Jump to content

(buludu)bursalılar!acil 0 Rh (-) Negatif Kan Lazım

adem122

Recommended Posts

annem amelıyat olacak arkadaslar

0 Rh negatif (-) kan lazım

kan verebılecek arkadslar 0224 362 09 41

lutfen cagrı atın ben sızı ararım

verenden de vermıyenden de allah razı olsun

HER TURLU MASRAF BANA AİT ARKADSLAR

Ne kan grubum uyuyor ne de bulunduğum yer.İnşallah anneniz ameliyatı başarıyla geçer.Konuyu belli bir süreliğine sabitledim.Arada kaynamasın diye...Anneler bir başkadır...Moralini yüksek tut.O kan bulunacak ve ve annenizin ameliyatı iyi geçecek.Geçmiş diyeyim şimdiden...Saygılarımla

Allah acil şifalar versin. inş bir arkadaşın kan grubu uyar. 0 Rh(-) en az bulunan kan türlerindendir. 0 olması zaten resesif birde rh(-) olması resesif. Lütfen kan grubu 0 RH(-) olanlar yardımlarını esirgemesinler Saygılarımla Neffeno

keşke + olsaydı o zaman hem - hem de + dan kan bulunabilirdi.. adem122 annene bol şifalar dilerim, sen moralini hep yüksek tut annenin seni üzgün görmesine izin verme,, herşeyin bir çaresi vardır merak etme..

benimki tutuyor fakat ben hataydayım keşke bi yolu olsa idi oraya yollayabilmenin geçmiş olsun Allah acil şfalar versin işallah bulabilirsiniz .

herkes bildiği takıldığı forumlarda aynı mesajı yazarsa bulabilme ihtimaliniz daha artacaktı bu şekilde daha geniş kitlelre ulaşabilirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...