Jump to content

Telefonlar Nasıl Dinleniyor?

crysis_88

Recommended Posts

Bu konunun kapatılması gerekir. Arkadaşım sen sanırım savcılara ifade vermek istiyorsun. Bu isteğin yasal değil. Bu konu ile ilgili emniyet birimleri dahi savcılık onayı olmadan dinleme yapamıyor.

Bu devirde savcılar bile dinleniyorki savcılık izni de ne :dribble:

Her şey kontrol altında Erdem'cim ne güzel.Dinlenilmeyecek tarzdan konuşmak lazım.

Bu konu sapabilir yalnız.Bence de kapatılsa iyi olur.

Her şey kontrol altında Erdem'cim ne güzel.Dinlenilmeyecek tarzdan konuşmak lazım.

Bu konu sapabilir yalnız.Bence de kapatılsa iyi olur.

İnsanların özel hayatı denen birşey kalmadı bunun kontrol ile alakası yok insan haklarına tamamen aykırı . Dinlenmeyecek tarzda konuşmak derken ümraniye soruşturmasında bazı askeriye mensupları ve aydınlarımızın yanlış hatırlamıyorsam bu tarzda konuşmaları var nihatın bonservis bedeli tuncayın kaç gol attığı gibi =) Deniz Baykal'ında dediği gibi insanlar ağız tadıyla küfür edemeyecek hale geldi ülkemizde.. :dribble:

Öncelikle arkadaşım dinleme işi zor oldugu kadar kolaydır. Şu bir gerektir sadece devletimiz dinleme yapmamaktadır. yasal olmayan yollarla dinlemeler mevcut. Çeşitli devletlerin ajanları başta olmak üzere. Tabi natoyu da unutmamak lazım yıllardır dinlemektedirler. Ayrıca cep telefonlarını dinlemeye yarayan programlarda mevcut dinlemek istediginiz telefona yüklemeniz yeterli.

Telefon dinlemek çok basit aslında eğer dinlemek istediğiniz sabit bi telefonsa gittigidiyorda çeşitli dinleme cihazları var hatta telefonda hands free özelliği varsa telefonla görüşme yapılmıyorken bile odada konuşulanları dinleyebilirsiniz vede kesinlikle çok zor anlaşılır eğer cep telefonunu dinlemek isterseniz telefon özellikli bişeyse mesela program filan yüklenebilen bi telefonsa daha basit sadece çok küçük bi programla cep telefonuyla görüşme yapılmasa dahi ortamda konuşulanları dinleyebiliyorsunuz ve bunlar bizim bildiklerimiz kim bilir bilmediğimiz çok daha basit ne yöntemler vardır internette biraz araştırısanız çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Bu konunun kapatılması gerekir. Arkadaşım sen sanırım savcılara ifade vermek istiyorsun. Bu isteğin yasal değil. Bu konu ile ilgili emniyet birimleri dahi savcılık onayı olmadan dinleme yapamıyor.

arkadaşın isteğine ben de karşıyım ama konu neden kapatılsın ki bizi yasal olmadığı halde nasıl dinliyolar? kimsenin böle bi şeye hakkı yok

ama en azından nasıl dinlediklerini öğrenirsek belki engellerizzz

ya sonuçta telefon çıkışları devletin elinde.. İstediğini dinlerler... Yankı yapıyorsa dinleniyordur. Kendini arayınca çalıyorsa dinleniyordur. Gibi şeylere inanmayın :D Ergenekonla ilişkiniz yoksa endişelenmeye gerek yok :D

ya sonuçta telefon çıkışları devletin elinde.. İstediğini dinlerler... Yankı yapıyorsa dinleniyordur. Kendini arayınca çalıyorsa dinleniyordur. Gibi şeylere inanmayın :D Ergenekonla ilişkiniz yoksa endişelenmeye gerek yok :D

alemsin ismai :D

arkadaşın isteğine ben de karşıyım ama konu neden kapatılsın ki bizi yasal olmadığı halde nasıl dinliyolar? kimsenin böle bi şeye hakkı yok

ama en azından nasıl dinlediklerini öğrenirsek belki engellerizzz

yasal olmadığı halde nasıl dinliolar diosun da senin şu anda internette msnde yaptığın yazışmalardan girdiğin sitelere download' undan upload' una kadar her şeyini görebiliolar telefonunu dinlemeleri çokta mühim diil =) engellemek içinde boşuna kafa yormaya gerek yok :)

dedim ya Ergenekonla ilişkin yoksa sıkıntıya girmeye gerek yok. He IM mesajlarını kimsenin görmesini istemiyorsan Msn'i bırakacaksın. Yahoo-Skype kullanacaksın. Onların Allogaritmaları ABD tarafından dahi çözülemedi. Firma vermiyor kaynakları.. Güvenilir yani..

Sk8er_boi ve Bultar ergenekonda bir numara olduklarından Skype kullanıyorlar :)

walla ben çok insana küfür ettim :D

msn adresim tnctr den artık ne olur bilemem :D:)

ben anlamam yahoo bilmem ne :D

ben hala mektup yazıyorum , postaneden telgraf çekiyorum , windwos 3ün 1ini kullanıyorum , evimde güvercinlerim var...yarında gidip comodor 64 alıcam :D

yasal olmadığı halde nasıl dinliolar diosun da senin şu anda internette msnde yaptığın yazışmalardan girdiğin sitelere download' undan upload' una kadar her şeyini görebiliolar telefonunu dinlemeleri çokta mühim diil =) engellemek içinde boşuna kafa yormaya gerek yok :)

doğru diyosunda insan telefonla konuşurken dinlendiğini hissettiğinde rahatsızlık duyuyor

eğer "konuştuğunuzda sesiniz size geliyorsa dinleniyor demektir" tespiti doğruysa benimki dinleniyo o zaman ve açıkçası rahatsız ediyo çünkü söylediklerim bana tekrar dinletiliyor kasttetiğim rahatsızlık da bu bilmem anlatabiliyor muyum?

istemiyorum dinliyor musun?

seviyorum dinliyor musun?

özlüyorum dinliyor musun?

peki öyle olsun

fekinci dinlemezler seni :D

Ama şöyle birşey var. Bazı kilit kelimeler var. İstişare, vs.. onları kullandığın zaman otomatik kayıt ediliyor görüşme.. Mümkün olduğu kadar şifreli ve şüphe çekici konuşmak lazım :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...