Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

**TncXP cd 2 deki programlar full mu hiç deneme fırastım olmadı.. Birkeresinde cafede Tnc xp yüklü pc de photoshopu açtım ancak aktivasyon falan istiyordu.. sanırım yükledikten sonra aktivasyon yapmak gerekiyor..

**bu TNC xp deki sürücüleri kendisi yükleme çok süper bir olay.. Yıllardır sürücü bulma derdi bitiyor.. Tabi kendim için değil mutlaka birisinin bilgisayrında başımıza gelmiştir...Ben Laptop a yükledim bir arkadaşın sürücülerini yüklemedi.. Oysa masaüstünde kendisi yüklüyordu... Neden olabilir?

**birde ben kendi bilgisayarıma kurmadım henüz kuracağım yakında inşalah ama sürücüleri ben kendim yüklemek istiyorum nasıl yaparım...

** vista daki gibi masaüstü araçları dahil edilse olmazmı.. saat takvim vs. gibi..

** son olarak wireless sürücü de eklerseniz tam süper olacak diye düşünüyorum...

Edited by thuran

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S-Almanca fransızca arnavutça falanca filanca klavye lazım

C-Yerden kazanmak için silindiler.

Please register to see this content.

sayfa altında klavyeleri geri yükleme var.

Demissiniz ama su an bu link silinmis. Baska nereden bulabilirim

im

bu sorun bende de var lutfen yard

sp-2 sp3 sorunum ve tncye güvenmeyin

yavs arkadaşlar ben bu tnc hiç güvenmiyom indiridm boot etmiyo indirdiğim cd içeriğine bi bakıyım dedim

tüm hack programları ve yönetme parogramları var demekki bunu yapan arkadaşlar kendilerine pay biçmişler ve istediklerizaman bilgisayarınzı ele geçire bilirler az bişi ing bilen içeriğini öğrenir

böyle şerefsizlik hayatımda görmedım emeğe bukadarda çabuk çamur atılmazkı

Güzel bir çalışma olmuş.. indirdim, bilgisayara kurdum.. Teşekkür ederim.

Buraya kadar iyi.. fakat şöyle bir sorunum var..

TNCXP nin gördüğü driverlar tamam.. onda bir sorunyok.. fakat bilgisayarda creative 5.1 seskartı, dijital tv kartı, ekran kartı var ilave olarak.

driver ları yüklüyorum.. bir güzel çalışmaya başlıyor.. fakat bilgisayarı kapatıp açtığımda herşey birden bire eskiye dönüyor.. sonra yeniden driverları yüklüyorum ama yine aynı oluyor..

Bunun sebebi ne olabilir..

internet üzerinden bütün güncellemelerini yaptığım halde yine aynı..

Ayrıca Pranha 5.0 mgapixsel cam var.. onun driverini yüklediğimde ise bilgisayar hoşgeldiniz kısmına kadar gelip orada donuyor.. neden olabilir..

Bilgisayarımda Asus M2N anakart, AMD çift çekirdekli işlemci bulunmaktadır.

ilginizi bekliyorum..

Ve yine ayrıca site de çok güzel.. emeği geçen herkese teşekkür ederim..

Tnc xp yi iki makineye (masaustu ve dizustuye) kurdum ikisinde de anlatacagım sorunları yasadım

Bilgisayarı actıgımda mouseyi arac cubugunun ustune getirince kum saati cıkıyor hiç bir işlem yapamıyoruz

Gorev yoneticisinden explorer i kapatıp exploreri yine gorev yoneticicsinden çalıstır ile açıyorum yani çalıstır penceresine explorer yazıyorum hersey normale donuyor cıldırıyorum bu neden oluyor lutfen yardım edin. donanımsal bir hata olabilir mi donanimsal ise neresinde sorun var bunun

yoksa tncxp zarar mı verdi makinelere dizustunu (lg r400 dizustu) de yeni almıstım ne yapmam lazım

sp-2 sp3 sorunum ve tncye güvenmeyin yavs arkadaşlar ben bu tnc hiç güvenmiyom indiridm boot etmiyo indirdiğim cd içeriğine bi bakıyım dedim tüm hack programları ve yönetme parogramları var demekki bunu yapan arkadaşlar kendilerine pay biçmişler ve istediklerizaman bilgisayarınzı ele geçire bilirler az bişi ing bilen içeriğini öğrenir

sorum ne saçmalıyosun bildiğin bişi mi var?

söle bize rica etsem

uzun zamandır kullanıyorum ben bu sistemi ve herhengi bi sorunla karşılaşmadım desem yeridir.

ne demek istiyosun?

sayın adminler bu arkadaşı silmeyin siteden bakın ortaya çok ilginç bi sorun çıkardı.

