Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Sabahtan beri indiriyorum fakat bir anda kesildi bir problemmi var dosyada? Şu anda indirebilen varmı? saat 15:48 itibariyle.

Kardes sayfalari biraz gezersen bulabilecegin linkler var alternatif linkler ben iki tane alternatif sundum.Diger arkadaslarinda var.Rapid kota uyguluyor.Bizde avrupada olanlar olarak kendi payima uploadlarimi yaptim gerekirse kalan partlarin varsa msn den yollayabilirim.Kolay gelsin bu arada benim 19 sayfadaki linklere bakiverarrow.gif

Kardes sayfalari biraz gezersen bulabilecegin linkler var alternatif linkler ben iki tane alternatif sundum.Diger arkadaslarinda var.Rapid kota uyguluyor.Bizde avrupada olanlar olarak kendi payima uploadlarimi yaptim gerekirse kalan partlarin varsa msn den yollayabilirim.Kolay gelsin bu arada benim 19 sayfadaki linklere bakiverarrow.gif

Teşekkürler arkadaş.

bende Zaten 19. sayfadaki linklerden bahsetmiştim.

Please register to see this content.

Bu iki linkte 300 mb tan fazla indirdim. boşa gitmesin indirdiklerim acaba orda bir sorunmu var düzelecekmi merak ettim. SAygılar.

• Administrator
Teşekkürler arkadaş.

bende Zaten 19. sayfadaki linklerden bahsetmiştim.

Bu iki linkte 300 mb tan fazla indirdim. boşa gitmesin indirdiklerim acaba orda bir sorunmu var düzelecekmi merak ettim. SAygılar.

O linkler arada bir gidip geliyor. İptal etmeyin sonra deneyin.

arkadaslar ben rapidten indirdim partlari, hemde uc ayri arkadastan derleyip birlestirdik. icerisinden cikan iso dosyalarini cd ye yazdirdik hic bi sorun cikmadi. hemen kuruluma gectik canavar gibi xp sahibi olduk. yani programda sorun yok super calisiyor ancak birkac noktada dikkat etmeniz gereken ayrintilar oluyor.onlarda forumda gayet net bi sekilde anlatilmis, inceleyerek cozebilirsiniz.

emegi gecen arkadaslara cok tesekkurler...

Peki arkadaslar 2. cd yi yüklemek sartmi yoksa sadece 1.cd ile de oluyormu cünkü Photshop ve OFFICE 2003 den baskasi lazim degilde

Tabi ki 1. CD format için yeterli. 2. CD sadece Program CDsi.

dostum ing.yok ama bu adres silinmiş diyor herhalde bir daha bakarmısın...

Evet silinmiş durumda. Legal bir yazılım olmadığından silinmiş.

bence upload www.rapidshare.tc'den olsun download sınırsız hem tr rapidshare

Sadece hemenpaylas'ı hatırlatırım. Yüzlerce link heba oldu.

evet arkadaslar bu tnc xp kullanarak yazdıgım ılk mesaj ilk izlenımlerım mukemmelllllllllllllllllll emegı gecen herkese tesekkurler

ben kurulumu dvd den yaptım işletim sistemini kurarken sorun olmadı ama programlarda photoshop kurulmadı bırde 2 kez resetledım ama sorun cıkmadı ve kuruldu dedıgım gıbı mukemmel bı xp deneyın cok memnun kalacaksınız....

• Administrator
1. cd nin 3 den sonrası rapidshareden silinmiş tekrar yüklenebilir mi acaba?

File 5606425 (tnc.cd1.part1.rar) found on server rs24.rapidshare.com
File 5617768 (tnc.cd1.part2.rar) found on server rs3.rapidshare.com
File 5630599 (tnc.cd1.part3.rar) found on server rs37.rapidshare.com
File 5641137 (tnc.cd1.part4.rar) found on server rs44.rapidshare.com
File 5650876 (tnc.cd1.part5.rar) found on server rs33.rapidshare.com
File 5677150 (tnc.cd1.part6.rar) found on server rs7.rapidshare.com
File 5023167 (TNCXP.CD2.part1.rar) found on server rs34.rapidshare.com
File 5035385 (TNCXP.CD2.part2.rar) found on server rs37.rapidshare.com
File 5067858 (TNCXP.CD2.part3.rar) found on server rs44.rapidshare.com
File 5221022 (TNCXP.CD2.part4.rar) found on server rs16.rapidshare.com
File 5683759 (TNCXP.CD2.part5.rar) found on server rs37.rapidshare.com
File 5688085 (TNCXP.CD2.part6.rar) found on server rs49.rapidshare.com
File 5689024 (TNCXP.CD2.part7.rar) found on server rs41.rapidshare.com[/CODE]

tüm linkler sağlam şu an.

Arkadaşlar benim disket sürücüm yok ve SATA HDD var. kurulum ilk restart olana kadar sürüyor ama tekrar başlatmada HDD okunurken bir anda mavi hata ekranı çıkıyor. Sanırım SATA sürücüsünü F6 ile tanıtmadığımdan olsa gerek. Salak XP sadece disket sürücüsünden driverları arıyor. Yani onlarca defa yeniden başlatmama rağmen mavi ekrandan kurtulup kurulumu tamamlayamadım. Bir çare bileniniz varmı ?

