Jump to content

Sizce En İyi Virüs Prg. Hangisi (anket )

HaYTo
 Share

Kafanıza Yatan Virüs Prgramı Hangisi Sizce ?  

463 members have voted

1. 1. Kafanıza Yatan Virüs Prgramı Hangisi Sizce ?

• Kaspersky
      146
    • ESET - NOD32
      171
    • Avira AntiVir
      66
    • Panda
      7
    • BitDefender
      4
    • AVG Anti-Virus
      8
    • Avast!
      19
    • Norton Symantec
      19
    • Trend Micro
      3
    • McAfee
      8
    • F-Secure
      6
    • ClamAV
      0
    • BullGuard
      2
    • G Data
      2
    • Comodo Internet Security
      2

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar bende symanteci tek geçerim arada fark var diğer virüs programları virüs bulaşan dosyayı tamamen siliyo ki bu da bazen system dosyları oluyo ama symantec sadece virüsü siliyo bence symantec

symantec endpoint protection 11 birde bu yukarıda saydığınız virüs programlarını her sitede bulabilrisiniz bana bulun inndir com da symanteci tamindirde symanteci ama sizin listeye koyduğunuz virüs programları alabildigine herkesin kendine göre görüşü farklıdır ama ben symantecden şaşmam

Edited by emrah24921

bu type win32 virus bulaşmıştı bilgisayar kaspersky yüklü idi her önüne geleni karantina altına alıp duruyordu en sonunda sistem çöktü ve açılmaz hale geldi allahtaö sistem geri yükleme yapmıştım kaspersky silip symantec yükledim bir dizi önlem alıp (virus kendini korumak için oturumu açıp kapatıyordu userinit dosyasını siliyordu) tam tarama yaptım işlem tamam

şunu söyleyebilirim ki her iki antivirus programının artı ve eksileri var

Edited by berce

Ben Orjinal Nortonun Sitesinden Norton İnternet Security 2009 u indirmiştim ama şu anda bende açılmıyor Türkiye sayfası.

Normalde 15 Gün Demosu ama ben Trial Reset ile 90 Gün yapıyorum Süreyi .malesef 90 gün sonunda Programı kaldırıp yeniden kurmak gerekiyor bunun dışındabir sorun olmuyor. Sen Nortonu Orjinal Stesinden Demo olarak indir ben Trial Resetini Upload edip eklerim.

Norton Trial Reset linki

http://netload.in/dateiMwbVKdwwUf/Norton 2009 (NAV + NIS) - Crack only.zip.htm[/CODE]

Arkadaşlar bu Dosya Pc nizde Microsoft .Net Framework 2.0 Kurulu değilse çalışmaz.

bir ikinciside Ativirüsler Bu dosyayı Virüs olarak görmektedir ama benim gördüğüm kadarıyla sadece Crack olması nedeniyle bu dosya virüs sıfatında görünmektedir. Yaptığım Tam sistem taramalarında Bu dosyanın kullanımı sonrasında pc de bir virüs kalıntısı belirtisi yada herhangi bir anormalite görmedim. İsteyen bu uyarıyı dikkate alsın indirmesin ama üstüne basarak söylüyorum kesinlikle Bulaşıcı bir virüs veya benzeri değildir.

Dosyann Zip şifresi 123456 dır.

İçerisinde İngilizce Kullanım şekli anlatılmıştır.

Yarın Trükçesini Eklerim.

Umarım faydası dokunur.

dostum ben yapıyorum trial reset olmuyor. yeni kurdum 15 gün kaldı diyor ayrıntılıca bi anlatabilirmisin bu işi...

• 4 hafta sonra ...

ben panda ve norton 360 diyorum bunlar tam koruma salıyor ama bunlara bildiğim kadarıyla key yapılamıyor yapılsada hemen tespit edip kapatıyorlar ben eset smart scurty4 kullanıyorum norton internet scurtyde kurulu ama 90 günlük oda anakartın hediyesi panda ve norton 360 bunlardan birini kullanın derim panda 2009 da olabilir full koruma ama lisans satın alırsanız daha iyi

Valla kapersky internet security 2009 la doğdu aşkımız 2010 la devam etmekte :)

Şaka biryana kaspersky ı kurdum kuralı hiçbir sorunla karşılaşmadım. Daha önceleri defalarca format atmak zorunda kaldım virüsler yüzünden. Uzun zamandır format atmıyorum. Biraz kasıyor orası doğru ama benim pc donanım bakımından fena sayılmaz o yüzden Tek geçiyorum Kasperı.

• 3 years yıl...

Merhaba arkadaşlar özür dilerim konun yerimi bilmiyorum ama konu açmak istemedim buraya yazmak istedim

arkadaşlar elinde esetnod32 2.7 sürümü olan arkadaşlar varsa paylaşa bilirmi sistemim düşük oyüzden bunu sectim

crak ile birlikte paylaşabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden tşkrederim .....