Jump to content

Telefonunuz Orjinal Mi Öğrenin

chAsEEr

Recommended Posts

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply
n 73 made in germany yazıyor ama 01 çıktı...alman ve finlandiyalılar ortak mı olmuşlar... ama bir yıldır kullanıyorum ve tıkır tıkır işliyor

Aynı durum benim n73dede mevcut 01 yazıyor ama hemen altında Made In Germany yazıyor ;)

tamamen saçma. milleti kızdırmak için açılmış bir konu. 10 kişiden 1 i anca orjinal. nasıl işse artık. :p

Neden kizdirmak ISTESINLER ki ?

Benim Samsung E 250 de (02) çıktı.

Gayet normal. Eger bataryanin altinda South Korea yaziyorsa genuine (orjinal)'dir.

n 73 made in germany yazıyor ama 01 çıktı...alman ve finlandiyalılar ortak mı olmuşlar... ama bir yıldır kullanıyorum ve tıkır tıkır işliyor

Ilginc :)

Aynı durum benim n73dede mevcut 01 yazıyor ama hemen altında Made In Germany yazıyor :)

Ilginc :)

Yazılan yorumlardan anladığım kadarıyla bu tarz bir değerlendirme doğru değil.Mesela benim Samsung J700 de 02 görünüyor.Ama pilin altında Made in Korea yazıyor.Samsung en kaliteli ürünü Kore de üretmiyorsa nerede üretiyor.Çinde mi yoksa...? :blink:

Neden kizdirmak ISTESINLER ki ?

Konuyu açan arkadaşa bir kastım yok yanlış anlaşılmasın hemen söyleyeyim. Saçma dememin sebebi neredeyse her 10 telefondan anca 1i orjinal çıkıyor. Geri kalan 9u nerede üretiliyor. Merdiven altında mı? Çin malı değil elbette değil mi?

benimkide 00 çıktı. ayrıca ufak bir bilgilendirme yapmak isterim arkadaşlar; bir arkadaşımla aynı dönemde 6630 aldık 2mizde. Onun imeisi 02 ve made in china yazıyor. Benimki 00 ve made by nokia yazıyor. Bilginize...

10 = Finlandiya

"""20 = Almanya"""

30 = Kore

40 = Çin

50 = BrezilyaAmerikaFinlandiya

60 = çinmeksika

70 = Finlandiya

80 = MacaristanAzerbaycan

Ülke kodunuz;

02 veya 20 ise kötü kalite demek

08 veya 80 ise Almanya üretimi Normal kalite

hangisi doğru bunların 20 almanya diyor üstte. alttada 80 nebiçim iş bu ???

fakat şöyle birşey war?;

bildiginiz gibi

Nokia nın bazı modellerinde

IMEI KODU:

deiştirilebiliyor...

Örneğin seri numaramız: 434566/10/678943/5 Buna göre karşılaştırma yapın...

diosun :D

bu bilgiler işime cok yaradı bir cok piyasada cantacı adi cep satıcılarını mort eddim bana sen bize katıl calışalım dediler bende vatanın bana iyi yönde ihtiyacı var kötüleri sevmem dedim heyy halk dinleyin beni türk malının da kalitelisi var türk malını alınki pkk yancısı onlara gelir saglayan ülkeleri önleyelim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...