Jump to content

V2c47 Efsane Key öldü?keyi Artık Kabul Etmiyor

ZEUS__

Recommended Posts

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Bugüne kadar yapılan Xp'ler (bu key ile) artık update edilemeyecek anlamına mı geliyor bu? İnanamıyorum..

Volume Licence(VL)-aktivasyon istemeyen- sürüm Xp kullanılarak yapılan Xp çalışmalarında sorun yaratmaması gerek. En kısa zamanda deneyeceğim.

Ekleme:

Şimdi denedim hemen, tahmin ettiğim gibi corporate sürüm (VL) Xp ile update yaptım hiçbir sorun olmadı. Sistemdeki key V2C47.. Sorun yok.

Arkadaşlar zaten Windows Update yapıyor o key ile... Windows korsan(kaçak) dahi olsa Microsft bunu göz ardı ediyor ve update izin veriyor. O key ile ilgili sorun Windows Doğrulamasını geçmiyor... Ufak bir sorun. Update kapatın veya net üzerinden yapmasın yapan arkadaşlar. Zaten normal zamanlarda kapatmak daha mantıklı olur. Çünkü Microsoft'un Update politikası her ayın 2. salısı çıkartmak üzeredir. Yani normal zamanlarda boşuna açık kalıyor ve ram işgal ediyor...

Bugüne kadar yapılan Xp'ler (bu key ile) artık update edilemeyecek anlamına mı geliyor bu? İnanamıyorum..

Volume Licence(VL)-aktivasyon istemeyen- sürüm Xp kullanılarak yapılan Xp çalışmalarında sorun yaratmaması gerek. En kısa zamanda deneyeceğim.

Ekleme:

Şimdi denedim hemen, tahmin ettiğim gibi corporate sürüm (VL) Xp ile update yaptım hiçbir sorun olmadı. Sistemdeki key V2C47.. Sorun yok.

hımmmm..şu şekilde olabilir.ben kendi pcme yeni cd ile attım, bende de sorun yok.ve cdyi corporate sürüm ile yapmıştımm.ancak eski olan ve çok kimselere attığım xp cdm OEM ile oluşturuldu ve üzerine v2c47 girildi.sanırım oem cd üzerine girilen volume lisans keyi olduğu için iptal oldu belki de. :N:

Ben MSDN diye bilinern sp3 lü cd kullanıyorum, az önce sırf test için sanal makinaya temiz bir sistem kurdum, üstelik key de F4FX3 ile başlayan o malum herkesin kullandığı blacklist key, WMP11 de yükledim IE8 de, microsoft sitesinde doğruluk sınamasından da geçti, hatta microsoft teşekkür bile etti, bence sizin kullandığınız XP lerde bir problem var..

Evet ya bende de oldu, validation error diyip orjinal ürün avantajı zamazingosu çıktı. Aslında biraz garip benimki. Bazı şeylerde sorun çıkardığı için yeniden temiz bi kurulum yapayım dedim ve format atıp sıfırdan kurdum xp'yi aynı V2C47 keyi ile. Ama doğrulama yaptırdığımda dorulama hatası dedi. Bi panikle aynı keyle kurduğum windowsun ghost imajını geri yükledim. Doğrulama başarılı diyor bu sefer de. Kafayı yedirtti bana dün ve hala çözemedim bu durumu. Hatta aynı keyle kurulan bir de İngilizce XP vardı. Onu da sıfırdan kurduğumda onda da doğrulama başarısız dedi. Bu işten anlayan varsa bi tavsiye rica ediyorum.

Bu keyi kullanın ama sisteme WGA ile ilgili herhangi bir şey yüklemeyin.Yeni WGA yakalıyor çünkü.Dün ben de sanalda farkettim.

Geçen indirdiğim WGA güncellemesini yanlışlıkla entegre etmişim. Uyarı verdi hemen. WGA Entegre etmediğim XP'ler hiç uyarı vermedi.

Arkadaşlar ben kasıtlı olarak wga yı indirip güncelleme yaptım.Hatta gıcıklığına office 2007 oga sınıda günceledim.Sistemi yeniden başlattım.office 2007 orjinallik uyarısı verirken xp hiçbir sorun vermedi.Defalarca açıp kapattım.Yine uyarı gelmedi.Güncellemede problem de yaşamadım.Ama bu kadar arkadaşım sorun var diyorsa galiba bu ürün anahtarınını sonu geldi demektir.

Saygılarımla

Bu keyi kullanın ama sisteme WGA ile ilgili herhangi bir şey yüklemeyin.Yeni WGA yakalıyor çünkü.Dün ben de sanalda farkettim.