Not: Normal XP CD'lerinde de mavi ekran belasından kurtulamama rağmen Fiesta XP DVD'sinden hiçbir sorun olmadan kurabildim. Ama TncXP daha güzel ve güncel görünüyor. :blink:

Bu arada ellerine sağlık. :)

Rapid'ten 1. cd'yi indirdim.6 rar dosyasını açtım,tek rar oldu.Onu da açınca,sarı klasör oldu(TNCXP.CD1).İçinde de 6 klasör ve 10 file var.Nero 7.5 ile "Diske görüntü yazdırın" seçiyorum (.iso yada her türlü imajı),sadece 6 klasörü görüyor.Dosya .iso değil.İso olsaydı içini göremezdim.Ben 1 yerde hata mı yaptım?Şimdi ne yapabilirim?

Rapid'ten 1. cd'yi indirdim.6 rar dosyasını açtım,tek rar oldu.Onu da açınca,sarı klasör oldu(TNCXP.CD1).İçinde de 6 klasör ve 10 file var.Nero 7.5 ile "Diske görüntü yazdırın" seçiyorum (.iso yada her türlü imajı),sadece 6 klasörü görüyor.Dosya .iso değil.İso olsaydı içini göremezdim.Ben 1 yerde hata mı yaptım?Şimdi ne yapabilirim?

winrar programı iso dosyasını da okuyabilir sizin tek rar oldu dediğiniz dosya .iso dosyasıdır o tek çıkan dosyayı tekrar rar'dan çıkartmayın nero ile o dosyayı kalıp olarak yazdırın :lol:

Arkadaşlar benim disket sürücüm yok ve SATA HDD var. kurulum ilk restart olana kadar sürüyor ama tekrar başlatmada HDD okunurken bir anda mavi hata ekranı çıkıyor. Sanırım SATA sürücüsünü F6 ile tanıtmadığımdan olsa gerek. Salak XP sadece disket sürücüsünden driverları arıyor. Yani onlarca defa yeniden başlatmama rağmen mavi ekrandan kurtulup kurulumu tamamlayamadım. Bir çare bileniniz varmı ?

Not: Normal XP CD'lerinde de mavi ekran belasından kurtulamama rağmen Fiesta XP DVD'sinden hiçbir sorun olmadan kurabildim. Ama TncXP daha güzel ve güncel görünüyor. :lol:

Bu arada ellerine sağlık. :D

arkadaşım valla aynı sorun bendede var hala çözemedim bu konuda yetkili ve bilgili arkadaşlardan bende yardım istemiştim ama optik okuyucuda problem vardır dediler ama malesef optik okuyucum sağlam ve bende yükleyemiyorum.benim tahminim sürücü yüklerken yanlış sürücü seçimi yapıyor ve ondan mavi ekran geliyor.sadece bu driverları iptal etme imkanımız varsa (sata ve anakart driverları) bu konuda bilgi verirseniz bende sevinirim.ve arkadaşım sende bu konuda bilgi alabilirsen banada pm atarsan sevinirim.

QUOTE(mfa @ Prş, 21 Ara 2006, 22:59:56)

Not: Normal XP CD'lerinde de mavi ekran belasından kurtulamama rağmen Fiesta XP DVD'sinden hiçbir sorun olmadan kurabildim. Ama TncXP daha güzel ve güncel görünüyor.

Bu arada ellerine sağlık.

arkadaşım valla aynı sorun bendede var hala çözemedim bu konuda yetkili ve bilgili arkadaşlardan bende yardım istemiştim ama optik okuyucuda problem vardır dediler ama malesef optik okuyucum sağlam ve bende yükleyemiyorum.benim tahminim sürücü yüklerken yanlış sürücü seçimi yapıyor ve ondan mavi ekran geliyor.sadece bu driverları iptal etme imkanımız varsa (sata ve anakart driverları) bu konuda bilgi verirseniz bende sevinirim.ve arkadaşım sende bu konuda bilgi alabilirsen banada pm atarsan sevinirim.

Arkadaşlar ilgilenirseniz benim bu tip sorunları çözmek adına hazırladığım bir paket var.Piyasada mevcut olan sata ve raid denetleyicilerini xp cdsixine otomatik olarak ekleyen bir program.

Sata Raid Integrator

5mb.'lık bir dosya.

Tek gerekli şart iso dosyasını herhangi bir klasöre açmak ve tekrar cd'ye kaydedebilecek bilgiye sahip olmak.

Mevcut iso imajını bir klasöre açın "sataraidintegrator.exe" dosyasını i386 klasörü yanına kopyalayın.Programı Çalıştırın.Sadece bu kadar, otomatik olarak sürücüleri cd dosyalarına ekleyecektir.Sonrasında mevcut dosyaları kullanarak bootable cd hazırlamanız yeterli.

Bu program kendi yapımım,orjinal cdlerde hiçbir sorun çıkarmamakta ve aktif olarak kullanmaktayım.

Arkadaşlar ilgilenirseniz benim bu tip sorunları çözmek adına hazırladığım bir paket var.Piyasada mevcut olan sata ve raid denetleyicilerini xp cdsixine otomatik olarak ekleyen bir program.

Sata Raid Integrator

5mb.'lık bir dosya.

Tek gerekli şart iso dosyasını herhangi bir klasöre açmak ve tekrar cd'ye kaydedebilecek bilgiye sahip olmak.

Mevcut iso imajını bir klasöre açın "sataraidintegrator.exe" dosyasını i386 klasörü yanına kopyalayın.Programı Çalıştırın.Sadece bu kadar, otomatik olarak sürücüleri cd dosyalarına ekleyecektir.Sonrasında mevcut dosyaları kullanarak bootable cd hazırlamanız yeterli.

Bu program kendi yapımım,orjinal cdlerde hiçbir sorun çıkarmamakta ve aktif olarak kullanmaktayım.

hemen deniyorum :lol: geri nasıl bootlu yapacam:)

Edited by WARDOG