Jump to content

Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum]

neccooy
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...

Line 0 (File "C:\Documents and settings\Administrator\Local Settings\Temp\wbcrack.exe");

Run('wbpatch.exe')

sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

hatasını vermektedir. Full olarak kuramadım bir türlü. Yardımlarınızı bekliyorum.

Edited by sunrice_33

Line 0 (File "C:\Documents and settings\Administrator\Local Settings\Temp\wbcrack.exe");

Run('wbpatch.exe')

sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

hatasını vermektedir. Full olarak kuramadım bir türlü. Yardımlarınızı bekliyorum.

Antivirüs programın crackleme dosyasını silmiş.

Antivirüs yazılımını kapatmalısın.

• 3 hafta sonra ...
necooy kardeşim ben bu temasız patchi indirdim.

kurdum ama sistem wbcrakc.exe'yi bulamıyor ayrı olarak verebilrmisninz o cracki..

bu arada Antivirüs kapalıydı.

o dosya kurulumun içinde.

Sen bilgisayarını kapat aç, antivirüsü devredışı yap, kurulumu tekrar dene.

hım.. teşekkürler.

Birde bir şey sorcam bnm sistemde Windowblinds 6.40 public yüklü onun crack'ini bir türlü interneette bulamadım. normalde hep crack ile beraber veriliyor bana sadece crack'i lazım elinizde mevcut mu acaba.

Her şey için teşekkürler.

hım.. teşekkürler.

Birde bir şey sorcam bnm sistemde Windowblinds 6.40 public yüklü onun crack'ini bir türlü interneette bulamadım. normalde hep crack ile beraber veriliyor bana sadece crack'i lazım elinizde mevcut mu acaba.

Her şey için teşekkürler.

6.2'den sonrasının cracklerini ben de bulamadım. Birkaç tane indirdim, eski crack koymuşlar içine olmuyor haliyle.

Yani 6.2'den sonrasını full olarak ben bulamadım.

• 1 ay sonra...
Hocam kusura bakmazsın umarım bende hata verdi daha evvel kurulu değildi ve kurulum esnasında müdahele edeceğim bir menüde çıkmadı zaten fakat kurulum bitti pc,yi restart ettim ve WindowBlinds auto çalışmadı masa üstüne kısa yol atmıştı ordan çalıştırdım gelen ekran

activasyon isteği oldu iptal edip bir tema uygulandımda ise malumunuz klasik tema tipi oluşuyor.

623602sshot-20.jpg

Ayn sorun bende de var. hocam addon olanın sorunsuzunu eklermisin

Edited by attack01

• 1 ay sonra...

Tsk Ederim Cok Güzel Bir Paylasim Lakin İsmini Hatirlamıyorum İndidigim Bir Modifiyeli xp de tema secme ekrani gelmeden Direk Resimdei Gibi Tema Aktif Oluyordu Benim İstedigimde Bu Tema Secme Ekranı Gelmeden nDirek İstedigimiz Bir Temayı Koymak Bunu Nasil Ayarlarim Tekrar Tesekkürler...

diamondc.jpg

• 3 hafta sonra ...

bu ne be:) valla ilk defa böyle tatmin edici bir çalşma gördüm harikasnz gençler. şu flash live temasna bittim özellikle. bunun gibi kusursuz kullanışlı başka yokmu:) çok teşekkürler Allh ne muradınız varsa versin.

bi şeysorayım; bu en baştaki 6.2 sürümü vistayada kurabiliyormuyuz?

Edited by abdülhey

vistada kuramadım yav. yönetici olarakda çalıştırdım yine olmadı. crack dosyasında kalıyor sanırım şu wbxdll miydi neydi o. orda devam edemiyor. elle girincede crack olmuyor ve açınca login kutusu çıkıyor. varmı bilen nasıl yapıcaz vistada kurulum işini?

bu adresten indir vistayada kurula biliyo yeni sürümünde

yeni sürümde hemde kendi sitesinden indirilen vistada çalışabilir tabi. önemli olan hem vistada çalışması hemde kesin çalışan crack. birde crack ının uygulanmasıda biraz mesele bunun, katılımsız olsa hadi neyse. yani tam bunları içeren bir pack lazım.

ama bu konunun bi önceki sayfasında vardı böyle bir şey ve vistada da çalıştığı belirtilmiş birde onu indirip deneyebilirim. cevabın sahibi kimdi senmiydin yoksa:) neyse bilmiyorum yani onu bi deneyeyim. elinde bu anlattığım gibi olan varsada verirse çok hora geçer.

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...