Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

('sayın sk8ter boi

yaklaşık 2 senedir tnc xp yi kullanıyorum ve çok memnunum .yeni güncellemelerin olduğu yeni tnc xp hazırladınızmı veya ne zaman sunacaksınız.teşşekürler.''

bizim soru arada kaynayıp gidiyo.cevap rica etsek)

Yaptım.Turşusunu kuruyorum.

afffferinnnnn!!! bu güzel cevabın için

arkadaşlar iso dosyasını yazdırırken şu hataları veriyor neden olabilir açıklama yaparsanız sevinirim

W 09:50:05 Failed to Read Sector 335264 - Illegal Mode For This Track

W 09:50:05 Sector 335264 maps to File: $OEM$\$1\INSTALL\LOGON.EXE

W 09:50:08 Failed to Read Sector 335307 - Illegal Mode For This Track

W 09:50:08 Sector 335307 maps to File: $OEM$\$1\INSTALL\LOGON.EXE

W 09:50:10 Failed to Read Sector 335308 - Illegal Mode For This Track

W 09:50:10 Sector 335308 maps to File: $OEM$\$1\INSTALL\LOGON.EXE

W 09:50:25 Failed to Read Sector 340285 - Illegal Mode For This Track

W 09:50:25 Sector 340285 maps to File: $OEM$\$1\INSTALL\SIDEBAR.EXE

W 09:51:02 Failed to Read Sector 358437 - Illegal Mode For This Track

W 09:51:02 Sector 358437 maps to File: I386\ASMS\1000\MSFT\WINDOWS\GDIPLUS\GDIPLUS.DL_

W 09:51:06 Failed to Read Sector 358438 - Illegal Mode For This Track

W 09:51:06 Sector 358438 maps to File: I386\ASMS\1000\MSFT\WINDOWS\GDIPLUS\GDIPLUS.DL_

W 09:51:10 Failed to Read Sector 358505 - Illegal Mode For This Track

W 09:51:10 Sector 358505 maps to File: I386\ASMS\1000\MSFT\WINDOWS\GDIPLUS\GDIPLUS.DL_

W 09:51:16 Failed to Read Sector 358755 - Illegal Mode For This Track

W 09:51:16 Sector 358755 maps to File: I386\ASMS\60\POLICY\60\COMCTL\COMCTL.CA_

W 09:51:19 Failed to Read Sector 358756 - Illegal Mode For This Track

W 09:51:19 Sector 358756 maps to File: I386\ASMS\60\POLICY\60\COMCTL\COMCTL.MAN

W 09:51:21 Failed to Read Sector 358757 - Illegal Mode For This Track

W 09:51:21 Sector 358757 maps to File: I386\ASMS\60\POLICY\60\VCRTL\VCRTL.CA_

ilginize çok teşekkürler. Sanırım ben yanlış bir şekilde sordum. Benim amacım Msn üzerinden yardım yapmak. ama karşı bilgisayar buna cevap vermiyor. Ve msn'nin yeni versiyonunu yüklememi istiyor.ç Yeni versiyon yüklesem bile çalışmıyor. Bu sorun Tncxp'den mi yoksa benden mi kaynaklanıyor. Tekrar rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Kolay gelsin.

• Administrator
ilginize çok teşekkürler. Sanırım ben yanlış bir şekilde sordum. Benim amacım Msn üzerinden yardım yapmak. ama karşı bilgisayar buna cevap vermiyor. Ve msn'nin yeni versiyonunu yüklememi istiyor.ç Yeni versiyon yüklesem bile çalışmıyor. Bu sorun Tncxp'den mi yoksa benden mi kaynaklanıyor. Tekrar rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Kolay gelsin.

MSN'in yeni versiyonu nu değil, windows messenger'i istiyor. 4.7 sürümü.

Arkadaşlar biri bana allah rızası için anlatsın kısaca...

XP ULTIMATE 2008 CODE 1 ve CODE CD2 bütün partları indirdim.

Bu Saatten sonra cd leri nasıl hazırlıyoruz... ve kuruluma nasıl geçiyoruz .. ( Evet 2 tane cd Yazdırıcaz orası anlaşılıyo ama içerikleri nasıl hazırlanıcak bole bir bilgiye ulaşamadım )

Lütfen biri bana yardımcı olsun Arkadaşlar. Teşekkür Ederim..

sk8er_boi merak ettim herhangi bir şekilde soruma cevap veren olabilir mi lütfen?

Bak beni ne güzel uyardın bende aradım ve doğru yere geldim ve bir soru sordum sanıyorum... başka arkadaşlara ne güzel cevap yazıyorsun da anlamadım benim kısmı atlıyor musun ? Artık yeter yani 5 gündür bi yükliyim şu çalışma çok hoşuma gitti diyorum ( XP ULTIMATE 2008 ) bi cevap alamadım şu forumda bi SORUMLU YOK MU ??

teşekkür ederim son kez ...

• Administrator
sk8er_boi merak ettim herhangi bir şekilde soruma cevap veren olabilir mi lütfen?

