Jump to content

2010 Eurovision Temsilcimiz Sizce Kim Olabilir?

dj_artist

2010 temsilcisi  

52 members have voted

1. 1. 2010 temsilciler

• serdar ortaç
      11
    • i. yk
      7
    • hande yener
      9
    • gül?en
      2
    • sagopa
      4
    • ceza
      6
    • hiçbiri
      8
    • ajdar d:
      5
    • tripkolik
      0
    • manga
      0

Recommended Posts

+1

Bence de Sago olsun :) Bi seferde Rap ile girelim Eurovision'a :D

:p

Sagopa (RAP) olursa ilk 10 a girmemiz bile mucize olur ;)

Peki neden ? Ingilizce rap olursa cok da guzel olabilir.

ya ne sagopasıymış off f hayalci olmayalım o bişey yapamaz bence bi erkek aday olamlı bana göre Haluk levent

duman yada erha güleryüz olabilir tabii şarkıda çok önemli.2.Bi hadise yaşanmaz umarım:D

o seçeneklerden hiçbirinin Türk'/ü/ye'yi temsil edebilecek hüviyette olduklarına inanmıyorum...

Birisi kumarbazın alası, Biri ALLAH BELANI VERSİN yollu adı şarkı saçmalığını yuvarlıyor, birisi homolarla birlikte gösterilere katılıyor- bukalemun dahi onu görse utancından bir daha gün yüzüne çıkmaz... ee bunlar mı BİZ'i temsil edecek.... Sağolun kalsın.. Rahmetli Aşık Veysel bile olsaydı inanıyorum ki, hem daha şerefli bir şekilde ülkemizi temsil eder, hem de esaslı bir derece alırdı........ vesselam..

sagopa eğer katılırsa yarışmadan kovulmasak iyi olur. Ben iğreniyom şahsen o varlıktan. "Arslan178" arkadaşımız dediği dgibi ajdar nerde ? o girse sagopadan daha iyi bir derece alır bunu eminim.

ismail yk=Allah belanı versin

serdar ortaç= ismi lazım deil

gülşen=gel gel sarışınım gel

hande yener=aşkın ateşi

walla bana sorarsanız bunların hepsi müzik zevkimizi kabartıyor.sanki şarkı düşmanılar müzikle alakası yok. sevgilerinı şarkıya dagıtıyorlar bence olamaz.nasılkı oscarlık ödüller gerçekle bir yaşantıları oluyosa müziginde yaşantısı bir olması gerek anlamı. yoksa kazanamayız

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...