Jump to content

Telefonunuz Orjinal Mi Öğrenin

chAsEEr

Recommended Posts

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply
samsung e-250 de 02 çıktı.

Bi de Kvk Turkcell den ha!! :)

Benimkide Samsung Omnia. 02 cikti. Eger telefonunun arkasinda (batarya'nin altinda) made in Korea yaziyorsa genuine'dir (orjinal).

Bende rahatladim bunu duyunca. Vallaha bide tanidik birinden almistim yurtdisinda :)

samsung d900i 01 çıktı :D simdi bu finlandiya mali mi oluo cok sacma. uydurma bi haber kesinlikle, uretim yeri kore zaten samsung un. batarya altında da yaziyor zaten...

Bataryanin arkasinda yaziyorsa genuine'dir (orjinal) :)

Nokıa 6020 Telefonum Var onda 00 yazıyo 5 senedır kullanıyorum tık yok 2 sene once yurtdısından N95 8GB geldı onda 02 yazıyo oda catır catır calısıyo ve orjinal Nokıanın kendı yerınden alınma Nasıl en kotu kalıte oluyo anlamadım.

Nokıa N serılerınde IMEI numarası cakamassınız programla felan yukleyemessınız Islemcısının degısmesı gerekır kı onuda her baba yıgıt yapamaz

Samsung 00 çıktı :D

Cok guzel ama Samsung larda ise yaramiyor. Yada seninkine IMEI basmislar.

Samsung un genel uretim yeri South Korea'dir. Ve bataryanin altinda South Korea yaziyorsa genuine(orjinal)'dir.

Normalde butun Samsunglarda 02 yazmasi lazim (Eger IMEI basmamislarsa). Samsunglarda orjinalligi yukarida soyledigim gibi bataryanin arkasindan ogrenebilirsiniz.

Saygilarimla,

CCoder.

Benim telefondada 00 yazıyo ama Samsung :rolleyes::p :p

IMEI basmislardir. Cunku Samsung'un orjinal uretim yeri South Korea. Bataryanin altinda da yazdigi gibi. :p Seninkide muhtemelen yurtdisindan getirilip firm-/software atilmistir.

siemens cx65 00 normalmi acaba

Siemensler iicn gecerli mi degil mi bilmiyorum ... Bence bu sadece Nokia'lar icin.

Eger Siemensler icinde gecerli ise :

Orjinal fabrika cikisi :rolleyes:

Yani iyi telefon.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...