kullanmasına neden oluyor.

Ancak bu şekilde hem sisteminizi yormayacak hem de program files deki klasörünü kopyalayıp flash bellek de taşıyabileceksiniz.

Programın eski sürümü ile arasında dağlar kadar fark var:

Sayamayacağım kadar çok radyo kanalı içeriyor ve bu içeriğin playlistini kişiselleştirme seçeneğiniz de oldukça gelişmiş.

Görünüm harika olmuş, Temalar neredeyse muhteşem, program 2 ayrı tema ile geliyor, Winamp bento ve aimp temaları:

6xuf9zb.jpg

7whm595.jpg

8aod6qf.jpg

6koinnb.jpg

6jdu736.jpg

Sistem tepsisindeki görünümü:

7xaxzjp.jpg

En hızlı editim olarak tarihe geçmiş olmalı:clapping:

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...
teşekkürler

hocam forumda teşekkür mesajı yazmak yasaklandı.teşekkür edeceksen teşekkür butonu var onu kullan.mesajlarına bi bak admin in gönderdiği şu yazıyı göreceksin...!

Sayın kullanıcı

Bu mesaj tüm üyelere önemli kuralları tekrar hatırlatmak için atılmış bir mesajdır.

Lütfen görmezden gelmeyiniz.

1- Forumumuzda teşekkür mesajı yazmak yasaklanmıştır ( Tşk, çok beğendim, çok güzelmiş, eline sağlık vs). Teşekkür etmek için konunun altındaki teşekkür butonunu kullanınız.

2- Yeni bir konu açarken başlığının açıklayıcı olmasına özen gösteriniz. Eğer bir oyun arıyorsanız açacağınız başlık şuna benzer olmalı.

Need For Speed Most Wanted

veya oyunun ismini bilmiyorsanız

"Modifikasyonlu Yarış Oyunu"

Yanlış başlığa örnek ise

"Oyun istek:

"Oyun Arıyorum"

"Acil Yardım"

"Yardım Edermisiniz?"

Bu tip başlıklar forumumuzun arama özelliğini kısıtlıyor. Bu şekilde sizinle aynı şeyi arayan kullanıcı, aramadan bir sonuç çıkartamıyor.

3- Konuları doğru yere açınız.

Program veya Ebook arıyorsanız mutlaka Program - Appz İstek bölümüne yazmalısınız.

Eğer XP modifikasyonu ile ilgili bir sorununuz varsa, bunu Modifiye İşletim Sistemleri bölümüne değil, "Katılımsız Kurulum Destek" bölümüne yazmalısınız.

Hangi konuyu nereye açacağınızı Forum İçeriği'nde belirttik.

Forum kullanımı bölümünde TNCTR forumu en iyi şekilde kullanabilmeniz için gerekli bilgiler ve kurallar mevcuttur.

İlgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

• 1 ay sonra...

EXA RADYO 3.0

giris_exaradyo.jpg

resim1copy.png

Genel Özellikler

Radyo Dinlemenin Keyfini EXARadyo ile Yaşayın

Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde radyolarınızı kolayca ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz

Sistem Tray da çalışın

EXARadyo programını sistem trayda kullanarak masaüstünü meşgul etmeden rahat bir şekilde çalışabilirsiniz

Sağ Tuşu Kullanın

EXARadyo Sistem trayda çalışırken her defasında ana pencereyi açmaya gerek kalmadan sağ tuşu kullanarak temalarınızı değiştirebilir, radyo sesini açıp kapatabilir ve favori listenizden diğer radyolara ulaşabilirsiniz.

Görünümünü Siz Belirleyin

EXARadyo programının görünümünü, farklı temalar kullanarak değiştirebilirsiniz.

Radyo Listenizi Güncelleyin

Radyo listesi ile yüzlerce radyolara ulaşabilir ve favori listenize ekleyebilirsiniz

Radyo listesini devamlı güncelleyerek yeni radyolar edinirsiniz.

