Jump to content

Sizce En İyi Virüs Prg. Hangisi (anket )

HaYTo
 Share

Kafanıza Yatan Virüs Prgramı Hangisi Sizce ?  

463 members have voted

1. 1. Kafanıza Yatan Virüs Prgramı Hangisi Sizce ?

• Kaspersky
      146
    • ESET - NOD32
      171
    • Avira AntiVir
      66
    • Panda
      7
    • BitDefender
      4
    • AVG Anti-Virus
      8
    • Avast!
      19
    • Norton Symantec
      19
    • Trend Micro
      3
    • McAfee
      8
    • F-Secure
      6
    • ClamAV
      0
    • BullGuard
      2
    • G Data
      2
    • Comodo Internet Security
      2

Recommended Posts

Arkadaşlar Lütfen Kullandığımız Virüs Prg. Oylayalım Baqalım Sonuç ne olacak Ben mesela suan Kaspersky Kullanıyorum ama sonuc Daha değişik Cıkacak olursa ona gececeğim

Beliki benim gibi düşünen arkadaşlarda olabilir[/b]

Not: Listede bulunmayan virüs prg. varsa ismini yazın ben eklerim.!

Edited by HaYTo

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ben bir kaç deneyimimi yazmak istiyorum.

Mesela Bir çok antivirüs proramı ile deneme yapmama karşın en iyi sonucu

hep norton internet security 2009 ile aldım.

Yorumum tarafsızdır arkadaşlar hiç bir programın avukatlığını yapmak gibi bir durumdada değilim.

Örneğin daha önceki gün ve bu gece 2 pc geldi. Yapılan uygulamaları karışık olarak yazacağım . pc lere bildiğimiz kavo amvo exe türevi olan bir virüs bulaşmıştı.

Ama her ne hikmetse Avast 4.8 Home Edition ve Avira Antivir Kurmak istediğimde Programlar

kurulumun ardından hiç bir şekilde aktif olamadı hep başlaması engellendi. Nod32 zaten hiç bulmadı bu virüsü.

Fakat şunu belirteyim avira yüklü bir pc ye virüslü makinenin harddikini takınca virüsü canına okudu.

Diğer taraftan Norton bu virüsün etkisinde kalmadan açıldı. Avast ise açılmamasına rağmen tarama modu çalışabildi fakat güncelleme servisini engeledi virüs ve güncellenemedi. Norton ise hiç bir etki alında kalmadan güncellemelerinide yükleyip virüsü silebildi. Kaspersky Key sorunu yüzünden tercihim değil ve Land saldırısında bulunan explot virüsü yemiştim bir ara Norton harici bir programla silememiştim(KAV 2009, KIS 2009, Panda Global Protection, Etrust yeni adıyla CA internet Security , Avast Avira ESET Nod32 ve Smart Security ). Sadece bu virüsü Norton internt security ile silebilmiştim, bu arada bu olay 2009 Martında yaşanmıştı ve bu yüzden Kasperskydanda soğumuştum.

PC yi kasmaması ve üzerinde değişiklik yapılmamış dosyaları tekrar tekrar taramaması gibi özellikleri yüzünden Performansıda çok hoşuma gitti ve şu aralar açık ara Norton IS 2009 ilk tercihim.

Edited by clauseover

Dostum kullandıgın nortonun linkini vs. verirmisin ama senın kullandıgın versiyonunun

bende virüs prg. yok kullanmıyorum bayagıdır baqalım sonuc ne olacak

bende kullanıyom kasper ama kasıyo bazen bide key olayları adamın canını sıkmaya basladı nod. bence basarısız antivir de kasmıyo iyi ama viruslere karsı dandık yani 3-5ini birleştirirsen bana gore 1 virus prg. yapıyo bende ne zamandan beri virüs prg. olmadan takılıyom

Edited by HaYTo

Ben Orjinal Nortonun Sitesinden Norton İnternet Security 2009 u indirmiştim ama şu anda bende açılmıyor Türkiye sayfası.

Normalde 15 Gün Demosu ama ben Trial Reset ile 90 Gün yapıyorum Süreyi .malesef 90 gün sonunda Programı kaldırıp yeniden kurmak gerekiyor bunun dışındabir sorun olmuyor. Sen Nortonu Orjinal Stesinden Demo olarak indir ben Trial Resetini Upload edip eklerim.

Norton Trial Reset linki

http://netload.in/dateiMwbVKdwwUf/Norton 2009 (NAV + NIS) - Crack only.zip.htm[/CODE]

Arkadaşlar bu Dosya Pc nizde Microsoft .Net Framework 2.0 Kurulu değilse çalışmaz.

bir ikinciside Ativirüsler Bu dosyayı Virüs olarak görmektedir ama benim gördüğüm kadarıyla sadece Crack olması nedeniyle bu dosya virüs sıfatında görünmektedir. Yaptığım Tam sistem taramalarında Bu dosyanın kullanımı sonrasında pc de bir virüs kalıntısı belirtisi yada herhangi bir anormalite görmedim. İsteyen bu uyarıyı dikkate alsın indirmesin ama üstüne basarak söylüyorum kesinlikle Bulaşıcı bir virüs veya benzeri değildir.

