Jump to content

Crack Aramaya Son! Zaman Dondurucu 1.22

Deprem.

Recommended Posts

Time Stopper 1.2 (Zaman Dondurucu)

Boyut : 586 Kb.

th23158.jpg

Deneme sürümüne sahip olduğunuz bir programı bu programa tanıtmanız sonucunda deneme sürümü için geçen örneğin 30 veya 15 günlük süreyi durdurmakta ve programı sürekli olarak kullanmanızı sağlamaktadır.

Bu zaman durdurma olayından diğer programlarınız etkilenmezken sadece sizin seçtiğiniz program sizin istediğini zamana kadar deneme sürümü olarak çalışmaktadır.

İstediğiniz zaman da zaman durdurmayı kapatmak sizin elinizde.

Taşınabilir olan bu programı gittiğiniz her yerde kullanmanız mümkün.

takikide arkadaşım uzatabiliyoruz programın amacı sana o 30 günün hiç geçmemeiş gibi olmasını sağlamak en azından program hiç geri saydığı 30 günü bitremediğinden sende sürekli programı kullanabileceksin bilmem anlatabildimi bu saatte bu kadar :closed:

program içinde teşekkürler ama crackli programların daha fazla özellği açık olduğunda pek tercih etmicem bir yöntem

indiremedim ayrı bir link verme imkanı var mı 90 saniye bekleyin biyor fakat indirme programını vermiyor bende mi hata acaba.

tamm indirdim sorun download-manager,daymiş hallettim eline saglık.

sağol ellerine sağlık birde sana zahmet açıklayıcı bilgi versen tam anlamak için iyi olur.

sevgilerimle.

Arkadaşım yukarıdaki iletilere iyi bak anlattım ama bir daha anlatayım. Program zaten portable kurmana gerek yok. Örneğin Kaspersky'ı deneme sürümünü kullanıyorsun sana 30 günlük deneme süreci var sen kasperskyın ana exesini göstereceksin programa uygulayacaksın ondan sonra kaspersky hep ilk günküymüş gibi hep 30 gün olarak sayar. Umarım anlatabilmişimdir.

Bu program okadar delikanlıysa TeamViewer ı durdursun ;)

Kendim denedim TeamViewer'i 7 günde bıraktı.

sağol ana exe dosya derken kurulum exe dosyasını kasdediyorsun değilmi.
adıyamanlı bi tane örnek program gösterirmisin ana exe derken neyi kastediyorsun ? setup dosyasımı?

Hayır setupını demiyorum. Kurduğunuz programın kendisi. Örneğin Teamvieweri kurdunuz bu programın exesi Program Files/TeamViewer yolunun içindedir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...