Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

OLDU. Niçin konuyu düzgün okumadan indiriyorsunuz peki? Help'in silinmiş olduğu zaten yazıyor orada.

ed2k linki görmedim ekleyeyim dedim ama sadece 1.cd var 2.cd hata verdi ki az önce baktım bir kişi daha yayınlıyor ed2k dan power release yaptım arkadaşlar bilginiz olsun

ed2k://|file|TNCXP.CD1.iso|727994368|F016FC055DB6D635C929105316A8831D|h=OYN3KMF3235NW57

BM5POI2LFV6B4YWI6|/

Edited by thelayka

ARKADAŞLAR HERSEY İÇİN PAYLAŞIM İÇİN BİRLAHZA TÜM EMEGİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

ANCAK BİZİM TÜRKİYE OLARAK BÜYÜK BİR EKSİĞİMİZ VAR VE BUNU TÜM İNTERNET KULLANICILARI COK İYİ BİLİYOR ÇOGUMUZ PARALAR HARCAYIP 3 5 YAZILIMA ELİN YABANCILARINA PARA DÖKMEK İSTEMİYORUZ..

BU SEBEPLE KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZI GELİŞTİRMEK İÇİN HAYLI ÇABA HARCIYORUZ...

SİZDEN TEK RİCAM OLACAK BU MEMLEKETİN ZEKİ VE KAFA PATLATAN KARDEŞLERİMİZ

BİLİRSİNİZKİ RAPİD DİYE TÜM YAZILIMLARIMIZI VE DOSYALARIMIZI ATTIGIMIZ BİR SERVER VAR ...ELİN HERİFLERİ KURMUŞ VE BİZİM ORALARA ATTIGIMIZ BİLGİLER ÜZERİNDEN GEÇİNİYORLAR ÖNEMLİLERİ ONLARA YETİYOR ZATEN...

SİZLERDEN BU KONUDA UZMAN ARKADAŞLARIMDAN İSTEGİM SUDUR

SİZDE YA BU RAPİD SHARE İ PARASIZ KULLANABİLME YETENEGİ ÜRETMENİZ YADA BİZE HAS BİR SERVER YAPMA ÇALIŞMALARI YÜRÜTMENİZİ İSTERİM ASIL CAG AÇMA BU OLUR...

BENCE AMERİKADA 1000 LERCE SERVER VAR BUNLARIN COGUNU BİLMİYORUZ BU KONUDA BU SERVERLERİ BULAN VE ONLARIN ÜZERLERİNDE RAHATCA BİLGİ VE VERİ ALIŞVERİŞİ YAPMAYA OLANAK SAGLAYAN PROGRAMLAR GELİŞTİRMENİZİ VE BUNLARI SİZLERİN EMEGİ OLAN ( BİNLERCE TEŞEKKÜR) SİSTEM CD LERİNİN İÇİNE MOTİVE ETMENİZDİR İŞTE BU YAZILIMLAR DÜNYADA DEV YAZILIM ŞİRKETLERİNİ PARAYA BOGMAK YERİNE VAR OLAN KAYNAKLARA KOLAY VE RAHAT ERİŞMEMİZİ SAGLAYACAKTIR. BUDA YAZILIM SEKTÖRÜNDE TEKEL OLAN BAZI ŞİRKETLERİ SİZ KÜÇÜK ÇAPTA EMEK HARCAYAN ARKADAŞLARIMIZA YÖNELTECEK VE BU PAYDAN SİZLERİNDE NASIPLENMESİNİ SAGLAYACAKTIR. SAYGILARIMLA... MAYRUK

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

arkadaşlar merhaba.ben pc mi aldıgımda ilk olarak orjinal vista idi.sonra bunu tncxp ile xp ye cevirdim . bi gün cs 1.6 yı yükledim.herseyini yaptım(patch,match)tıkladım simgeye,kumsaati cıktı,oyunda acılmadı. ayrıca hata vermedi ,arkadaşlara danıstım pc ye orjinal cd ile format atmalısın dediler