Bak beni ne güzel uyardın bende aradım ve doğru yere geldim ve bir soru sordum sanıyorum... başka arkadaşlara ne güzel cevap yazıyorsun da anlamadım benim kısmı atlıyor musun ? Artık yeter yani 5 gündür bi yükliyim şu çalışma çok hoşuma gitti diyorum ( XP ULTIMATE 2008 ) bi cevap alamadım şu forumda bi SORUMLU YOK MU ??

teşekkür ederim son kez ...

XP ULTIMATE 2008 'yi ben yapmadım. Niçin destek vereyim? Yapan kişiye sorun.

Zahmet etmiş te bişiler yazmışsın ama bari bi işe yarasa... Burası başlık olarak "TNC XP ile ilgili sorular buraya " başlığı olduğu için ben de buraya soru başlığını açtım.. İnsan bari kimin yaptığını ve ona nasıl ulaşabileceğimi yazar....

sk8er_boi

arkadaşım kusura bakma ama seni buraya ADAM YERİNE boşuna koymuşlar bostan kuokuluu görevi daha münasip olurdu millete sadece LAF YETİŞTİRMEK tir senin bu yaptığın...

AYIP be AYIP .... bu nasıl bi cevaptır bari hiç bişi yazma insanların şevkini kırmaktan başka bi işe yaramıyo ...

• Administrator
Zahmet etmiş te bişiler yazmışsın ama bari bi işe yarasa... Burası başlık olarak "TNC XP ile ilgili sorular buraya " başlığı olduğu için ben de buraya soru başlığını açtım.. İnsan bari kimin yaptığını ve ona nasıl ulaşabileceğimi yazar....

sk8er_boi

arkadaşım kusura bakma ama seni buraya ADAM YERİNE boşuna koymuşlar bostan kuokuluu görevi daha münasip olurdu millete sadece LAF YETİŞTİRMEK tir senin bu yaptığın...

AYIP be AYIP .... bu nasıl bi cevaptır bari hiç bişi yazma insanların şevkini kırmaktan başka bi işe yaramıyo ...

Kıtmısın arkadaşım. Burası TNCXP postu. Kendin de yazmışsın. XP Ultimate mi yazıyor bir yerde?

Laf yetiştirmek istemedim. Ama konuyu mesajlarınızla yukarı çıkartıyorsunuz. Bu durum da beni aşırı derecede sinir ediyor. O cevabı beğenmediyseniz, terkedebilirsiniz siteyi. Ayrıca uyarı aldınız.

Biraz araştırdım bakalım olacak mı.

Öncelikle temiz bir windows cdniz olmalı.

çalıştıra:

rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection LANGUAGE_COLLECTION.BASIC.INSTALL 00000419 E:\home\i386\intl.inf[/CODE]

yazıp enterleyin.

E:\home\i386\intl.inf

yazan yere kendi cdnizin yolunu

mesela

E:\i386\intl.inf.

benimki hdd'de olduğu için home yazıyor..

eksik dosya hatası verdiği zaman temiz xp cdnizin içinden i386 dizinini gösterin.

ads305zax7.jpg

hocam yaptım daha halen y harfine basınca z çıkıyor ayrıca dillerdende ekledim

asus p5b anakart ,core duo 2 6600 cpu, 2x1 667 mhz ddr2 kingston ram,250 gb seagate ncq 16 mb cache bellek hdd. biosu dün upragade yaptım p5b-0806

kur dosyalarını kopyalarken windows nt file system dosyasını kopyalayacağı anda mavi ekran geliyor 0x00000 gibi hata ekranı geliyor. 3 gündür denemediğim yöntem kalmadı kendimce. normal xp sp2 kurarken herhangi bir hata iletisi almıyorum. 8-10 tane cd değiştirdim. nero ile yazdım,clone cd ile yazdım.

burada diğer arkadaşların dediği txtsetup.sif dosyasını ve diğerlerini denedim. çözüm bulamadım. sizden mümkünse bu soruna çözüm bekliyorum

arkadasım aynı sorunu ben de fiestaxp de yasadım ses kartın onbord ise setupdan kapat sistemi kurduktan sonra geri ac enterasan ama bir dene bende işe yaradı

Cd1 ve Cd2 indirdim.Cdye yazdırdım,herhangi bir sorun yaşamadım.Virtual pc de deneme yapmak istedim.Fakat

Dosya\i386\ntkrnlmp.exe yüklenemedi.Hata kodu:7 şeklinde hata verip,kur devam etmiyor.Acaba bu hdd-disket isteme hatasımıdır,yoksa başka bir hatamı?

• Administrator
hocam bilen yokmu

Rusça klavyeyi eklemişsin sen. O anlatımda bir link var. Sen o linkten almanca klavyenin kodunu bulup ekleyeceksin.

Cd1 ve Cd2 indirdim.Cdye yazdırdım,herhangi bir sorun yaşamadım.Virtual pc de deneme yapmak istedim.Fakat

Dosya\i386\ntkrnlmp.exe yüklenemedi.Hata kodu:7 şeklinde hata verip,kur devam etmiyor.Acaba bu hdd-disket isteme hatasımıdır,yoksa başka bir hatamı?

Virtual PC ile alakalı veya bozuk iso dosyası olabilir.