Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

yüzlerce kez cevaplandı o soru.o rar dosyası değil ISO dosyasıdır.Nero ile birlikte açarak (Sağ tık >> Birlikte Aç >> Program seç >> Nero) Yazdırabilirsiniz.Partların 600 MB olması imkansız.Hepsi 100 MB(son part hariç).Eğer çift tıkladıysanız 600 MB'lık iso dosyası gözükecektir hepsinde(onu diyorsanız eğer)

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

az önce yanlış yere konu açmışım kusura bakmayın....

Tncxp Sp2 De Tuhaf 2 Sorun Oluştu..

az önce bi program yükledim ultraedit diye...işimi halledip uninstall ettim..sonra bilgisayarı restart yaptıktan sonra baktım hızlı başlat menüsü gitmiş...özelliklerden tıklıyorum hızlı başlata araç çubuğu oluşturulamıyor şeklinde uyarı veriyor...

2. sorun ise bu problemi sistem geri yükleyle belki çözerim diye bir önceki geri yükleme noktasına tıkladım...yeniden başlayınca ctfmon.dll bozuk görüntü uyarısı verdi..tamama tıklayınca da ctfmon.dll başlatılamıyor diye uyarı verdi...bu 2 sorun nasıl çözülür acaba??

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

yüzlerce kez cevaplandı o soru.o rar dosyası değil ISO dosyasıdır.Nero ile birlikte açarak (Sağ tık >> Birlikte Aç >> Program seç >> Nero) Yazdırabilirsiniz.Partların 600 MB olması imkansız.Hepsi 100 MB(son part hariç).Eğer çift tıkladıysanız 600 MB'lık iso dosyası gözükecektir hepsinde(onu diyorsanız eğer)

ewt iso dosyası 600 mb part deil ama öle 6 partın isolarını bi cdye yazamayız nasıl olcak????

Selamlar arkadaşlar. İndirdim iso ları çıkardım sorunsuzca, ben bu isoları tek bir dvd ye nasıl yazdıracam? İlk sayfadaki dvd oluşturma linki çalışmıyor. Yaklaşık ilk 15 20 sayfayı da okudum bununla ilgili bişi bulamadım. 2 iso dosyasınıda cd ye deilde tek bir dvdye nasıl yazdırırım? Teşekkürler.

Dün akşam bilgisayara tncxp ile format attım önce sp3 kurdum temalar sorun vermeye başladı windows klasik e döndü ve tncxp teması aktif hale getirilemez oldu bu 1; peşinden diğer tüm updateleri yaptım ve bilgisayar baştan açılmaya çalıştı ama sistem tamamen kurulmamış Kur u yeniden başlatın uyarısı verdi sebebi nedir? başlıkta arattım bişeyler ama sonuç alamadım 150 sayfayıda tek tek gezemedim üsgünüm;sorulduysa...

tekrardan update yapmak istiyorum ama yapamıyorum bi fikri olan??

benim bir sorunum var bir ağ gurubu var 1 bilgisayarda tncxp sp2 kurulu diğer hepsinde normal xp kurulu modifiyeli değil ağda tncxp kurulu xpyi hiç göremiyorum. fakat tncxpden diğer bilgisayarları "//PC adı" yazınca PCye bağlanıyor normal çalışma gurubundan göstermiyor. bunu nasıl çözebilirim..?

Admin kullanıcısının ismi değişmez. Yeni bir kullanıcı açman gerek.

Yeni bir kullanıcı hesabı(yönetici olarak) açtım. Ama bilgisayarı yeniden baslatınca Administrator hesabını açıyor. Ancak oturumu kapatıp açınca benim yönetici hesabına girebiliyorum. Benim yönetici hesabımla bilgisayar başlamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Edited by cemoakcay

Yeni bir kullanıcı hesabı(yönetici olarak) açtım. Ama bilgisayarı yeniden baslatınca Administrator hesabını açıyor. Ancak oturumu kapatıp açınca benim yönetici hesabına girebiliyorum. Benim yönetici hesabımla bilgisayar başlamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=56180[/CODE]

burayı incele

Edited by morning

merhaba arkadaşalr xp kurduktan 1-2 saat sonra pc ye resetledimde kur dosyaları eksik yuklenmiştir tekrar kurun hatası veriyor en 3 defa yeniden kurdum hep aynı hatayla karşılaştım yardım ederseniz sevinirim

aynı hatayı bende de veriyor. gecenlerde yine yapmıştı, başka bi xp kurmaya calıştım, yarım kaldı. bu sefer yine tncxpyi kurdum normal olarak çalışmıştı. fakat dun akşam yine aynı şekilde kur dosyaları eksik. yeniden başlatın diye bi hata verdi. yine formatlamak zorunda kaldım pcyi, yanlız bu sefer c ye değilde e ye kurdum xpyi ve c deki dosyalarımı kurtardım. yanlız aynı hatayı niye yine veriyor, hem pc gayet normal olarak calışır durumdayken. bunu bilen birisi varsa cevaplayabilirmi acaba.

iyi günler bende tnc xp kullanıyorum kullanıcı hesaplarından parola oluşturdum ama parolayı kaldıramıyorum yardım edermisiniz bide kullanıcı hesabı açmıştım onu silermiyorum...

eger parolanı bılmıyorsan pcyı yenıden baslatarak f5 tusuna basıp guvenlı kıpte acarak denetım masası kullanıcı hesapları bolumunden kaldırabılırsın.

