Jump to content

Rapidshare Hırsızlarına Dikkat

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Son günlerde adilerin hedeflerinde rapidshare hesaplarımız var. Az önce turk77 adlı bir üye, gizlenmiş linkler ile paylaşımlar vermiş. Linke girdiğimde aşağıdaki link dikkatimi çekti.

nxultu.jpg

Bu yöntem, browserinizde kayıtlı olan rapidshare şifrenizi çalmak için hazırlanmış. Linke tıkladığınızda önce şifreniz hırsıza gidiyor, sonra da hırsızın paylaştığı rapidshare linkine gidiyorsunuz. Sonra elveda hesap...

Bu tip link gizleme sitelerinden yapılan paylaşımları raporlayınız ki biz de kimsenin canı yanmadan linkleri silelim.

Eğer böyle bir tongaya düşerseniz; Hemen şifrenizi değiştirip, rapidshare kilidini aktif hale getirin.

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Demin ki arkadaş geldiği gibi gitti sanırım :) Verdiği premium şifresinden 7gb gibi bir download yaptım.Hiç bir linkinede ne tıkladım ne baktım :) Ozaman sorun yok.Zaten Tnc belediyesinde aktif link yasak.Bu kuralı bilen işkillenir şüphelenir ;) Ama adminim sende baya dikkatliymişsin vallahi.Tıklasaymışım göremezdim ben, aklıma gelmezdi :) :)

Valla arkadaşlar dikkat edin derim başka bişey demem.Yalnız biz türklere bişey yaranılmaz.Çalınmış Rapid sifrelerini kullanırken "ohh ne rahat. Ne güzel" demesini biliyoruzda birisi sizinkini çalmaya başladımı internet adi doluyor

Böyle Adi falan diyeceğinize adminimiz gibi önleminizi aliniz.Zaten benim almama gerek yok rapid şifrem olmadi bu zamana kadar.

Lütfen böyle bişey yapilmiş olsada adi lik gibi kelimeler kullanmayin.O Adilerin içinde siz biz ve eminim tüm İnternet Kullanıcıları var.

• Administrator
belkide sen sebep oldun :lol: senden görüp esinlendiler :)

Uyarmasaydım daha mı iyiydi? Belki de çalıntı rapidshare hesaplarını kullanmak hiç rahatsız etmemiştir.

Valla arkadaşlar dikkat edin derim başka bişey demem.Yalnız biz türklere bişey yaranılmaz.Çalınmış Rapid sifrelerini kullanırken "ohh ne rahat. Ne güzel" demesini biliyoruzda birisi sizinkini çalmaya başladımı internet adi doluyor

Böyle Adi falan diyeceğinize adminimiz gibi önleminizi aliniz.Zaten benim almama gerek yok rapid şifrem olmadi bu zamana kadar.

Lütfen böyle bişey yapilmiş olsada adi lik gibi kelimeler kullanmayin.O Adilerin içinde siz biz ve eminim tüm İnternet Kullanıcıları var.

O adilerin içinde ben yokum. Kimsenin rapidshare şifresini çalmak için bu tip yöntemlere başvurmuyorum.

Uyarmasaydım daha mı iyiydi? Belki de çalıntı rapidshare hesaplarını kullanmak hiç rahatsız etmemiştir.

O adilerin içinde ben yokum. Kimsenin rapidshare şifresini çalmak için bu tip yöntemlere başvurmuyorum.

Arkadaşım seninle karşı karşıya gelmek istemem ama hızsizlik sadece rapid şifresi çalmakla olmuyor yani.

Kullandığın işletim sistemide bir hızsızlık.Para veripde almadin.O işletim sistemini yapanlarda bizlere "adi" diyordur.

• Administrator
Arkadaşım seninle karşı karşıya gelmek istemem ama hızsizlik sadece rapid şifresi çalmakla olmuyor yani.

Kullandığın işletim sistemide bir hızsızlık.Para veripde almadin.O işletim sistemini yapanlarda bizlere "adi" diyordur.

Aynı şey değil arkadaşım. Bu bariz lamerlik. Msn şifresi çalmakla aynı şey. Sen msn şifreni çalan adama da bu şekilde mi yaklaşıyorsun?

**Link gizleme siteleri gvenlik asndan engellenmitir.** dahil olmuyor. Sen ona linki veriyorsun o gizliyor[kısaltıyor]Bildiğim kadarıyla ftp de bir hesap açıyorlar o haesaba bazı phpleri yüklüyorlar. Daha sonra linkinde çalışması için bir kalıp var onu kullanıyorlar. Kalıbın mantığı şu. FTP açılan hesaba rapidsharesin kopya loginleri yükleniyor. Ve bu kalıba dosyanın free indirme serveri yükleniyor. Amak indiren bu neden inmiyor diye çakmasın. daha sonra bunları **Link gizleme siteleri gvenlik asndan engellenmitir.** gibi yerlerde saklıyorlar. Premiumlu bir kullanıcıda şifresiyle girince de hesap direk onun ftpsine gidiyor.

Sistemin işleyişi hakkında bilgi verdim sadece.Siz siz olun bu işlerden uzak durun kul hakkı var arkadaşlar. Paşa paşa freeyi kullanın.

**Link gizleme siteleri gvenlik asndan engellenmitir.** dahil olmuyor. Sen ona linki veriyorsun o gizliyor[kısaltıyor]Bildiğim kadarıyla ftp de bir hesap açıyorlar o haesaba bazı phpleri yüklüyorlar. Daha sonra linkinde çalışması için bir kalıp var onu kullanıyorlar. Kalıbın mantığı şu. FTP açılan hesaba rapidsharesin kopya loginleri yükleniyor. Ve bu kalıba dosyanın free indirme serveri yükleniyor. Amak indiren bu neden inmiyor diye çakmasın. daha sonra bunları **Link gizleme siteleri gvenlik asndan engellenmitir.** gibi yerlerde saklıyorlar. Premiumlu bir kullanıcıda şifresiyle girince de hesap direk onun ftpsine gidiyor.

Sistemin işleyişi hakkında bilgi verdim sadece.Siz siz olun bu işlerden uzak durun kul hakkı var arkadaşlar. Paşa paşa freeyi kullanın.

aynen böyle çalışıyor mantık

Haklisin vallaha arkadasim. JDownloader neyinize yetmiyo ? Update lerini yapin ; o kedileri okusun , siz indirmenize bakin ! :lol:

Bilgilendirme için teşekkürler.

Hiç dikkat etmemiştim.Gerçi premium bitti ama, olsun.

Evet, büyük çoğunluğu.

Onların büyük çoğu tahminimce collector hesabından oluşturulan premiumlardır.Zaten çoğu 1 aylık çıkıyor.Belki çalıntı da vardır bilemeyiz tabii.Herkesin hakkını yemeyelim derim.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Hiç dikkat etmemiştim.Gerçi premium bitti ama, olsun.

Onların büyük çoğu tahminimce collector hesabından oluşturulan premiumlardır.Zaten çoğu 1 aylık çıkıyor.Belki çalıntı da vardır bilemeyiz tabii.Herkesin hakkını yemeyelim derim.

Forumdaki bu tür başlıklar kaldırılsa tnc ailesi olarak buna ortak olmasak?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...