Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

selam millet

önce sizi kutlarim mükemmele yakın bır çalışma olmuş

mükemmele yakın diyorum çünkü gördüğünüz gibi almanya da olmama rağmen türkçe harflerle yazabiliyorum :blush:

şu almanca klavye konusunu tam olarak açıklamadınız malesef o verdiğiniz link kimsenin işine yaramadı malesef

lütfen yardım

saygılar

• Administrator
selam millet

önce sizi kutlarim mükemmele yakın bır çalışma olmuş

mükemmele yakın diyorum çünkü gördüğünüz gibi almanya da olmama rağmen türkçe harflerle yazabiliyorum :blush:

şu almanca klavye konusunu tam olarak açıklamadınız malesef o verdiğiniz link kimsenin işine yaramadı malesef

lütfen yardım

saygılar

Bu konuda açıklandı nasıl ekleneceği. Arayınız.

• Administrator
sk8er_boi Tmm Çok Güzel Saol Söyledinde Bu Installshield'i naSı durdurCaz

Bi Yardım Etsen Trojen Gömüldüm Acil Pls : )

çalıştır'a services.msc yaz. Gelen pencereden Installshield'i bulup özelliklerine gir. başlama'yı devre dışı yapç

Bir de trojan ile bunun ne alakası var?

herşeyden evvel çok teşekkür ederim vermiş olduğunuz emek için..

benim sorum yada istegim şu.

bende orjinal XP pro var yanlız TncXP yi kurdum çok beyendim yanlız xpimde orjinal oldundan vaz geçemiyorum TncXP de kullanmak isitiyorum :blush:

benim istegim TncXP de kullanılan thama yı nasıl elde edebilirim ikon görüntü vs vs dosya yükleniyor felan yani ben bu thamayı kullanmak isitiyorum mümkünmüdür..

Abi Şöle Oluyo

Trojen Yedim Format Atıcam

eGer TncXp ye Vistamizer Kuruluyosa oNu Kullancam

öyLe Yani

Abi Bide Şu war

Tncxp Kurdum Vistamizeri de Kurdum

Akşam Çalıştı Çok Güzel

Ama Şimdi Açtım Çalışmadı Kur u Yeniden Başlat Diyo

O Yazdıqın Anahtarı 0 Yaptım Bakalım

Açılcakmı

Hadi Hayırlısı : )

Hayırlı Sabahlar ;)

herşeyden evvel çok teşekkür ederim vermiş olduğunuz emek için..

benim sorum yada istegim şu.

bende orjinal XP pro var yanlız TncXP yi kurdum çok beyendim yanlız xpimde orjinal oldundan vaz geçemiyorum TncXP de kullanmak isitiyorum smile.gif

benim istegim TncXP de kullanılan thama yı nasıl elde edebilirim ikon görüntü vs vs dosya yükleniyor felan yani ben bu thamayı kullanmak isitiyorum mümkünmüdür..

Bunu yapmak yerine tncxpdeki şifreyi sizin orjinal şifrenizle değiştirin. Bunun için bir kaç yol mevcut.

Bunu yapmak yerine tncxpdeki şifreyi sizin orjinal şifrenizle değiştirin. Bunun için bir kaç yol mevcut.

neden olmasın yanlız yapmasını bilsem ;) nasıl deişe bilecegimi sölerseniz o şekilde yapabilirim saolun yardımlarınız için

:D:)

• Administrator
sayın sk8ter boi

arkadaşım bu tncxpde oyun,prgram ne kurarsam hata veriyor hatta uninstall dosyasına tıkkladıımda bile hata veriyor ne yapcam oyun oynucam turnuva var giremiyorum

Hata ne? Ekran görüntüsü alabilir miyiz?

oyun oynarken sxe injected hatası veriyor onun sorununu buldum service pack ile alakalıymış onu yaparım service pack 2 indirip te birtürlü bunu yapamadım tüm programlarda herşeyde bu hatayı veriyor

adszes6.jpg

kaldırıp yeniden kuruyorum bilgisayara rest atana kadar çalışıyor bilgisayarı kapatıpp açtığımda sorun yine aynı oluyor ç program çalışmıyorda açılıp kapanıyor kendisi bilgisayarda görünmüyor fakat görev yöneticisinde görülüyor dün yanlış kurmuşumdr diye format attım yine aynı sorun ltfen yardım edin

Edited by wooldemort

• Administrator
oyun oynarken sxe injected hatası veriyor onun sorununu buldum service pack ile alakalıymış onu yaparım service pack 2 indirip te birtürlü bunu yapamadım tüm programlarda herşeyde bu hatayı veriyor

adszes6.jpg

Program bir dosyayı bulamıyormuş. Bunun tncxp ile bir alakası yok. Bir ihtimal virüs olabilir sisteminde. Gördüğüm kadarıyla virüs programı da yok.

virüs programım var dikkat edersen etkin olmayan simgeler gizleniyor bilgisayarımda şunlar var antivirüs ve trojan olarak

Kaspersky security suite ve trojanremover&trojan hunter fakat hiçbiri bilgisayarda virüs bulamıyor bide güncelliyorum bide sizin önerceğiniz antivirüs varsa söyleyin onunla taratayım

• Administrator
virüs programım var dikkat edersen etkin olmayan simgeler gizleniyor bilgisayarımda şunlar var antivirüs ve trojan olarak

Kaspersky security suite ve trojanremover&trojan hunter fakat hiçbiri bilgisayarda virüs bulamıyor bide güncelliyorum bide sizin önerceğiniz antivirüs varsa söyleyin onunla taratayım

O zaman dosya eksiktir. O dosya var mı orada?

bende download ettim tek link olarak cd 1 ve 2 yi amma direkt yazdırdım iso dosyası diye ve boot dan başlattım amma olmadı orada değişik bir uyarı geldi bunu nasıl yapacam ....

orda sistem hatası verdiyse diyebişiler çıktı ...normalde XP cd sini boot dan başlattığımız zaman direkt yükleme moduna geçiyor bunda da mı aynı ya da yanlışmı download ettik .... sitede teklink alternatif açıkladığınız sitelerden download ettim ......

nero da veri diski yarat dedim yazdırdım... acaba buda mı hata yaptım ???

C:\ ye format atınca sorun yok ta D:\ ye format atınca temalarda falan hata veriyor.

Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

Mesela c ye format attığımızda direk vista teması ve iconlar yükleniyor ama D de yüklenmiyor. bir kaç hata veriyor.