Jump to content

Nod32 Şifreleri

sk8er_boi

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
Update ayarları var. Orada gireceksin şifreyi. Birde bu commercial sürüm olayı 2.25.30 dan sonra çıktı sanırım.

Bu şifrelerden birini alın. www.nod32.com.tr adresine girip ticari sürüm indirme linkine tıklayın. Türkçe download girin. Şifre soracak. Yazın bu şifreyi ve direk ticari sürümü indirin.

Ticari sürüm downloadını bulamadım ayrıca yazın bu şifreyi demişsiniz hangi şifreyi açıklarmısınız

Saygılar

• 2 hafta sonra ...
Her gün geçerli şifreleri bulabilirsiniz. Freeme adında bir patch de mevcut. Şu an türkçe ticari sürüm kullanıyorum. Güncellemeleri de çatır çatır yapabiliyor.

http://666666.9yz.com.cn/[/CODE]

SELAM:NOD32 ŞİFRESİ İÇİN Bİ ADRES VERMİŞİN BEN ORAYA GİRDİM AMA ŞİMDİ BİŞEY YAPAMIYOM CÜNKİ NE DEDİNİ ANLAMIYOM

• 2 hafta sonra ...
Her gün geçerli şifreleri bulabilirsiniz. Freeme adında bir patch de mevcut. Şu an türkçe ticari sürüm kullanıyorum. Güncellemeleri de çatır çatır yapabiliyor.

http://666666.9yz.com.cn/[/CODE]

teşekkürler..

• 1 ay sonra...
  • Administrator

çoğu nod 32 şifreleri kabul edilmiyo

bunun nedeni başkasının kullanıyor olmasından kaynaklanırmı??

Nod paylaşılan şifreleri çoğu zaman 1 gün içinde karalisteye alıyor. Bu yüzden bulunan şifreler geçersiz oluyor.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

server lar için sürekli hata mesajı alıyorum bir türlü de şifre bulamadım ayrıca ilk sayfa da yazan siteye girdiğinizde sorry yazısı geliyor site güncelliğini yitirmiş başka şifre alabileceğimiz bir adres varmı

• Administrator

server lar için sürekli hata mesajı alıyorum bir türlü de şifre bulamadım ayrıca ilk sayfa da yazan siteye girdiğinizde sorry yazısı geliyor site güncelliğini yitirmiş başka şifre alabileceğimiz bir adres varmı

İlk posttaki adresi düzelttim.

aslında hiç uğraşmanıza gerek yok ben sizlere şifre verebilirim buyrun bu mart ayında bitiyor 2008

User Name: AV-4844575

Password: 84w4b8af96

devamını da veririm harizan mayıs aylarıda var ama şirketteki pc im de değiller evden onlarıda atarım en iyisi orjinal olan

• Administrator

aslında hiç uğraşmanıza gerek yok ben sizlere şifre verebilirim buyrun bu mart ayında bitiyor 2008

devamını da veririm harizan mayıs aylarıda var ama şirketteki pc im de değiller evden onlarıda atarım en iyisi orjinal olan

Çok sağol fakat çok kişi kullanmaya başlayınca iptal edecekler şifreni :) istersen sil

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar ben yeni güncel key buldukdan sonra bu programı buldum bir siteden deneme fırsatım olmadı çünkü yeni keyleri elle girdim güncelleme yapamayan biri denerse sevinirim

Please register to see this content.

Username: AV-6254410 Password: q7r3wh9haa

Update ayarları var. Orada gireceksin şifreyi. Birde bu commercial sürüm olayı 2.25.30 dan sonra çıktı sanırım.

Bu şifrelerden birini alın. www.nod32.com.tr adresine girip ticari sürüm indirme linkine tıklayın. Türkçe download girin. Şifre soracak. Yazın bu şifreyi ve direk ticari sürümü indirin.

dediklerini aynen yaptım güncelleme serverlarımnıda ekledim fakat şimdi güncellemek için yeniden şifre istiyor :unsure:

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...