Favori Listesi ile zamandan kazanın

En çok dinlediğiniz radyoları favori listesine ekleyerek, listelerde radyo aramak zorunda kalmazsınız. Ayrıca sevdiğiniz radyolara hızlı ve kolayca ulaşarak zamandan kazanabilirsiniz

Kurulum Özellikleri

*Katılımsız Kurulumdur.

*Boyut: 2,9 Mb Civarıdır.

*Sadece Masaüstü'ne Kısayol Atar.

*Vista Uyumludur.

Please register to see this content.

Zaman Bulabilirsem EXA'nın Diğer Programlarını da Katılımsız Yaparak Sizlere Sunacağım.

CentilBoy--> Konular birleştirildi. Arama yapmadan yeni konu açmayın lütfen...

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

.: EXA Radyo 3.1 :.

2pziu6r.png

Geleceğin en iyi müzik dinleme platformu EXARadyo, sizlere muhteşem bir radyo keyfi yaşatıyor.

EXARadyo, içerisinde birbirinden güzel yüzlerce yerli ve yabancı radyo istasyonu barındırmakta olup sizlere daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses ve kesintisiz radyo dinleme olanağı sağlamaktadır. EXARadyo sayesinde en çok beğendiğiniz ve devamlı dinlemek istediğiniz radyoları seçerek kendinize özel favori listesi oluşturabilir, istediğiniz tüm radyolara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz. Dinlediğiniz radyo istasyonuna ait çalan şarkı bilgilerini görebilir ve bu şarkı bilgilerini Messenger üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Boyut: 4.14 Mb

http://rapidshare.com/files/246259184/EXA_Radyo_3.1.0.rar[/CODE]

yeni güncel

iki düzeltme yaptım

*program ekle kaldirda rahatlıkla kaldirablirsiniz

*kurulduktan sonra hemn açilmiyor sizin komunutunu bekliyor

http://www.dosya.tc/ExaRadyo3.0.0.0bymytesylvi.rar.html[/CODE]

HOCAM DOSYA BULUNAMADI YAZIYOR.KONTROL EDEBİLİRMİSİNİZ

kendi sitesinden indirilebilen bi yazılımı neden rapide upload edersiniz anlamadım gitti.

http://www.exaradyo.com/[/CODE]

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM.sayende ve konuyu açan arkadaşında teşvikiyle çok şahane şık ve kullanışlı bir radyom oldu. :thumbsdown:

kendi sitesinden indirilebilen bi yazılımı neden rapide upload edersiniz anlamadım gitti.

http://www.exaradyo.com/[/CODE]

Kardeşim kendi sitesinde katılımsız olarak mı kuruluyor bu program eğer öyle bir durum varsa söyle bizde ordan indirelim değil mi?? Ya da katılımsız kurulumunu hazırladıktan sonra yapımcısına rica edelim sitesine hazırladığımız programın linkini eklesin olur mu!!

[b]Dünyadan haberi olmayan insanlar birde ukala bir şekilde cevap yazmıyor mu insanı çileden çıkarırsınız..[/b]

• 4 hafta sonra ...

winamp benzeri bu program ile tıpkı winamptaki gibi şarkıları değiştirir gibi radyo değiştirebilirsiniz !

radyo istasyonu ekleyebilir ve değişik skinleri'de kullanabilirsiniz proğram içerisinde farklı favori gruplarıda oluşturup istediğiniz gruptaki radyo istasyonlarını kullanabilirsiniz

bu gruplar pop,arabesk,yabancı,komedi,tsm,thm,futbol,genel v.b. gruplardan oluşmaktadır

bu radyo içerisinde yaklaşık 300 radyo istasyonu mevcut olup hatta kendi bölgenizin radyo'larını dahi bulabilirsiniz. boyut 2,32 Mb

Rapidshare Aut

4shared in

http://www.4shared.com/file/119122524/b2a9dd20/by-kzar_radyo.html[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...