Geçen indirdiğim WGA güncellemesini yanlışlıkla entegre etmişim. Uyarı verdi hemen. WGA Entegre etmediğim XP'ler hiç uyarı vermedi.

Hocam o dediğini nasıl yapcaz peki? Ben modifiyesiz bi xp sp3 kullanıyorum ve ie7 yüklemek için doğrulama istiyor ve mecburen de yapmak zorunda kalıyoruz.

ortho Mrdmx arkadaşımızın 2.0.4.a güncellemsini xp sp3 ne entegre et.Kendiliğinden kuruluyor.Bu güncellme paketinde sadece İE7 ve WMP11 varVe 23 Aralığa kadar olan güncellemeler var.Onu entegre et.Ve o xp ile formatını at.İE7 sorunsuz kurulur.

Ürün anhtarı konusunda kafam karıştı.Ama yine V2C47 ..ile başlayan keyi kullanın.Format sırasında sorun vermez.Ama sonra bir maraza çıkarır mı bilmiyorum doğrusu...

T6FQX-MWJX4-BDWVG-33T78-VFDFQ[/CODE]

Bunu Deneyin Keyler Daha Bitmez :D

Teşekkürler, yeniden kurdum xp'yi, key işe yaradı. YAĞMURADAM'ın da dediği packleri ekledim, güzel bi sp3'üm oldu. Elinize, bilginize sağlık.

Nasıl Yanlış Bilgilendirme var Anlayamadım?

Zaten Türkçe Warez Forumundasınız.Bu Keyi Ben 2 Yıldır Kullanıyorum ve Bu Keyi bilen onlarca Arkadaşım var.Yanlış Bilgilendirme Olacağını Sanmıyorum.Yöneticiler Zaten Bu Durumda Gerekeni Yapacaktır.:D

Konuyu kilitleyelim bence insnaların yanlış bilgilenmesine neden olucak gibi.Topic'i tamamen okuunca asılsız olugunu anladım fakat herkes okumayabilir ve kulaktan kulaga yayılırsa daha kötü olabilir.

Hocam bi kur hele bu keylerle yeniden xp'yi de sonra doğrulama yaptır microsofttan. Asılsız mı değil mi sonra karar verirsin.

Nasıl Yanlış Bilgilendirme var Anlayamadım?

Zaten Türkçe Warez Forumundasınız.Bu Keyi Ben 2 Yıldır Kullanıyorum ve Bu Keyi bilen onlarca Arkadaşım var.Yanlış Bilgilendirme Olacağını Sanmıyorum.Yöneticiler Zaten Bu Durumda Gerekeni Yapacaktır.:D

+1

F4FX3 ile kurduğum, tüm güncellemelerini yaptığım, IE8'i sorunsuz yüklediğim, WGA yüklediğim, WMP11 yüklediğim sistemi birde bu sizin dediğiniz efsane key V2C47 ile kurdum, ne ilginçtirki WGA güncellemesinden sonra yazılım kurbanı olabilirsiniz diye bi uyarı çıktı gerçektende, sanırım V2C47 keyi karalisteye alınmış olabilir....

asılsız yazan olmuş hey allam.

benim şu an yeni cd ile yaptığım kendi xpmde sorun yok.v2c47 ile.ancak bu cdyi, xp sp3 corporate ile hazırladım..önceki hazırladığım cd OEM üzerine v2c47 girilmişti ve onda key uçtu bi kaç kişi de.@YAĞMURADAM'ın dediği gibi acaba diğer cdye de bu cdye de nesim in(NR updatepack yapan arkadaşın) hackli wga eklentisini de kurduruyordum..

şimdi sorun;

-OEM üzerine girilen v2c47 lerde mi?

-OEM üzerine v2c47 girilip + wga eklentisi ile kurdurulan xplerde mi?

yoksa corporate xp cdsinde sorun yaşamadım.yukardaki iki seçneği denemek lazım.bu ara fırsat bulunca deneyecem.

ancak sorun wga eklentisinde olabilir.bi kişiye daha olsa anlarım aslında.tekrar üzerine legal xp programı ile v2c47 keyini girecem ve fixledikten sonra wgayı düzeliyorsa sorun, wga eklentisini kurdurmakta olabilir.wgaya hiç bulaşmamak gerekebilir.

nr update pack 2.0.4.a entegre ettim kulladığım şifre V2C47... di doğrulama yaptım geçersiz diyor aynı aşağıda yazılan gibi

Windows'un bu kopyası orijinal yazılım doğrulamasını geçemedi.

Bu bilgisayarda bulunan ürün anahtarı, engellenmiş bir Toplu Lisans Anahtarı'dır (VLK).

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...