Jump to content

Driver Yüklemek Artık Kabus Olmasın

Recommended Posts

5pklyg.jpg

burada gordugunuz sounduaa vısta da ses sorunu sıklıkla oldugu ıcın vısta tamırlerınde kullanılır xp de ıslevı yoktur

9lcyty.jpg

simgelerin anlamları

a0l476.jpg

dosyamı skydrıve dan paylasıyorum

http://driverpacks.net/DriverPacks/

•DriverPack Chipset

•DriverPack CPU

•DriverPack Graphics A

•DriverPack Graphics B

•DriverPack Graphics C

•DriverPack LAN

•DriverPack MassStorage

•DriverPack Sound A

•DriverPack Sound B

•DriverPack WLAN

Driver Paketlerını buradan ındırebılırsınız...

ben gerekli dosyaya tıkladım inmedi...daha güncel bi link veremezmisiniz rapide bile razıyım...

sol tarafta yer alan altında açıklama ekle yazılı beyaz kagıt seklındekı dosyaya bır kere tıkla ve bekle lınk saglam ustelık yukarı kısmıda bulunan skydrıve yazısına tıklarsan bana aıt olan guncel programlardan da ındırebılırsın :D

Arkadaşım verdiğin linkten indirdim. Şimdi rarlı dosyayı açtım. İçinden çıkanları nasıl yapacağız? Bilgi verirmisin?
Please register to see this content.

•DriverPack Chipset

•DriverPack CPU

•DriverPack Graphics A

•DriverPack Graphics B

•DriverPack Graphics C

•DriverPack LAN

•DriverPack MassStorage

•DriverPack Sound A

•DriverPack Sound B

•DriverPack WLAN

bu listede bulunan siteyi açıcaksın ve listede bulunan driverları ındıreceksın daha sonra rar lı olarak acılan klasorun ıcınde drp adında bos bır klasor var onun ıcıne at tamamdır

bu arada normalde program calıstıgında anasayfayı degıstıren reklam atan bır mekanızması vardı anasayfa yı google yaptım ayrıca turkcelestırmede bana aıt

bu listede bulunan siteyi açıcaksın ve listede bulunan driverları ındıreceksın daha sonra rar lı olarak acılan klasorun ıcınde drp adında bos bır klasor var onun ıcıne at tamamdır

bu arada normalde program calıstıgında anasayfayı degıstıren reklam atan bır mekanızması vardı anasayfa yı google yaptım ayrıca turkcelestırmede bana aıt

ikinci secenekte verdiğiniz linkteki driverleri tek tek indiremiyoruz sorun olusuyor...ama DriverPacks BASE sanırım bu secenek driverleri tek tek değilde toptan indiriyo bu sekilde indirdik sanırım sorun olmaz...şimdi bu toplu indirdiğimiz driveride drp dosyası icinemi atalım....

ikinci secenekte verdiğiniz linkteki driverleri tek tek indiremiyoruz sorun olusuyor...ama DriverPacks BASE sanırım bu secenek driverleri tek tek değilde toptan indiriyo bu sekilde indirdik sanırım sorun olmaz...şimdi bu toplu indirdiğimiz driveride drp dosyası icinemi atalım....

70240644.jpg

18563936.jpg

39452129.jpg

bu yolları ızle driverları yukleyebilirsin

selam

paylaşım için teşekkür ederiz

benzer paylaşımlar var..... ilk resimde açıklamanda sanki bir hata var gibi geldi bana....

Sound UAA için XP de çalışmaz demişsin ama... Onu sanki ben High Def. Ses sitemleri için diye aklımda kalmış.

Örnek.. vereyim

XP nin SP3 öncesi versiyon kurulu (Home ve Pro farketmez..) pc de....

ve sen RealTek olsun veya bazı VIA chip setli ses kartlarının driver larını yüklesen bile.. Örnek... Benim ses kartı

RT HD olup 5.1 ses çıkışına sahiptir.. GigaByte marka anakart...üzerinde i945 chip seti vardır.

Sen bu katılımsız kurulum ile SP3 öncesine ait XP yüklediğini kabul edersek... ses kartı driver ını tanıtamazsın.. Tecrübe ettim çünki...

Bunun orjinal cd sinden .. kendi sitesinden driver indirdiğinde içerisinde UAA paketi yerleştirilmemiş ise.. onla da tanıtamazsın.

Ama GigaByte gibi orjinal cd lerde autorun özelliği vardır ve anakart ı tanıyıp neler yüklenecek ise sana seçimli olarak getirir ve ekranın enüstünde (genelde) UAA da işaretli gelir. Sistemin SP sine bakmadan hemide...

Ama. senin demek istediğin farklı ise enüst paylaşım kısmında detaylandırır isen seviniriz..

Arkadaşlar yanlış anlamasın.

Bunun Türkçe paylaşım yapılanı incelemiş miydin ?

başarılar dilerim

Vista da UAA sorunu yok.Service Pack3 lerde de yok.

Bazı ses markaları xp sp2 yi baz alarak UAA güncelleştirmesini yükledikten sonra kendi driverlarını yüklüyor.

Örn benim laptobuma xp sp2 de ses driverını kuramıyorum.Çünkü aygıt yöneticisinde PCI DEVİCE diye geçiyor.UAA güncelleştirmesini yüklediğimde

-Hight defination audio

-high defination modem

-high defination audio

oluyor.

biri ses için

biri modem için

biri ekran kartı ses sürücüleri için.

Kısaca UAA sp2 ve sp1 için geçerli bir güncellemedir.

indirdiğimiz paketleri açarakmı kopyalıycaz yoksa olduğu gibimi drp klasörüne atıcaz?

Direkt olarak açmadan indirdiklerinizi Drp dosyasının içine atın program otomatik olarak algılayıp menüsünde size göstericektir ..

hacı bende windows 7 de ses problemi çekiyorum win7 de işlermi bu acaba şimdiden teşekürler

microsoft un açıklamasına göre windows vista da çalışan herşey se7en de de çalışacak

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ben gerekli dosyaya tıkladım inmedi...daha güncel bi link veremezmisiniz rapide bile razıyım...

RapidShare Bağlantısı...Buyrun..

Driver Pack Autorun (Haziran 2009)

http://rapidshare.com/files/245423351/Driver.Pack.03.06.2009.part1.rar
http://rapidshare.com/files/245423570/Driver.Pack.03.06.2009.part2.rar
http://rapidshare.com/files/245423790/Driver.Pack.03.06.2009.part3.rar
http://rapidshare.com/files/245424007/Driver.Pack.03.06.2009.part4.rar[/CODE]

Bu paketin biraz küçüğü katılımsız olarak kurulumu yapıyor Solariz Arkadaşımız çok güzel yapmış ben şu ana kadar bir tane pc de deneme imkanı buldum makinenin %90 driverları yüklendi diyebilirim.

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=95113[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...