Jump to content

Bu Kadarda Olmazzz!

dursuncan

Recommended Posts

o zaman soyle bı hesaplama yapalım modem hedıyelı tarıfe den aldıysan ttnet ı bastan 150 lıra kapatma ucretı su anda 8mb e gectıgın ıcın ayda 38 lıra da oyle ekle sonra bıde tarıfe degısıklıgı ucretı oducen 75 lıra yanı toplamda 268 lıra mınımum olarak hesabla sımdı senın sorunun cevabı olarak da sunu deyım smlıe adsl al ılk 6 ay 19 lıra tabı bu daha onceden net e baglı bı hattın oldugu ıcın sasmıcak ve sınırsız tarıfe 1 senelık sozlesmen olcak 6 aydan sonra da 29 - 29 odemeye devam etcen hadı sana kolay gelsın : )

o zaman soyle bı hesaplama yapalım modem hedıyelı tarıfe den aldıysan ttnet ı bastan 150 lıra kapatma ucretı su anda 8mb e gectıgın ıcın ayda 38 lıra da oyle ekle sonra bıde tarıfe degısıklıgı ucretı oducen 75 lıra yanı toplamda 268 lıra mınımum olarak hesabla sımdı senın sorunun cevabı olarak da sunu deyım smlıe adsl al ılk 6 ay 19 lıra tabı bu daha onceden net e baglı bı hattın oldugu ıcın sasmıcak ve sınırsız tarıfe 1 senelık sozlesmen olcak 6 aydan sonra da 29 - 29 odemeye devam etcen hadı sana kolay gelsın : )

müşteri hizmetleri temsilcisi tarife değişikliğinde herhangibir ücret alınmadığını söyledi

müşteri hizmetleri temsilcisi tarife değişikliğinde herhangibir ücret alınmadığını söyledi

allah allah ılgınc bende ttnet satıs noktasında sormustum bana 75 lıra dedı ama her neyse gene bı 150 lıra cıkar o zaman senden eee ne yaparsın Ttnet Bu Yabancı ınternet :)

ttnet bıraksanızda turk telekom uzerınden geldıgı ıcın dıger netlerdede aynı sorun olucaktır malesef amerikaya tasınman lasım hızlı net ıcın turkıyede kullanmak cok zor =)

:) olmassaa amerıkaya tasıncas :)

Dostum hesabın için sagol ama tamamen yanlış bi hesap :) evet modem hediyeli aldım ama sözleşme biteli 3 ay oldu

Tarife degişimine ücret almıyolar.

yani kısaca 5 kuruş ödemeden tt yi kapattırmış oluyorum ama daha iyi bi serviste bulamadım :) hala araştırıyorum

Dostum hesabın için sagol ama tamamen yanlış bi hesap :) evet modem hediyeli aldım ama sözleşme biteli 3 ay oldu

Tarife degişimine ücret almıyolar.

yani kısaca 5 kuruş ödemeden tt yi kapattırmış oluyorum ama daha iyi bi serviste bulamadım :) hala araştırıyorum

hıı :) anladım pardon o zaman sormadan cevapladım :):D :D

bende ttneti sevmiyorum ama diğer servis sağlayıcılarına göre daha kaliteli diye düşünüyorum.aslında benim oturduğum ilçede türksat olsa hemen ona geçicem ama yok.Şunuda söylemeden geçemicem türkiye Türktelekomu satmakla çok büyük hata yaptı ve altın yumurtlayan tavuğu kesmiş oldu.Ama yinede hakkımıza Hayırlısı diyorum.

Sayğılarımla,

valla ttnet i cok sevdiğimi soyleyemem ama şu var. 1 mbps sınırsızdan 8 mbps li kampanyaya geçtim. ilk gun biraz sıkıntı oldu aradık servisle falan goruştuk. ikinci gun hiç sıkıntı yok. pratikte 8 mbps download da ne kadar hıza ulaşırsa ona ulaşıyorum diyebilirim. 900 le dosya cekiyorum :) istanbulda olmamın belki bi avantajı olabilir. ama kocaelide şehir dışında ikamet eden arkadaşım aynı kampanya da 360 ı gecemiyor yani 2 mbps de kalıyor.

işin garip tarafı zaten ttnet kampanya detaylarını okursanız size 8 mbps yi garanti etmiyor. 8 mbps ye kadar diye özellikle soyluyor ve ekliyor. "bu hız santralinize ve bulunduğunuz bölgedeki altyapıya göre değişir."

bunu dikkate alarak tarife değiştirdim ve Allah a şükür ttnet in bir hizmetinden ilk kez memnunum.. ttnet verdiği hıza göre pahalı bunda hem fikiriz eksikleri çok onada eywallah ama kendi eksikliğimizden sözleşmeyi okumadan bişeylere atlayınca boyle hayal kırıklığı oluyor.

