Jump to content

50 Sað Tuþ Eklentisi (allÝnone)+25 Tweak

secondert

Recommended Posts

bu program çoğu sitede var virüslü değil deniyor ama

"sysyem volume information" içinde yayılıyor virüs programlarıda silemiyor

"HiddenFileToggleExe 1.3 exe" adında google ye yazdığınızda bunun güçlü ve

yayılan bir trojen olduğu yazıyor silebilmek için bilgi gerekiyor amatörler

silemezler. 1den 4 e 4ten 21 e çıktı zor silindi bilgilerinize

Paylaþým için teþekkürler...

Çalýþmayý indirdim ve azda olsa yararlandým...

Çalýþmada baþkalarýndan alýntý olduðu aþikar ve buna kimsenin itirazý olamaz...Gözükmekte zaten....

Fakat ortaya güzel bir çalýþma çýkmýþ...

Konuyu büyütmek istemem ama benimde yaptýðým çeviri arkadaþ tarafýndan sadece ismim deðiþtirilerek kullanýlmýþtý.

Ortaya bir çalýþma çýkardýðýndan o an için görmezden gelmiþtim.Pek önemsemesemde alýnmýþtým....

Nasýl benim çalýþmamý kullandýðýmý bildiðimi soran olursa kýsaca yaptýðým çevirilerde kullandýðým izler (kendime has çeviri artýklarý býrakýyorum) aynen kalmýþ....Farkedilmesi zor ve çalýntýyý yapan kiþi bunu bulup deðiþtirmesi için benim çeviri için harcadýðým zaman kadar zaman harcamasý lazým vb......

Örn; dün yama sitesinde yamalarý incelerken farkettim ve siteye önceden verdiðim bir yamayý bir arkadaþ sadece birkaç yerinde deðiþiklik yaparak bir hafta önce yayýnlamýþ.Acemiliðinden olsa gerekki bazý kýsýmlarda çeviri musadilek yazan kýsýmlarý bile editleyememiþ bazý kýsýmlarda arkadaþýn ismi gözükmekte iken bazý kýsýmlardada benim ismim halen gözükmekte...

Emek harcayýp yama veya program yapýyoruz-yapýyorsunuz ve yayýnlýyoruz-yayýnlýyorsunuz; Amaç paylaþým...Emeðe saygý lütfen....

Sonuç olarak arkadaþýn paylaþýmlarý ve çalýþmalarý güzel....

Emege saygý...

pesine dustugunuz seye bak biri calýyormus calsýn elleme býrý emege saygý ýstýyormus bunlar bence gereksiz cunku ben bý calýsma yapýyorsam bu ýsten para kazanmadýgým takdirde lisans olaylarý gibi calan ýstedýgý gýbý calsýn goturebýlen beným yaptýgým bý calýsma varsa onu bý adým daha one goturebýlsýn arkadas calýsmayý derlemýs sadece.

Blackman bu calýsmayý baska sýtede gordugum zaman aklýma ýlk sen geldýn zaten sený bence býlmeyen tanýmayan yok bunu yapan sensýn derleyen arkadas olmus o kadar

arkadaþým emeðine saðlýk lakin diðer arkadaþlarýn yorumuna hak vermek lazým onlarýn istediði sadece ufak bi teþekkür niteliði, bu konuda hassas davranman daha takdire þayan olacaktýr. yoksa çalýþmana diycek yok gerçekten güzel olmuþ.

bu program çoðu sitede var virüslü deðil deniyor ama

"sysyem volume information" içinde yayýlýyor virüs programlarýda silemiyor

"HiddenFileToggleExe 1.3 exe" adýnda google ye yazdýðýnýzda bunun güçlü ve

yayýlan bir trojen olduðu yazýyor silebilmek için bilgi gerekiyor amatörler

silemezler. 1den 4 e 4ten 21 e çýktý zor silindi bilgilerinize

Gizli dosyalarý göster gizle özelliði bu, virüs olmadýðý çok açýk, iþi bilmiyorsan program ne yapsýn deðerli arkadaþým

arkadaþým bütün uðraþlarýn için teþþekurler benim öðrenmek istediðim mevzu þu

9410083.jpg

resimde açýkaldýðým o kýsmý nasýl yaptýn bana bunu açýklarsan sevinirim..bi de hangi programý ve sürümün kullandýn..þimdiden çok saol..

• 2 hafta sonra ...
arkadaþým bütün uðraþlarýn için teþþekurler benim öðrenmek istediðim mevzu þu

9410083.jpg

resimde açýkaldýðým o kýsmý nasýl yaptýn bana bunu açýklarsan sevinirim..bi de hangi programý ve sürümün kullandýn..þimdiden çok saol..

7zip ile katýlýmsýz anlatýmlarý forumda mevcut, ordaki bilgileri deðerlendirdim

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

2780.png

Merhaba Arkadaþlar Gene bir süprizle berbaeriz :D

Yapýlan AIO Gerçekten deðeri yüksek bir yapýmdýr... Seçenekler günlük uzun olrak çok yapýlan iþlerimlerin bunun sayesinde bir týkla yapýlmasý programýn özelliðini artýrýyor...Programýn Bilgi butonlarýnda Açýklamasý bulunmaktadýr.Bastýðýnýz zaman txt dosyasý ile size ne olduðunu sunmaktadýr zaten AIO budur. :) 2 Sayfadýr.Onuda aþaðýdaki resimden görebilirsiniz...

2858.png

Tarafýmdan editlenmiþtir...Fakat Yapýmcýsý Hakkýnda tek bir bilgi silinmemiþtir...Tarafýmdan Tüm butonlar denenmiþtir...Sorun bulunmamaktadýr..Eðer sorun yaþadðýnýz bir durum olursa buradan halledebiliriz...Ýyi günlerde kullanmanýzý dilerim...

:D

http://rapidshare.com/files/235159054/SagTusEklentileriAIORe-Upload.exe[/CODE]

Size:[b]23223 KB[/b]

[color=#ff00ff]SAYGILARIMLA TNC ALÝJOHNX---[/color] :D

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

blackman12 ve doruk kardeşimiz bütün konularını takip ediyorum hızlarına yetişmek mümkün değil tşk.ama şuda bir gerçek ki

biz iki ateş arasında kaldık bakalım sonu ne olacak......... bence

bir kişi emek vererek bir şeyler paylaştıysa bunu değiştirip yeni bir şeymiş gibi ortaya atmak yanlış ama alıntı olduğu ifade ediliyorsa sorun yoktur.

eğer kardeşlerimiz biz yaptık bizim diyorsa doğrudur saygılarımla

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...