Jump to content

Pc De Nasıl Vakıt Gecırıyorsunuz!

cılgınsedat

Recommended Posts

Hafta içi çalışıyorum zaten ama bilgisayar başına geçtiğimde bazen çok sıkılıyorum daldan dala atlıyorum, ama genelde online . oyun (GGPO ve 2dfighter ve Counter Strike) oynuyorum özellikle arkadaşlarla ggpo da street fighter alpha 3 te kapışmalarımız kıran kırana oluyor, Anime leri çok yakından takip ediyorum ve izliyorum (One Piece 'in 409 uncu bölümü bi yayınlansaydı, arşivimdeki anime sayısı 50 ye yaklaştı nerdeyse. :) ) ve birde program kurup kaldırıyorum, programları inceliyorum.

GGPO ve 2dfighter online olarak oyun oynanan sitemlerden 2 tanesidir. Kısaca popüler atari oyunlarını atari salonunda karşılıklı oynuyormuşsun gibi internet üzerinden oynamanızı sağlar. (Tüm dünya ülkelerinde, ABD, İngiltere, Fransa, İtalya ve hatta Japonya ve Avustralyadaki insanlarda karşılıklı oyun oynuyorsun bir tuşla jeton atıyorsun ve kapışmaya başlıyorsun.)( Kailera devri bitti yani :) )

Aşagıda ki linki bir incele istersen tamamen kendi hazırladıgım bir videodur, ggpo nasıl kurulur, öğrenebilirsin.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=97293&hl=ggpo

Kolay gelsin.

• 5 hafta sonra ...

akşama kadar işyerinde pc nin başındayım hem işimi yaparım hem tnctr ye

takılıyorum tabi bu arada indireceğim birşey varsa onu indiririm aylık 25 gb buluyor

akşam yemeğimi yer yine otururum pc başına 11 30 a kadar batlefıeld 2142 oynarım,

bu oyunu çok sevdim birde dark messiah var onuda çok severim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...