Jump to content

Windows 10 Prox64, Version 21h1 (19043.1083)+defender Yok+programlı

SON_VATAN
 Share

Recommended Posts

AdnanGumus, 17 dakika önce yazdı:

emeğine sağlık ustad teşekkürler kullanmayacağım programları isodan silebilirmiyim kolay gelsin

Sanırım iso içerisinden mevcut programı sildiğiniz zaman program olmayacağı için kurulmayacaktır.

Eline sağlık indirdim Format için beklemekteyim. Program kurulumunda işime gelenleri bıraktım gelmeyenleri sildim ve kendimden de ekleme yaptım yakın zamanda yukleme yapar neticesini burada yazarım.

kolay gelsin...

Please register to see this content.

• Like 1

sırf programlar var diye indirmiyorum çünkü programlar kenidin güncelliyo yani bize son sürüm sade saf hızlı ayarlar yapılmış lazım yinede emegine saglık 

+ pro muş home miş bi önemi yok aralarında fark yok hızlı olsunda hangisi olursa olsun 

HARBİKIZ, 4 saat önce yazdı:

Teşekkürler, iso dan kurulum yapabiliyor muyuz?

Sanırım olur ama denemedim..

kerem2018, 13 dakika önce yazdı:

Teşekkürler emeğinize sağlık. Bellik kullanımı nasıl ?

test edilmedi.

not: resim eklendi alltta.

amd_turkey, 5 saat önce yazdı:

Kurulu gelen derken, syprep ile mi gömüldü,yoksa setupcomplete ile ilk işlem sonrası mı kurulacak?

NtLite premium özellikli olan sürüm ile yapmıştım..

bynec, 2 saat önce yazdı:

Eline sağlık indirdim Format için beklemekteyim. Program kurulumunda işime gelenleri bıraktım gelmeyenleri sildim ve kendimden de ekleme yaptım yakın zamanda yukleme yapar neticesini burada yazarım.

kolay gelsin...

Deneyin sonucu birlikte görelim..

Edited by SON_VATAN
  • Like 1

hayredin, 23 dakika önce yazdı:

iso içerğini paylaşırmısın rica etsek,yeni program ekledimizde setup komplete yi düzenlemek gerekiyor mu acaba saygılar

Programlar ntlite premium ile oluşturuldu ilgili içeriğe erişmek için isoyu indirmeniz gereklidir,setup düzenlemesi ile parametreler eklenebilirmi orasını bilemiyorum ama sanırımki olmaz..Yukarıda bir arkadaş düzenleme yaptı ama kurulumu denemdimi eğer cevap yazarsa öğrenebiliriz.

hayredin, 17 saat önce yazdı:

iso içerğini paylaşırmısın rica etsek,yeni program ekledimizde setup komplete yi düzenlemek gerekiyor mu acaba saygılar

SON_VATAN, 17 saat önce yazdı:

Programlar ntlite premium ile oluşturuldu ilgili içeriğe erişmek için isoyu indirmeniz gereklidir,setup düzenlemesi ile parametreler eklenebilirmi orasını bilemiyorum ama sanırımki olmaz..Yukarıda bir arkadaş düzenleme yaptı ama kurulumu denemdimi eğer cevap yazarsa öğrenebiliriz.

Kurulumu Gerçekleştirmek için NT6 ile HDD kurmak istedim 1 ve 2. seçeneklerle Kuramadım hata verdi. Flas Dısk e windows içeriğini copy yaparak MBR ile kurulumu gerçekleşitrdim. Programlar içerisine kendi katılımsız birkaç programda ekledim  Office 2003 haricinde hepsini eksiksiz olarak arka planda sessiz olarak kurulum yaptı. Kurulum Programlar yuklenirken 30 Dakika gibi bir süre alıyor. (Benden kaynaklı da olabilir office 2003 ü kurarken bekletmiş olabilir.)

UAC açık Defender Pasif olarak geldi. Kendi Lisanlama yaptı.Driverlerı otomatık kurdu ve programları yukledikten sonra Gayet stabil olarak çalışıyor.

Tavsiyem ıso orjinalını bozamadan benim gibi ekleme yapmadan kurmak veya ıso içerisindeki programları silerek Program olmadan Kurulumu yapmak daha sonra format attıkdan sonra İso içerisindeki Katılımsızları  Elle Kurmak. 

Tekrar eline sağlık.

Edited by bynec
  • Like 1