Jump to content

Tnctr Ye Ne Oluyor ?

cexen

Recommended Posts

Nesi geçerli değilki adam robotmu ? Sosyal hayatından yaşamından bir parça ayırıp buraya emek harcıyor yaptıklarınıza bakın.Kapatım gitse ne diyebilirsin .

Yahu arkadaş sen neden bukadar celalendin relax ol :) Görende diğecek kötü bişey yaptım bırak o düşünsün bunları ....Savunmana gerenk yok

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator
Admin peki bunu serverin kitlenmesini önlicek bir durum yokmu.

bu son zamanlarda sık sık oluyor genelde gece kitleniyo ne hikmetse bu server :)

Var, Almanya'da ameliyat olması lazım. Ama çok pahalı bir operasyon. Kötürüm kalma riski de var diyor doktorlar.

O kadar yararlanıyoruz forumdan. Biraz da biz yardımcı olalım. Bizler destek versek, hostumuzun seviyesi artırılabilir. Ya da farklı sorunlarda çözümler kolaylaşır. Ama yok, iş başa düşünce saf ayağına yatıyoruz :)

O kadar yararlanıyoruz forumdan. Biraz da biz yardımcı olalım. Bizler destek versek, hostumuzun seviyesi artırılabilir. Ya da farklı sorunlarda çözümler kolaylaşır. Ama yok, iş başa düşünce saf ayağına yatıyoruz :)

Saf ayağina yatmakla alakasi yokda Malum işsizlik 1 yıldır işsizim haci birak ay sonunu ayin ortasini zor getiriyorum durumum iyi olsa destek verirdim.Neyse bizde sesimizi çıkarmıyalim Yöneticiler Gerekeni yapar.

tamamen merak ettiğimden sormuştum bi açıklama da yapılmadığından iyice meraklanmıştım ama konu giderek çığrından çıkıyor mod arkadaşlar kilitlesin bari niyetim sadece yöneticilerden bilgi almaktı

Saf ayağina yatmakla alakasi yokda Malum işsizlik 1 yıldır işsizim haci birak ay sonunu ayin ortasini zor getiriyorum durumum iyi olsa destek verirdim.Neyse bizde sesimizi çıkarmıyalim Yöneticiler Gerekeni yapar.

Ben zaten bir kişiye söylemedim ki. 250 bin üye var. Her ay 10 kişi bağış yapsa, çark hızlanır.

erdem kardeşim zorlamak değil problem sunucuda değilmi evet 50 üye ile birlikte bende 10$ vermeye razıyım diyorum yanı el birliği ile bence sunucu daha iyi olur

Anlatmak istediğim o değildi ama neyse. Dediğin gibi birlikten kuvvet dolar.10$ ne bizi fakirleştirir nede site yönetimini. Sigara gibi zararlı birşeye 3 gün para vermeyip buraya yardım yapılırsa hepimiz için çok sağlıklı bilgi edinme şansımız doğar..Gerçi bir alexa toolbar yüklemeyen parayı nasıl verir orasıda tartışılır yani..

Anlatmak istediğim o değildi ama neyse. Dediğin gibi birlikten kuvvet dolar.10$ ne bizi fakirleştirir nede site yönetimini. Sigara gibi zararlı birşeye 3 gün para vermeyip buraya yardım yapılırsa hepimiz için çok sağlıklı bilgi edinme şansımız doğar..

Erdem şimdi de ben sana diyorum. Herkesi kendin gibi zannetme. 10$ herkes için çok kıymetli..

Bir zamanlar konu açmıştım reklam-bağış bölümünde. Postları oku ne demek istediğimi anlıcaksın.

Erdem şimdi de ben sana diyorum. Herkesi kendin gibi zannetme. 10$ herkes için çok kıymetli..

Bir zamanlar konu açmıştım reklam-bağış bölümünde. Postları oku ne demek istediğimi anlıcaksın.

Okudum geçenlerde gördüm abi.Ben bilgimi aldığım, milyonlarca dolar değerinde programları ücretsiz indirdiğim ve hepsinden önemli birbirinden değerli insanlar ile tanışma şansı bulduğum siteye karşı sorumluluklarımı yerine getireyimde gerisi mühim değil abi.

Nolur gitme. Mükemmel paylaşımlarını, eşsiz yorumlarını bizden esirgeme nolur.

sk8er_boi cok güzel adam laf yediyorsun helal sana

forum bazi sorunlar oluyor bende sayisiz forumda çaliştimdan biliyorum bu kadar üstüne gelmeye gerek yok 1gün için alah korusun ya kapansaydi :D

Okudum geçenlerde gördüm abi.Ben bilgimi aldığım, milyonlarca dolar değerinde programları ücretsiz indirdiğim ve hepsinden önemli birbirinden değerli insanlar ile tanışma şansı bulduğum siteye karşı sorumluluklarımı yerine getireyimde gerisi mühim değil abi.

Milyolarca dolar mı? Yuh naptın sen? :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...