Jump to content

V2c47 Efsane Key öldü?keyi Artık Kabul Etmiyor

ZEUS__

Recommended Posts

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Az önce tekrar iki farklı sistem kurdum sıfırdan, msdn xp kullandım ikisindede, içine hiçbirşey konulmamış, güncelleştirme yapılmamış halde gerçekleştirdim kurulumu, efsane key V2C47 ile malum karaliste key F4FX3 kullandım kurulumlarda, sonra direk microsoft update sitesine girip doğrulamalar ile alakalı tüm güncelleştirmeleri yükledim, legitcheck dahil, ve işte sonuç..

Efsane key V2C47

20jk1tg.jpg

Buda malumunuz karaliste key F4FX3

2jc7g2f.jpg

Benim anlayamadığım nokta, eğer efsane key karalisteye alındıysa karalistenin en başındaki F4FX3 neden hiçbir hata vermiyor, herşeyi sorunsuzca yükleyebiliyorum hiçbir problem yok, hiçbir zorluk çıkarmıyor...

Windows xp ile uğraşmayı bırakacak nasıl olsa o zamana kadar vlk key lerle idare edilir de windows7 çıkınca ne olacak.Windows bu lisans üstünde çok duruyor.windows7 çok tutulursa o zamanda onun vlk sını bulmaya uğraşacaz.

Windows xp ile uğraşmayı bırakacak nasıl olsa o zamana kadar vlk key lerle idare edilir de windows7 çıkınca ne olacak.Windows bu lisans üstünde çok duruyor.windows7 çok tutulursa o zamanda onun vlk sını bulmaya uğraşacaz.

Geçmiş deneyimler gösteriyor ki,koruma ne kadar güçlü olursa olsun, mutlaka eninde sonunda kırılacaktır.

Zaten MS her zaman korsan kullanım için açık kapı bırakır.

MS istese korsan kullanımı çok rahat engelleyebilir.

Ama bunu bilerek yapmıyor çünkü korsan kullanımla da tekelleşiyor.

(Bu benim araştırmalarım sonucu elde ettiğim bilgi.Belki aslı yoktur, bilmiyorum.Ama düşündükçe çok mantıklı geliyor bana.)

Bırakmasa bile dediğim gibi,eninde sonunda kırılır.

Hele sözkonusu windows gibi yüksek pazar payına sahip bir sistemse.

v2c47 ile başlayan key (ve kendimde kullandığım) geçen gün beni de huylandırdı... wmp11'i yüklemeden evvelki doğrulamadan geçiremedim. reg ile başke key girmek zorunda kaldım. bilginize...

şu an kurduğum bilgisayara da v2c47'yi girmiştim, key change yapacağım...

v2c47 ile başlayan key (ve kendimde kullandığım) geçen gün beni de huylandırdı... wmp11'i yüklemeden evvelki doğrulamadan geçiremedim. reg ile başke key girmek zorunda kaldım. bilginize...

şu an kurduğum bilgisayara da v2c47'yi girmiştim, key change yapacağım...

Kardeş key change işini nasıl yapıyosun, anlatabilir misin?

corparate sürüm vlk key ihtiyacı olanlar bunu kullanabilir eski ve yeni cracklenmemiş vga da sorunuz dur...

C4W84-FWD2Y-8RYG6-MCHVB-2RPHW

Kullandığın MGADiag dosyası tarih öncesinden kalma. Elindeki key geçersiz. 1.5 sürümünün üstüne yüzlerce yenisi çıktı.

Güncel mgadiag ile kontrol et kendinde gör.

Please register to see this content.

arkadaşlar ultimate 2009 kullanıyorum combofixle tarama yapınca xp korsan uyarısı çıktı forumda buldum yükledim güncelleme yaptı ama şimdi tekrar uyarı veriyor sizce format atsam combofix kullanmasam aynı şeyler başıma gelirmi

Hmm,

Daha buradakinden farklı bir corporate key ile yüklüyordum. Daha sonra Rocco'nun orjinalleştirme için yaptığı vlk.exe'yi kullanıyordum. Bu yazı ilk gönderildiği vakitler yaptığım denemede ise bu yazıda belirtilen key'in bende olduğu ve bu yüzden de güncelleme indirmek istediğim zaman windows'un genuine olmadığını belirten uyarıyı almaya başlamıştım.

Son denediğim yöntemden sonra o uyarıyı almadım tekrar. Belki işe yarar.

Yaptığım şey windows yüklendikten, vlk.exe çalıştıktan sonra tekrar key değiştirtmek. Bunu yaptıktan sonra şu an Genuine olarak gözüküyor windows yüklemelerim.

Bilginize...

Ben şöyle yapıyorum, örneğin Windows XP ilk çıktığı yıllarda alınmış pc ler var, onların kapaklarında haliyle CD Key etiketi var, kendi pc me neredeyse 3-4 günde bir format atıyorum, atarkende bu keyleri deniyorum, MSDN iso tüm keyleri kabul ediyor ve hiçbir sorun çıkarmıyor, ne yükleme sırasında ne de yüklemeden sonra güncelleme, ie8 yükleme, wmp11 yükleme ve doğrulama ve kaçak zımbırtıları sonrasında, hatta benim devamlı kullandığım o malum F4FX3 keyi bile kesinlikle tek bir problem çıkartmıyor, bu konu açıldığı gün efsane key dediğiniz key ile kurulum yaptığımda güncelleme sitesine girdiğimde beni hemen orjinal yazılımın sahte olduğu konusunda uyardı, demek oluyor ki efsane key artık blacklistin en üst sırasında, buda gayet normal...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...