Dosyann Zip şifresi 123456 dır.

İçerisinde İngilizce Kullanım şekli anlatılmıştır.

Yarın Trükçesini Eklerim.

Umarım faydası dokunur.

Edited by clauseover

Please register to see this content.

Bu adresden Türkce sürümünü Orj. sitesinden deneme sürümü olarak çekmekdeyim senin trial reset uploadını beklemekdeyim :D

eskiden bende onu kullanıyordum ee ozamanlar başka virüs prg. cok dandikdi zate 100 kişide 90 nortondu , 100 kişide 5ide irüs prg. kullanmıyordu zaten :)

bende eset smatr security 4 kullanıyorum fakat bence norton is2009 en iyisi, sadece biraz fazla kasıyor diğer antiviruslere gore, onun için az kasan eseti kullanıyorum, esetde fena değil gibi

arkadaşlar antivirüs programında key sorunu yaşayanlar aşağıdaki adrese bi baksınlar bir çok antivirüs programının kampanya linkleri var en az 3 aylık key veriyorlar ben de son 6 aydır avirayı kampanyalı keyleriyle kullanıyorum ve çok memnunum 4EVER avira....:D

Bende hep zaten kaspersky kullanıyordum ama dun aksam arkadasın verdıgı lınkden norton u kurdum 6 tane yuksek oncelıklı vırus yakaladı

belkıde slladı serefsız :D bılemıyorum ama kasma olayı bence düşük nod32 de düşük nortonda zaten avira hiç kasmıyor ama oda başarısız

G-DATA (AVK 2009) en iyisidir...

test böyle gösteriyor...

nasıl olur da AVK i koymazsınız...

Tamamen sallamasyondur kesinlikle inanmayın en iyi vrüs programı Kaspersky Internet Security 2009.

bana kalırsa en iyi avast 4.8 uzun zamandır kullanıyorum va memnunum kaspersky ın bulmadığı virusu buldu

ama karar sizin

Avastın Rarlı dosyaları aramadığını ve ramin içine bakmadığını biliyorsundur umarım.

Ya dostum o avast denen prg.:D benim gözümde ve bir cok kullanıcının gözünde ilk 100 girmez :D

ve o liste bencede reklam amacalı bır lılste onun gıbı aratsan int.de nelerle karşılaşırsın kim bilir oooooo

bencede en iyi kaspersky ama Nortonda 1-2 senedır kullanmıyordum dun sabah clauseover arkadaş la konustuk falan dedım yukleyem yukledım bayah degısmıs yaw :D güzel olmus ilk 3 sırayı zorluyo suan gözümde

ama avast allah belasını versin :D dandik bir şey

Valla kaç senedir nod32 kullanırım çok memnunum ne pcimde bi çökme ne de bi yavaşlama oldu bi ara avastı kullandım herşeye virüs diyor pcninde aklını karıştırıyor ve pcyi çok yoruyor şu anda 3 pcimdede nod32 4 sürümünü kullanıyorum çok memnunum...

Nod32 i güzel ona laf yok ama avast demeyin bana ya avast cok paspal hatta paspaldanda öte birşey onun tr yaması olmasa tr de kullanan kullanıcı olmazdı virüs prg.ları arasında nerdeyse ilk tr yamayı yapan benim bildiğim kadarı ile o yuzden tr de seviliyo ama :D benim bi ingiliz arkadaş geldi tr ye konustuk falan adam avastı bılmıyo :D o ne dedi ben anlattım ama unutmustur gene :D

Ben Avira Professional kullanıyorum ne kasma ne bişey çok memnunum. Aviranın kendi sitesinden her ay 30 günlük deneme keyi alıyorum. Ama şuraya dikkat Aviranın ücretsiz versiyonu (free) hiç bir işe yaramaz. Gerçi bütün hepsi için geçerli bu durum. Ben uzun zamandır cafe işiyle uğraşıyorum hepinize tavsiye ederim...

Ya dostum o avast denen prg.:D benim gözümde ve bir cok kullanıcının gözünde ilk 100 girmez :D

ve o liste bencede reklam amacalı bır lılste onun gıbı aratsan int.de nelerle karşılaşırsın kim bilir oooooo

bencede en iyi kaspersky ama Nortonda 1-2 senedır kullanmıyordum dun sabah clauseover arkadaş la konustuk falan dedım yukleyem yukledım bayah degısmıs yaw :D güzel olmus ilk 3 sırayı zorluyo suan gözümde

ama avast allah belasını versin :D dandik bir şey

Benim Avast yüzünden PC'M bile çöktü sistem dosyasına da vrüs dedi bende yanlıslıkla sılıvermısım PC'yi kapadım açılmadı. :D