Jump to content

Regedit Kodlarını Exe çevirmek Istiyorum

Recommended Posts

arkadaşlar elimdeki regedit kaynak kodlarıonı nasıl exe çevirebilirim mesala auto yüklensin reg.reg yerine reg.exe olmasını stiyorum yani benim regedit kodları exe çevirip kullanmak istiyorum sadece

Kardeşim, daha önce bununla ilgili bir paylaşım yapmıştım. Aşağıdaki linkte verdiğim katılımsız kurulumda pek çok dönüştürme programını şifre kırma programlarıyla birlikte kurabilirsin. Otomatik olarak sağ tuş menüsüne yerleşir. Tek yapman gereken reg dosyasına sağ tıklayıp Exe'ye çevir demek. Dosya oluşacaktır.

(Tabiki başka türlere de dönüştürebilirsin. Hangi dosya türüne ne ekledeği orada var)

muhammedali.jpg

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=95473&st=0&p=510009entry510009[/CODE]

çok olmadı registirye kayıt yapcak bir program yazmak çok zor değil. ben size yazarım. hangi path e hangi değerin girileceğini verirsiniz o calısınca oraya kaydeder. varsa calısan bir program bu işi yapan gerekyok ama yok bulamadım vs diyorsanız yazarım.

çok olmadı registirye kayıt yapcak bir program yazmak çok zor değil. ben size yazarım. hangi path e hangi değerin girileceğini verirsiniz o calısınca oraya kaydeder. varsa calısan bir program bu işi yapan gerekyok ama yok bulamadım vs diyorsanız yazarım.

Ağa Sen Bir Tane Yaz Ama Kayır Girdilerini İçine Gösün Yani Kaynak Kodlar Görünmesin İstiyorum :D

• 2 ay sonra...
Kardeşim, daha önce bununla ilgili bir paylaşım yapmıştım. Aşağıdaki linkte verdiğim katılımsız kurulumda pek çok dönüştürme programını şifre kırma programlarıyla birlikte kurabilirsin. Otomatik olarak sağ tuş menüsüne yerleşir. Tek yapman gereken reg dosyasına sağ tıklayıp Exe'ye çevir demek. Dosya oluşacaktır.

(Tabiki başka türlere de dönüştürebilirsin. Hangi dosya türüne ne ekledeği orada var)

muhammedali.jpg

prgoramın linki ölmüş tekrar upload edermisin

muhammedali.jpg

Lütfen linki yeniler misiniz? Galiba linkler ölmüş...

reg2exe ler var ama ne denli işe yarar bilmiyorum. reg2au3 ise gerçekten işe yarar.Mantığı reg değerlerini okuyarak AutoITteki RegWrite komutlarına çevirmesidir.Ayrıca reg2vbs lerde mevcut aynı mantıkla çalışan

dediğinden bişey anlamadım:) sen bana işe ayara bi program linki verebilece mi?

exe ye ne gerek var bat a göm gitsin red add de ver gitsin :(

hadi ya hiç düşümemiştin ne zekisin sen :D allahım ya :)

bu kod uac ı devredışı bırakmaya yarıyor bat dosyası ikin windows 7 de yemiyor anca sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırman gerekiyor

ama reg dosyası iken sorun olmuyor

anlıyacağın bana reg edit exe ye katılımsız şekilde çevirecek program lazım

%windir%\System32\reg.exe ADD HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v EnableLUA /t REG_DWORD /d 0 /f

hadi ya hiç düşümemiştin ne zekisin sen :( allahım ya :D

bu kod uac ı devredışı bırakmaya yarıyor bat dosyası ikin windows 7 de yemiyor anca sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırman gerekiyor

ama reg dosyası iken sorun olmuyor

anlıyacağın bana reg edit exe ye katılımsız şekilde çevirecek program lazım

allaha şükür kafamız calşıyor işde seninde biraz çalışssaydı runas komutunu kullanıp admin hesabıyla kodu çalıştırrıdın :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...