FIRST : KURULUM YAWAS

SECOND: SİSTEM KASIYOR !CPU ORANI &100

THIRD:REGEDİT SORUNLU !

Kurulumun Yavas Olmasi Driver'lari Yuklemesi

Cpu Icin Guncellestirme Mevcut !

Regeditte Ne Gibi Bi Sorun Yasadiniz Regeditlen Sorun Yasiyan Daha Gormedim

Ya hoca benim pc ye denedim bu tnc xp yi ellerinize sağlık süper ama gel gelelim şimdi explorer'e tıklayınca Documant and setting felan acılıo giriş sayfasına girmiyor ayrıca hızlı başlat gelmiyor bütün her yeri kontrol ettim tekrar formatladım yine yok bunun sebebi nedir.cd mi bozuldu dedim tekrar indirdim yazdırdım cd ye yenisini kurdum yine aynı hayatla karşılaştım. :closedeyes:

• Administrator
Tnc xp yi iki makineye (masaustu ve dizustuye) kurdum ikisinde de anlatacagım sorunları yasadım

Bilgisayarı actıgımda mouseyi arac cubugunun ustune getirince kum saati cıkıyor hiç bir işlem yapamıyoruz

Gorev yoneticisinden explorer i kapatıp exploreri yine gorev yoneticicsinden çalıstır ile açıyorum yani çalıstır penceresine explorer yazıyorum hersey normale donuyor cıldırıyorum bu neden oluyor lutfen yardım edin. donanımsal bir hata olabilir mi donanimsal ise neresinde sorun var bunun

yoksa tncxp zarar mı verdi makinelere dizustunu (lg r400 dizustu) de yeni almıstım ne yapmam lazım

Windows güncellemelerini yapın.

Daha önce yaşamadım veya duymadım bu sorunu. Deneyin diyorum sadece. Zaten güncelleme yapmanız şart.

Üçüncu bilgisayara da kurdum aynı sorun devam ediyordu.

Ha bi de bazen hosgeldiniz yazısında takılıyor ctr+alt+del yapıp grv yoneticisini açıp ordan exploreri kapatıp tekrar açınca duzeliyordu.

• Administrator
Üçüncu bilgisayara da kurdum aynı sorun devam ediyordu.

Ha bi de bazen hosgeldiniz yazısında takılıyor ctr+alt+del yapıp grv yoneticisini açıp ordan exploreri kapatıp tekrar açınca duzeliyordu.

Virüs bulaşmış da olabilir. Kurulumdan sonra çalıştırdığınız birşey virüslüdür belki.

arkadaşlar xpyi indirdim sorunsuz 20 pcde kurdum yalnız windows dosyaları kopyalarken ndproxy.sys adlı bir dosyayı kopyalayamıyor yeniden dene diyorum olmuyor mecbur atlıyorum o dosyayı işletim sisteminde bir sorun yok ama kafama takıldı neden öğrenmem lazım :drinks: yardımlarınızı bekliyorum

• Administrator
arkadaşlar xpyi indirdim sorunsuz 20 pcde kurdum yalnız windows dosyaları kopyalarken ndproxy.sys adlı bir dosyayı kopyalayamıyor yeniden dene diyorum olmuyor mecbur atlıyorum o dosyayı işletim sisteminde bir sorun yok ama kafama takıldı neden öğrenmem lazım :dribble: yardımlarınızı bekliyorum

Okuma hatasından kaynaklanıyordur.

meraba arkadaşlar öncelikle sitede yeni olduğumu belirtiyim gerçekten güzel bir site. Ben de tncvista yı kurdum ama heralde ekran kartımla bi sorunum var görüntü 640-480 şu anda başka alternatif yok ekran kartının driverini de bulamadım ama aygıt yöneticisinde ekran kartıyla ilgisi bi sorun görünmüyor ...anakart microstar MS-6334 ekran kartı onboard. driverini de buldum ama vista ile uyuşmuyor. yardımcı olursanız sevinirim.

tnc xp cd nizi kurdum sorunsuz açıldı ancak ekran kartı driverını yeniden kurduğumda mavi bir ekran çıktı neden böyle bi hata oldu anlamadım kendisi otomatik driver yükledi sanırım ama sorunun bundan kaynaklandığını sanmıyorum xp ye driver yükleyemicek miyiz yani

Edited by pyron

Öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler, tnctr Windows Ultimate 2008 kurmayı denedim ntdll.dll hatası aldım kurulumda ancak aynı cd ile arkadaşımın bilgisayarını kurdum sorunsuz gayet güzel kendi bilgidayarım DELL Inpiron 6400 normal windows XP PRO kuruyorum sorunsuz hatasız gayet stabil ancak Tnctr Windows Ultimate 2008 kurmuyor bu sorunu yaşamış ve çözmüş arkadaşlar varmı ?