Jump to content

Evlilik Için Ne Düşünüyorsunuz?

goodspeed

Recommended Posts

Kimisine göre evlilik huzur ve mutluluğun anahtarı. Sıcacık bir yuvam olsun. Eşim hatta çocuğum olsun. Onlarla bir ömür mutlu yaşayımdır hayatın amacı.

Kimisine göre de evlilik mi. Ama neden. Neden bir kişiye tüm ömür boyunca bağlı kalayım ki. Bence vur patlasın çal oynasın. En güzel hayat. Bekarlık sultanlık diyenler.

Kimisi acaba evlensem mi? Doğru kişiyi buldum mu diye düşünür?

Peki ya siz? Evli bekar farketmez Geçmiş ya da gelecek için fikirlerinizi paylaşın.

Şimdi sen ne diyosun evlilik mi bekarlık mı? Sebep...?

Evlilik doğru insanı bulduğunda bence bir düzendir, huzurdur, mutluluktur ama bu zamanda böyle bir insanı bulmak kolaymıdır oda tartışılır ? Malum ekonomik çıkarlar üzerine kurulmuş ilişkiler zamanındayız istinai kişiler hariç . Kıak zsacası aradığın mutluluğu bulmor eski zamanlarda babalarımızın anlattığı ilişkilere bakılırsa .

Evlilik doğru insanı bulduğunda bence bir düzendir, huzurdur, mutluluktur ama bu zamanda böyle bir insanı bulmak kolaymıdır oda tartışılır ? Malum ekonomik çıkarlar üzerine kurulmuş ilişkiler zamanındayız istinai kişiler hariç . Kıak zsacası aradığın mutluluğu bulmor eski zamanlarda babalarımızın anlattığı ilişkilere bakılırsa .

Tamam insanlar eskiden daha saf ve temiz olabilir. Ama bu zamanda da yok değil. Doğru kişiyi bulmak bence şans. Evlilik bir kumar gibi. Kişi doğru sanarsın olmaz. Yanlış sanarsın aslında en iyi kısmettir. Tam bilemezsin.

Tamam insanlar eskiden daha saf ve temiz olabilir. Ama bu zamanda da yok değil. Doğru kişiyi bulmak bence şans. Evlilik bir kumar gibi. Kişi doğru sanarsın olmaz. Yanlış sanarsın aslında en iyi kısmettir. Tam bilemezsin.

Ben zaten herkes için demedim ki bunu haliyle kötü insanlar, çıkarcı insanlar olduğu gibi iyi,art niyeti olmayan temiz insanlarda olabilir. Şans ve kumar konusuna gelince alakasız olduğunu düşünüyorum. Sonuçta senin kendin belirleyebileceğin kadar insanı tanıma sürecin oluyor işini şansa bırakmamak için sonuçta bir ömür boyu birlikte olacağın bir işe kalkışıyorsun. Onun için bu tanışma sürecini iyi kullanıp karşındakini tam anlamıyla iyi tanımalılsın .

iş buluncaya kadar düşünmem bile.İş buldukdan sonra hayatimi biz düzene sokarsam ondan sonra düşünürüm.Ama sadece düşünürüm.Yoksa Aksi halde evilik hem benim hemde evleniceğim kişi için mezara dönüşür.

arkadaşlar size tavsiyem evlenmeyin bekarlıgın tatını çıkarın ben 24 senelik evliyim şimdiki aklım olsa evlenmezdim türkiye şartlarında evlenip ev geçindirmek öyle zorlaştıki ya iyice kendini toparlayıp öyle evlenecen yada hiç

yani adam şunu demek istiyor.Sanım özgürlür birisi.İstediğini yapmayı seven istediği saatte eve gelmeyi isteyen.İstediği yere istediği zamanda gitmek isteyen birisi.Tabi haliyle evlenince bu durumlar ortadan kalkar.

Yada C harfini Unutmuş.Evlilik=Cesaret şeklinde.

yani adam şunu demek istiyor.Sanım özgürlür birisi.İstediğini yapmayı seven istediği saatte eve gelmeyi isteyen.İstediği yere istediği zamanda gitmek isteyen birisi.Tabi haliyle evlenince bu durumlar ortadan kalkar.

Yada C harfini Unutmuş.Evlilik=Cesaret şeklinde.

Ya da C yimi unutmuş. O da güzel :D

evlilik mi derimki; hanım (ben babamda bile bu kadar sıkıntı çekmedim)

çocuk (baba beni niye doğurdunuz arkadaşlarım gezip eyleniyo bende 5 kuruş para yok)

denmediği sürece güzeldir sırf o yüzden bekarlık sultanlıktır çoğuna göre :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...