İİ ÇALIŞMALAR ARKADAŞLAR BENİMDE Bİ SORUM OLACAK.BEN WİNDOWS CD SİNİ TAKIYORM NORMAL YÜKLEME YAPACAM AMA BOOT EKRANINDA ŞU YAZI BELİRİYOR."SÜRÜCÜLERİ İNCELEMEK İÇİN BİLGİSAYARINIZIN YETERLİ BELLEĞİ YOK YA DA WİNDOWS CD NİZ HASARLI BAZI DOSYALARIİÇERİYOR"ŞİMDİ ARKADAŞLAR BEN İKİNCİ SECENEKTEN DOLAYI BU HATANIN ÇIKTIĞINI SANMIYORUM.ÇÜNKÜ 4 TANEYE YAKIN CD İLE DENEDİM.:)YANE CD LERDE SORUN YOK ANLAYACAĞINIZ.AMA YETERLİ BELLEK YOK DERKEN NEYİ KASTEDİYOR HALA ANLAYAMADIM.YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN.DRİVER.CAB DOSYASINA KADAR GELİORM HATTA FORMAT SIRASINDA ESC YE BASIP DOSYAYI ATLIYORM.SP 2 DE SORUN YAŞAMADIM.FAKAT TNC XP DE AYGITLAR YÜKLENİOR SAYFASINDAN SONRA BİLGİSAYAR SÜREKLİ YENİDEN TEKRARLIYOR İLK FORMAT İŞLEMİNİ...LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ ARKADAŞLAR.KOLAY GELSİN :D

aynı hatayı ben kendi işletim sistemimde de aldım.Sorun Büyük ihtimalle bellek değil.CD'n ya da iso dosyası Bozuk. 4 tane cd'ye yazdırdım demişsin acaba bu cdlere 52xle filan mı yazdırdın onu da öğrensek?

aynı hatayı ben kendi işletim sistemimde de aldım.Sorun Büyük ihtimalle bellek değil.CD'n ya da iso dosyası Bozuk. 4 tane cd'ye yazdırdım demişsin acaba bu cdlere 52xle filan mı yazdırdın onu da öğrensek?

arkadaşım 52x de 48 x de nede denediysem fayda yoq.hem bide benim denediğim cdler diğer pc lerde çalışıyo.bi benim pc de sorun veriyor.anlamadım ne iştir.seninde yorumun için tşkler. :ball:

arkadaslar benim sorunum su daha önceler tnxp ile format atabilyirodum ama 3 gun önce tekrar format atmak istedim ama formata baslamadan hdd bulunamadı hatası aldım ama normal xp cdsi ile format atabiliyorum diger tnc xp ile olmuyor şimdiden tesekkurler

selamlar

ben tnc xp den oldukça memnunum ancak bir iki sorum olacak ben bu services.msc olayına biraz yeni katıldığım için acemiyim şimdi benim pc de hiç wireless yok ben bu servisi tamamen kapatmak istiyorum (performansın kayıt girdisinin düzenine ve servislerle ilgili olduğuna inanırım)

ayrıca bir yerde bir servisin yeni aygıtları her 0.10ms de bir denetlediğini okudum ben bu servisi kapatsam flash bellek takınca tanımazmı yani eğer cwp ewetse bunu tanıtmanın manuel yolu varmı zira bu kadar sık yeni aygıt denetlemek pc yi çok kasar diye düşünüyom sk8er_boi usta bana yardımcı olursan sevinirim ayrıca bir arkadaşın herkez performans aramıyor demesine hak veriyorum (ben ararım ama) o yüzden görseller biraz artırılırsa ii olur ama kullanıcıya seçenek sunulabilir (sk8er_boi usta işini öğretmek değil niyetim oturduğum yerde biyerlerimi kaşıya kaşıya yazdım bu yazıyı olurunu sen söle).

SELAMETLE

s.a

üstadım gerçi sık sorulan sorular kısmına yazmışsın soru sormadan önce okudum valla, ama verdiğim link çalışmıyor kusura bakma ben sorumu buraya yazacam şimdi tnc xp cdsini yanına bir iki program ekleyip (manuel kurulan tabiki) dvd ye yazdırdım programlarım çalışmasına ve veri olarak tnc dosyalarını tutmasına rağmen boot edemedim tnc dvd sini üstadım bir olur yolu göster bana

SELAMETLE

siz kesin Winrar vb. programla isoyu çıkartıp sonra program ekleyip veri cdsi olarak yazdırdınız.

ISO'yu PowerISO ya da UltraISO(tavsiye ederim) ile açınız ve programlarınızı yukarıdaki iso gezgininin içine atarak Araçlar >> CD imajı Yazdır diyerek yazdırın.