Jump to content

Online Müzik Yayın Yapan Sitelerden Müzik Indirme

Recommended Posts

Ne tür olursa olsun. İster video ister müzik hepsine İnternet Download Manager yeter. :D

arkadasa katılıyorum en hızlı sekilde mp3 video ne istersen indirebilirsin. oynatmak için tıkladıgında sana direkt indiriyimmi diye soruyor

Please register to see this content.

bu program işine yarayabilir her türklü Videoyu indiriyor fizy.org takileride indirir bidene istersen mp3 e ceviride war neye istersen ona çevir hepsi içinde war....

esas konu hakkında bi bilgim yok ama fizy.com sitesi daha once or. tu tabii ilk zamanlarından beri takip ediyorum site manyak gelişiyor. takdir ediyorum onların yuzunden mp3 indirmez oldum hele 3g bi cıksın arabada da dinlemeye izlemeye başalrım artık. gelecek var o sitede. :D

görmeyen bilmeyen varsa bi denesin derim ayrıca fizy uzarinden indirme yapmanız biraz zor zaten adam youtube yada dailymotion benzeri sitelerden cekiyor dosyları... kendi uzeirnde barındırmıyorki oradan indirememenizin sebebi budur kanımca

biraz ugrastım ama buldum. internet explorer aç fizy.org sitesine gir istediğin müziği dinlemek için tıkla hem müzik çalacak hem de orda idm eklentisi çıkacak bu dosyayı indir seklinde tıkla ona hızlı bir şekilde indirime baslasın denedim çalışıyor.

İdm fizy.org sitesinde işe yaramıyor! Eğer fizy.org ta indirmeyi başaran varsa yöntemini paylaşsın!

Fizy.com u iki ay önce öğrenmiştim o zman indiriyordu ama şimdi indirmiyor enteresan. :D Ama bir yolunu bulursam yazarım buraya. Ben vattoz.com' dan indiriyorum idm ile mp3 olarak.

bizi dinleyen yokmu bi deneyin internet explorer ile bende calışıyor ama internet dowload manager kurulu olsun yorumları bekliyorum.....

Yahu dinliyoruz da benden saniye farkıyla önce yazdın sanırım yazdıktan sonra gördüm bende İE8 kullanıyorum dediğim gibi indiriyordu ama şimdi indirmiyor.

RESİMLİ OLARAK ANLATIYORUM

Firefox eklentinin adı downloadhelper.

Mp3 ü sonuna kadar dinledikten sonra(çubuğun dolması yeterli ) üstteki atom molekülü gibi olan simgeye tıklıyoruz ve indiriyoruz.

yawuz 58 ne tür müzk arıyorsun.eğer nostalji veya tsm ise gel bana :doctor:

istediğim aşırı birşey yok ahmet yılmaz. atilla yılmaz.yıldırım yıldızdoğan hasan sağındık

hakan peker ateşini yolla bana albümü birkaç tane daha var isimleri aklımda değil

ungood arkadaşın resimli anlatımını yapamadım

Dostum Firefox indir.

sitesi

Direk indirme linki

DownloadHelper eklentisi

Sitesi

Direk indirme linki

Firefox + Download helper ı kur

Siteye gir Mp3 ü sonuna kadar dinle.(çubuk dolsada olur.) Resimdeki simgeye tıklayacaksın.İndireceksin :doctor:

(sadece bir mp3 dinle.Başka sayfa açma yanında )

Bir önceki sayfadaki resimlere de bakabilirsin.

arkadaşlar yardımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum olay tamamdır bir seçenek ararken iki

seçenek birden bulduk birinci seçenek ungood arkadaşın resimli anlatımı ikinci seçenek exi23 ve

okan42 nin çözümü tekrar teşekkürler

fuly.net war ama bu siteden sadece müzik dinlerisn .İndiremssin

normalde hiçbir siteden indiremiyorsun da yöntemleri var arkadaşlar sağolsun öğrettiler inmez dediğiniz siteden indirdim

fuly.net _Ferhat Göçer İsyan müzikalite_2 inanmazsanız resim koyarım

arkadaşlar online yayın yapan diyince aklıma radyoların siteleri geldi örnegin

istanbulfm.com.tr de radyo dinlemek için bi player var onu yukadıkten sonra dinliyorsunuz ancak onların yayınlarını kaydetme gibi bi imkanımız yok galiba varsa ne şekilde yapabiliriz?????

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...