Jump to content

Windows 10 19042.746 22in1 X86 X64

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
bozart, 9 dakika önce yazdı:

Ustad ellerine sağlık... 

Ustad merak ettiğim bir konu var.. Başka siteler de esd siz çalışmalar bu boyut da iken sizin esd li çalışma aynı boyut da 

böyle bir çalışma şimdiye kadar yapılmadı yukarda orjinal iso boyutları ve orjinal install wim boyutları gözüküyor skıştırdıktan sonra 64 install im 3.61gb ta 86 wimde 2.64gb ta düşüyor gördüğün çalışmalar mediacretation tools oluşturulmuştur içlerinde business yani vl sürümleri yoktur olmadığı haldede bu boyuttan aşağı düşmesi imkansız ama tek install.esd yaparsan aşağı yukarı 1-1.5 gbdaha düşer boyut ama normal kurulumlarda uefi desteği olmaz

Edited by köylü
  • Like 1
  • Thanks 1

• Editor
34ero, 3 dakika önce yazdı:

Hocam çalışmayı 32 bit ve 64 bit olarak ayrı paylaşmak mümkün olursa iyi olur indirilen boyut daha az olurdu....

Hocam şu an zor ayrı ayrı upload etmem eğer indirme limitiniz ve ve bağlantı sorununuz yoksa basitce ayrı ayrı iso oluşturabilirsinz x86 veya x64 klasörünü alın bir kenara ultra isoyla iso i.eriğini tamamen slip x86 veya x64 klasörünün içeriğini atıpkaydedin

• Like 2

SON_VATAN, 7 saat önce yazdı:

İndirme başarısız hesapta açtık ama gene olmadı başka hızlı indirebileceğimiz bir link verebilecek arkadaşlar var ise konuya ekliyebilirmi..?

Hesabınızın kotası doludur muhtemelen temizleyin çöpdende silin diske kaydedip indirebilirsiniz gerçi yeni hesap açmışsınız inmesi lazım ıdm kullanın hızlı indirirsiniz

Google'dan farklı siteler üzerinde arama yaptım ama almadı kafa, ne yaparsınız. Bu sürümlerin farkı nedir? Örneğin Windows 10 Home Single Language kullanıyorum; bu sürümün Windows 10 Home Single Language Consumer Edition ile farkı ne? Şimdiden ilgilenip cevap verecek birisi olursa teşekkür ederim.

• Like 1

• Editor
helehoyni, 22 dakika önce yazdı:

Google'dan farklı siteler üzerinde arama yaptım ama almadı kafa, ne yaparsınız. Bu sürümlerin farkı nedir? Örneğin Windows 10 Home Single Language kullanıyorum; bu sürümün Windows 10 Home Single Language Consumer Edition ile farkı ne? Şimdiden ilgilenip cevap verecek birisi olursa teşekkür ederim.

Normal sizin kullandığınız sürümün aynısıdır consumer ve business isimlerini ben ekledim consumer normal sürümlerdir business lerde vl sürümleridir

• Like 1

köylü, 4 dakika önce yazdı:

Normal sizin kullandığınız sürümün aynısıdır consumer ve business isimlerini ben ekledim consumer normal sürümlerdir business lerde vl sürümleridir

Hızlı cevabınız için teşekkür ederim, elinize gözünüze sağlık. Ben de hızlıca indireyim o zaman.

• Like 1

mephistooo2, 8 saat önce yazdı:

@köylü NetFrameWork v3.5 etkin mi?

Ben de onu soracaktım 🙂

köylü, 3 saat önce yazdı:

X86 ve X64 ayrı isolarda konuya eklenmiştir 

Sağol ustad bende X64 bekliyordum.... Keşke net frame aktif etseydin.. İlk defa aktif yapmadan paylaşmışsin 😒

• Editor

media fire allernatif linkler konuya eklenmiştir linkler için @helehoyni arkadaşımıza teşekkürler

bozart, 10 saat önce yazdı:

Ben de onu soracaktım 🙂

Sağol ustad bende X64 bekliyordum.... Keşke net frame aktif etseydin.. İlk defa aktif yapmadan paylaşmışsin 😒

Öncelikle bu modifiye edilmiş bir sistem değildir msdn temiz bir sistem paylaşmak istedim bu konuda hassas olan bir çok kullanıcı var ikinci olarak netfaremeworku etkinleştirseydim büyük ihtimalle 4gb boyutunu gececekti install.esd buda normal yolla uefi kurulumunu etkileyecekti boyut multiboot kullananlar için sorun değil multibootla uefi kurulabilir tabiki ama normal kullananda bi çok kişi var

• Like 1
  • Thanks 1

köylü, 6 saat önce yazdı:

Öncelikle bu modifiye edilmiş bir sistem değildir msdn temiz bir sistem paylaşmak istedim bu konuda hassas olan bir çok kullanıcı var ikinci olarak netfaremeworku etkinleştirseydim büyük ihtimalle 4gb boyutunu gececekti install.esd buda normal yolla uefi kurulumunu etkileyecekti boyut multiboot kullananlar için sorun değil multibootla uefi kurulabilir tabiki ama normal kullananda bi çok kişi var

açıklamanız için teşekkürler için ustad..(net frame etkinleşmesi tüm sürümler için kasdetmiştim ustad..  sade x64 içinde yazdıklarınıza katılıyorum..çalişmanızın devamı  Allah tan diliyorum kolay gelsin.

Edited by bozart