Jump to content

Internet Explorer 8 Türkçe (gerçek Addon)

hakanakt

Recommended Posts

Normalde katılımsız kurulumları Addon haline getirip sunulmasını pek doğru bulmadığımdan sizler için gerçek addon hazırladım.Bu eklentiyi XP çalışmanıza Nlite veya Rvm ile entegre etmeniz gerekiyor.KB969897 güncellemesini de dahil ettim Temmuz 2009 itibariyle günceldir.

ie8.png

ie8scr.png

download.png

Uyarılarından dolayı A&R ye tşkler....

Öncelikle emeğin için teşekkürler... Fakat bu eklenti RUN Automatic Nonno Fabio & OnePiece Internet Explorer 7 & 8 Own AddOn Creator INTL kullanılarak oluşturulmuş. En azından konu içinde bunu belirtseydin iyi olurdu. Ayrıca bu eklentiyi kullanırsanız setuperr.log dosyasında aşağıdaki hataları alacağınızada unutmayın!

Hata:
 Kur, aşağıdaki hata nedeniyle C:\WINDOWS\system32\mshtml.dll OLE Denetimi'ni kaydedemedi:
 GetProcAddress, 127 hatasını döndürdü (belirtilen yordam bulunamadı).

Hata:
 Kur, aşağıdaki hata nedeniyle C:\WINDOWS\system32\msrating.dll OLE Denetimi'ni kaydedemedi:

Hata:
 Kur, aşağıdaki hata nedeniyle C:\WINDOWS\system32\inseng.dll OLE Denetimi'ni kaydedemedi:

Hata:
 Kur, aşağıdaki hata nedeniyle C:\WINDOWS\system32\occache.dll OLE Denetimi'ni kaydedemedi:

Hata:
 Kur, aşağıdaki hata nedeniyle C:\WINDOWS\system32\webcheck.dll OLE Denetimi'ni kaydedemedi:

Hata:
 Kur, aşağıdaki hata nedeniyle C:\WINDOWS\system32\imgutil.dll OLE Denetimi'ni kaydedemedi:

Hata:
 Kur, aşağıdaki hata nedeniyle C:\WINDOWS\system32\pngfilt.dll OLE Denetimi'ni kaydedemedi:

One Piece bu hatayı gidermek için bir patch addon hazırlamıştı...

Bunları kesinlikle kötülemek için yazmadım. Kimseyle tartışmak istemiyorum. Sadece daha duyarlı olunması gerektiğini düşünüyorum...

Saygılarımla, A & R [aLp3r]

C:\WINDOWS\setuperr.log windows kurulumunda alınan hataların kaydedildiği dosyadır. Bu eklentiyi kullananlar kurulum sırasında ie8 için hata ekranı görmezler, fakat setupper.log içinde alınan hatalar mevcut. Eğer bu eklentiyi kullanacaksanız aşağıdaki patch addon'uda eklentiyle beraber kullanınız...

OnePiece Repair IE8 Cosmetic Problems AddOn

http://www.hr-host.com/wincert/OnePiece/OnePiece_Repair_IE8_Cosmetic_Problems_AddOn.7z[/CODE]

[b]Hash MD5[/b] [b]5C7AF8CA9F637C993F4AEEFFB63F39ED[/b]

[b]Filesize:[/b] 1.28 Kb

[b]hakanakt[/b]: Eğer isterseniz patch addonu ie8 eklentisi içine ekleyebilirim...

C:\WINDOWS\setuperr.log windows kurulumunda alınan hataların kaydedildiği dosyadır. Bu eklentiyi kullananlar kurulum sırasında ie8 için hata ekranı görmezler, fakat setupper.log içinde alınan hatalar mevcut. Eğer bu eklentiyi kullanacaksanız aşağıdaki patch addon'uda eklentiyle beraber kullanınız...

OnePiece Repair IE8 Cosmetic Problems AddOn

http://www.hr-host.com/wincert/OnePiece/OnePiece_Repair_IE8_Cosmetic_Problems_AddOn.7z[/CODE]

[b]Hash MD5[/b] [b]5C7AF8CA9F637C993F4AEEFFB63F39ED[/b]

[b]Filesize:[/b] 1.28 Kb

[b]hakanakt[/b]: Eğer isterseniz paket patch addonu ie8 eklentisi içine ekleyebilirim...

ben halledicem tşk ederim yardımların için...

Teşekkürler Hakanakt. Bunun silent kurulumu da verilirse güzel olur, forumda bu yönde bir paylaşım yok sanıyorum.(Temmuz güncel katılımsız)

IE7 de unutulmasın bence, 8 kullanmayan çok kişi var, sebepleri çok...

Katılımsızını CRonaldo vermişti diye biliyorum...

Svcpack isterük :unknw: IE7 ve 8 güncel olarak. (C-ronaldonunki güncel değildi.)

Bak yoksa ben yaparım amatör işi bişey, siyah ekran izlersiniz :D

senin canın sağolsun barışcım :p haftasonu yaparım sanırım....

Arkadaşlar katılımsız XP me NR uptade pack ekledim peşine C-RONALDO'nun IE 8 ekledim sorun çıkmadı IE 8 olarak geliyor ama "hakkında"

About bilgilendirme yerinde hala 7 versiyon sürüm bilgileri yazıyor.

şimdi ben WMP 11 ayrı enteğre etsem C-RONALDO'nun IE 8 i ayrı enteğre etsem IE 7 hiç işin içinde olmasa bir sorun çıkarmı stabil olurmu

Saygılarımla

Arkadaşlar katılımsız XP me NR uptade pack ekledim peşine C-RONALDO'nun IE 8 ekledim sorun çıkmadı IE 8 olarak geliyor ama "hakkında"

About bilgilendirme yerinde hala 7 versiyon sürüm bilgileri yazıyor.

şimdi ben WMP 11 ayrı enteğre etsem C-RONALDO'nun IE 8 i ayrı enteğre etsem IE 7 hiç işin içinde olmasa bir sorun çıkarmı stabil olurmu

Saygılarımla

konuyla ne alakası var anlamadım?bahsettiğin paketleri hazırlayan arkadaşlara sormalısın bence yerinin burası olduğunu düşünmüyorum....

Hakan Akt. senin paylaşımlarına bayılıyorum gerçekten kesinlikle on numara oluyor, örnek olarak yaptığın msn her zaman heryerde çok işime yarıyor çok teşekkürler paylaşımların için.

Bu ie'yi denemem gerekli onepiece ie 8 de sorun var debug buluyor genelde sitelerde c-ronaldonun ielerini bi türlü kurdurtamadım.

Tekrardan teşekkürler.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

herşey güzel hazırlanmış ama ben bunu xp cd sine atıp kurulum yaptımktan sonra masa üstüne kısayol atıyor kendi simgesi balat programlarda kalıyor.yani masa üstüne tıkladığımda kısayol olarak gözüküyo ama başlat ttaki explorere tıkladığımda ie8 açılıyor .sişzce neden boyle oluyor açıklayabilrminiz

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

hakanakt cahilliğime maruz ver birşey sormak istiyorum ama gerçekten bilmiyorum benim elimde kendim için hazırladığım bir tane sade Xp servicepack 3 var bunda İE 6 var ben formattan sonra katılımsız bir İE 7 kuruyorum öyle kullanıyorum sormak istediğim ben bunu Cdme entegre etsem İE 6 olan bir cdye illa da 7 yidemi entegre edip sonra mı bunu kurmam gerekiyor yada ben direk bu sizin hazırladığınız Addonu eklesem bir sorun çıkartırmı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...