Jump to content

Rapidshare Hırsızlarına Dikkat

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply
  • 4 hafta sonra ...

Uyarı için çok teşekkürler. herhalde rapidin sitesindeki yeni çıkan kilit olayı birşey değiştirmez, ayarları ve şifreyi değiştirme bölümüne giremez ama adam şifreyi öğrenince bizim kotadan yer yanlışmı düşünüyorum.

Acaba idman gibi programlar kullanırkende bu tehlike mevcutmudur ?

arkadaslar sacmalamayın lutfen!simdi burdaki programlari siz mi yazdiniz? XP yi wista'yi yada diger programlari hackleyip craklerken ,yada baskalarinin rapid hesaplarini hack leyip burda baslik acarken 'kahraman' biri aynı sekilde size zarar verince 'madur' yapan da 'adi' mi oluyor?insaf bence...

Explorer üzerinden rapid den download mı yapılır? Verin idm veya başka bir programa çeksin dursun. Ayrıca bu link kısaltma olayıda çok uyuz, zaten böyle link verenlere kıl oluyorum. Hadi eskiden bunun bazı sebepleri vardıda link kısaltma yapılıyordu, şimdi ne demeye kısaltma yaparlar anlamıyorum. Link dediğin açık olmalı, indireceksen bunlardan indireceksin. Zaten tnc de linkleri seçiyorum, IDM ye hepsini indir diyorum, önce bi link kontrolü ardından hepsi listede. Programlar özelliklede Windows ürünleri başka mevzu karıştırmamak lazım, burda tabiiki kırık program olacak boşuna warez forumu değil burası. Olmaması warez in ruhuna aykırı olurdu :p . MS kendi biliyor zaten ne kadar kaçak işletim sistemi kullanılıyor. Warez istemeyenler download sitelerinin freeware bölümlerinden yararlanabilirler. Ama bu şifre ve hesap çalan şerefsizler hırsızın önde gidenleridirler. Kaçak program kullananaı BSA yakalarsa, şifre ve hesap çalanlarıda artık savcılıklar zıplatıyorlar merak etmeyin. :)

arkadaslar sacmalamayın lutfen!simdi burdaki programlari siz mi yazdiniz? XP yi wista'yi yada diger programlari hackleyip craklerken ,yada baskalarinin rapid hesaplarini hack leyip burda baslik acarken 'kahraman' biri aynı sekilde size zarar verince 'madur' yapan da 'adi' mi oluyor?insaf bence...

Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum rapid premiumla ilgili bi konu açıldığı zaman millet oraya akın ediyor sayfalarca yazılıyor öm'den istemeler vs. biri sizinkini çalınca adi oluyor ne güzel ya. Karşı çıkıyorsanız başkalarının şifresi çalınıp burda paylaşıldığı zaman o konununda altına yazın ordada belirtin fikrinizi. Ama sanmayın siz olmasın deyince bu işlerin yapılmayacağını burası bi w*r*z sitesi bence çok normal zaten olmasıda gerekir. Olayı sadece bi rapid şifresi olarak görmeyin bence burdan indirdiğiniz hangi programa para veriyorsunuz(ben orjinal xp lisansım olduğu halde kaçak kullanıyorum mesela) siz o programı yapanın emeğini çalmıyormusunuz şimdi hepimizmi adi oluyoruz?

• Administrator
Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum rapid premiumla ilgili bi konu açıldığı zaman millet oraya akın ediyor sayfalarca yazılıyor öm'den istemeler vs. biri sizinkini çalınca adi oluyor ne güzel ya. Karşı çıkıyorsanız başkalarının şifresi çalınıp burda paylaşıldığı zaman o konununda altına yazın ordada belirtin fikrinizi. Ama sanmayın siz olmasın deyince bu işlerin yapılmayacağını burası bi w*r*z sitesi bence çok normal zaten olmasıda gerekir. Olayı sadece bi rapid şifresi olarak görmeyin bence burdan indirdiğiniz hangi programa para veriyorsunuz(ben orjinal xp lisansım olduğu halde kaçak kullanıyorum mesela) siz o programı yapanın emeğini çalmıyormusunuz şimdi hepimizmi adi oluyoruz?

Birisi TNC'de dolaşıyorsa kendini güvende hissetmeli. Eğer birisi hırsızlık yapacaksa bunun yeri TNC olamaz.

Birisi TNC'de dolaşıyorsa kendini güvende hissetmeli. Eğer birisi hırsızlık yapacaksa bunun yeri TNC olamaz.

Ben çalınmasından yana değilim yanlış anlaşılmak istemiyorum. Ama milletin bu kadar tepki göstermesine anlam veremiyorum. Başkalarının şifresi çalındığı zaman zevle kullanılıyor kendilerine yapılınca kıyamet kopuyor. Ben bundan bahsediyorum.

Mevzu uzasın istemiyorum saygılarımla.

• Administrator
Ben çalınmasından yana değilim yanlış anlaşılmak istemiyorum. Ama milletin bu kadar tepki göstermesine anlam veremiyorum. Başkalarının şifresi çalındığı zaman zevle kullanılıyor kendilerine yapılınca kıyamet kopuyor. Ben bundan bahsediyorum.

Mevzu uzasın istemiyorum saygılarımla.

Benim kendi şifrem var. Hiç başkasının şifresini kullanmadım. Kimseyi şifre çalanlara tepki gösterdi diye ayıplayamazsıni

evet kötü haber.bugün birkeç salak lamerin yeni bir hile keşfettiklerini buldum.bu hile de ne ftp nede **Link gizleme siteleri gvenlik asndan engellenmitir.** gibi procektor siteler var.ve jdownloader gibi prolarda işe yarayan etken bir yol.lamer olacak virüs sürünü durdrumak lazım:)rapidshare bunu öğrenmiş olacak ki dünden beri premium girişe uyarı koymuş durumda.

not:ben bulamadım bunun önüne nasıl geçeriz.ama tavsiyem her yerden birşey indirmeyin.ve sakın açık şekilde yazan rapid linklerine güvenmeyin.

bulunca çözüm paylaşacağım burda...kolay gelsin.

bu arada morninge vermiş olduğum preyi aşıran lamer bozuntusu eğer tnctrye takılıyorsan ve burdaysan haberin olsun alıcam senin aklını :)

• 3 hafta sonra ...

Benim RapidShare hesabım yok bu virus sadece Rapid şifrelerinimi çalıyor yoksa başka şeylerdemi yapıyor ?

collectors zone yidemi yürütürler uploadları kendine kaydeder premium almak için puanlarda uçar :s

Anlamadım ?

• 1 ay sonra...
arkadaşlar bana tam sürüm nod 32 yeni sürümü lazım bana yardımcı olabilirmisiniz

sayın arkadaşım şuanki yazdığın konuda sana kimse yardımcı olamaz. Hatta uyarı bile alabilirsin.

Sana bir link verecem önce oraya bak.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=11600[/CODE]

sonra bu linke bak ve sonra takılırsan buraya yazma.

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showforum=7[/CODE]

kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...