Jump to content

Windows Vista Sp2 Hazır!

harktu

Recommended Posts

Microsoft, Vista Service Pack 2'nin final sürümünü indirmeye sundu.

Yazılım devi Microsoft dünden bu yana seri bir şekilde güncelleme yayımlıyor. Geçenlerde yayımlanan Office 2007 SP2'den sonra sıra Windows Vista'ya geldi. Firma, güncel işletim sistemi için hazırladığı ikinci hizmet paketinin final sürümünü indirme inisiyatifine sundu. Dev güncelleme paketini buradan indirebilirsiniz.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=9f073285-b6ef-4297-85ce-f4463d06d6cb[/CODE]

Not: Vista SP2'yi kurabilmeniz için sisteminizde SP1'in kurulu olması gerekiyor. Zira SP2, SP1'den önceki güncellemeleri bünyesinde barındırmıyor.

Not: Yayınlanan Servis Paketi İngilizce, Almanca, Fransızca, Japonca ve İspanyolca'yı desteklemektedir. Türkçe Vista kullananlar, SP2 Türkçe için beklemek zorunda...

[color=#000080]KAYNAK: chip.com.tr[/color]

Ben Türkçe'yi entegre ettim DVD'ye, eski bir makinaya da kurdum, 512 MB Ramli, gerçekten büyük gelişme var Vista'da, eski makina olmasına rağmen Vista SP2 ile bu defa hızlı çalıştı, aynı makinaya Windows 7'de kurmuştum, hız açısından neredeyse aynı sayılır, aynı makinada SP1 yerlerde sürünüyordu ama...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...