Jump to content

Windows 11 AIO 22000.176 Tr

mcEnGin
 Share

Recommended Posts

@txgfc Windows 10 dan Windows 11 yükseltmeyi destekliyor. Önemli olan husus işletim sisteminizin ana dili ingilizce ise ingilizce ISO dosyasını, Türkçe ise Türkçe ISO dosyasını kullanmanız gerekir. Normalde de durum böyledir. Ek bilgi olarak paylaştım. Ayrıca TPM 2.0 hatası veren bilgisayarlarda da yükseltme sorunsuz şekilde yapılıyor. 

• Like 1
  • Sad 1

mcEnGin, 44 dakika önce yazdı:

@txgfc Windows 10 dan Windows 11 yükseltmeyi destekliyor. Önemli olan husus işletim sisteminizin ana dili ingilizce ise ingilizce ISO dosyasını, Türkçe ise Türkçe ISO dosyasını kullanmanız gerekir. Normalde de durum böyledir. Ek bilgi olarak paylaştım. Ayrıca TPM 2.0 hatası veren bilgisayarlarda da yükseltme sorunsuz şekilde yapılıyor. 

An itibarı ile 21h1 den bu sürüme güncellemiş bulunmaktayım. İşlemci i3 5005u, sorunsuz bir şekilde hiçbir dosyamı kaybetmeden yükseltmiş bulunmaktayım. müsait bir zamanımda ekran görüntülerini eklerim.

• Sad 1

• 2 hafta sonra ...

Win 10 üzerine yükselttim sorunsuz yüklendi. Win 10 na nazaran biraz kastı, açılış hızlı ama şifre girdikten sonra 10-15 saniye bekletiyor. Win 10 da 3 saniyeyi geçmiyordu.

Ama esas sorun güvenlik merkezi çalışmıyor tıklayınca o  kitleniyor o sayfada hiç bir yere tıklatmıyor. Defender cracklarımı siliyor ama kapatamıyorum o yüzden temiz kurulum deneyeceğim birde.

Sonunda merakımı yenemedim ben de yükledim.

Mevcut windows 10 pro yüklemesini yükselterek yükledim. Sorunsuz yüklendi.

İlk izlenimlerim windows giderek Gnome masaüstünü sahiplenecek gibi.

Şu anda Dash to panel eklentili bir Gnome masaüstü de kullanıyordum. Sabah kurulumu başlattım kahvaltıya gittim. Geri geldiğimde herhalde sorun çıkmış win11 yüklenmemiş sandım.

Ama bir baktım windows simgeleri var masaüstünde. :))

Paylaşan arkadaşın emeğine sağlık.

mcEnGin, 45 dakika önce yazdı:

@KHEDIRA Sistem paylaştığım günden bu güne 2 haftada 2 defa update aldı. Zaman buldukça güncellerim. Fakat beta olduğu için haftalık update geliyor. Bugün günlesem, yarın yeni sürüm çıkıyor. 

anladım hocam. zaten bu sistem güncelleme alıyor değil mi ? sorun olmadan güncelleme yapabiliriz. yeni sistem hazırlamaya gerek yok o zaman. 

• mcEnGin changed the title to Windows 11 AIO 22000.176 Tr-en
  • mcEnGin changed the title to Windows 11 AIO 22000.176 Tr
  • 3 ay sonra...

Super Lite Windows 11 PRO 22000.469 Single Language EN-US Highly Customized using many tools to install on any old hardware .

removed many windows apps + system apps + disabled almost all windows optional features + capabilities for peak performance.

Please register to see this content.

Edited by disc2019