Bizde de öyle.. Bi gidiyor bi geliyor. TTNETi aradım sözde bakım yapıyorlarmış..... Bakımlar zaten hiçbir zaman bitmez.

gerçekten laaanet olsuuun!

sanırım freexp işi ttnet yüzünden yalan olacak.

ya lütfen ttnet ile alakası olmayan birşey gösterin bana.

bu kadarı da fazla ama

YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!

edit:Sakkıncalı iiiiiinternet teetenet teetenet buulaşılmaması geereken internet elbet teeeteeeneeet....ŞAK ŞAK ŞAK ŞAK ŞAK!

Yok öyle idare et falan.

Ne idare etmesi ?

Arkadaşım ben olsam o telekomu başlarina yıkarim!

Türkiye' de bazı durumlarin düzelmesi için sert davranıp kötü sözlerin söylemesi lazim.

Aksi halde herşeyi kabüllenirseniz zaten yanmışız demektir.

Benim gece internetim gidiyor 4 saat gelmiyor ben onu bile başlarina yıkıyorum.

Önceden gittimi sabaha gelmezdi şimdi bu aralar çalişiyorlar baya.

Adamlar bizim ödediğimiz paranın yarısını bile ödemeden bizim kullandığımız internetin 10 kat hızlısını kullanıyorlar avrupa ülkeleri bu kadar para veriyoruz karşılık alamıyoruz bu kadar saçma bir internet sağlayıcısı olmaz ya bunları yapmak için çokmu uğraşrıyorlarmı ya bana Telekom demeyin gözlerim büyüyor bu kelimeyi duyunca sen Türkiyenin en ünlüleriyle reklamlar çevir Televizyonlarda oynasın sonra biz bunu sağlıyamıyoruz ya böyle birşey yok ya vala asabım bozuldu

Gerçekten ne deseniz haklısınız... :) :) :D :D :) :) :clapping: :clapping:

Arkadaşlar telekomun şu anki alt yapısı yani evimize gelen telefon kablolarından bahsediyorum 6megabit bile vermeye uygun değil bunu onlarda biliyorlar şu anda 4megabitten sonrası istemek biraz hayal olur ancak yeni kalın telefon kabloları çekilirse veya şu anda birçok bölgede fiber optik kablo döşeme işlemleri devam ediyor bunlar biterse ondan sonra özlenen ve istenen hızlara ulaşılır.Saygılar

emperyalist TTnet , Burası Türkiye Burdan Çıkış Yok , Elimizde molotof kokteyleri siyah birde kar maskesi çektikmi TTnet bayağı Tırsar :)

Racon Kesecek Yaşı Geçtik :D Artık İşler Öyle Molotofla Kokteyli Partilerde Bitmiyo Herkes 2 Ay Sıksa Dişini Kapattırsa Ozaman Adam Olur Fiyatlar İner Aşağıya :D Ki Ben 100 Kişi Gibi Düşük Bi Rakama Bile Ulaşabileceğimizi Sanmıyorum 100 Kişi Kapattırsa 1000 Kişi Yenisini Açtırıyo Youtube Merakını Görüyorsunuz Git Gide Facebok'ada İlgi Çoğalıyo İnternet Artık Herşey Oldu İmkansızı İstemez Haddimiz Değil :D

Ne derseniz ne yazarsanız boş.Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu.Sizi zorla üye yapmadı ya? Kullanma interneti beğenmiyorsan kardeşim.Farkındamısınız ? Hala adamların bağlantısı üzerinden yorum yapıyoruz...

Ne derseniz ne yazarsanız boş.Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu.Sizi zorla üye yapmadı ya? Kullanma interneti beğenmiyorsan kardeşim.Farkındamısınız ? Hala adamların bağlantısı üzerinden yorum yapıyoruz...

Eet dogru söylüyosun onların servisinden baglanıyoruz ama keyfimizden degil mecburiyetten başka şansımız mı var ki olsa hiç beklemez hemen diger servislere geçeriz resmen sömürüyo adamlar :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...