Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

tncxp indirdim yükledim çok hızlı ama sorunum war. Her zaman xp sp2 kuruyordum ve her zamanki yüklediğim gforce fx 5200 ekran kartımın driverını yüklerken problem veriyor. Böyle bir donanım bulunamadı diye bunun sorunu nedir acabA?

arkadasın ekran kartı fx5200 idi bi sorun cıkmadı gayet güzel kuruldu masa üstü gelınce eğer drıverı yuklememz ıse aygıt yönetıcınden sec yuklenecek drıverı sen sec sonra tncxp cd içeriğinden drıver klasörü ardından vga ondan sonra nvıda gır ordakı ınf dosyasını sec otomatık kurar

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

suanda yeni kurdum xp yi yalniz klavyede bi sorun var bazi karakterlere bastigimde farkli seyler cikiyo bunu nasil duzeltcem.

mesela

nokta: kuyruklu C den

iki nokta kuyruklu S den

koseli parentes [ yumusak G den

koseli parentes] noktali U dan

.

.

.

.

.

ole iste anlamissinizdir siz sorunu

tesekkurler..........

bu arda virgul de noktali O dan cikiyo <_<

Şimdiye dek yaptığınız bütün TNC XP sürmleri gerçekten çok çarpıcı bunlara şeklen bi teşekkür çok yavan kalıyor ma şimdilik elimizden geleni bu kadar. Gerçekten sayende sade tekdüze işletim sistemlerine mahkum kalmadık teşekkürler...

Problemim ULTİMATE XP ile ilgili Toshiba Satellite A200 230 Notebook kullnıcısıyım VİSTA HomePremium yüklü ULTİMATE XP kuramıyorum starting booting cd siyah ekranı geliyor ama bir türlü cd den başlamıyor.

• Administrator
suanda yeni kurdum xp yi yalniz klavyede bi sorun var bazi karakterlere bastigimde farkli seyler cikiyo bunu nasil duzeltcem.

mesela

nokta: kuyruklu C den

iki nokta kuyruklu S den

koseli parentes [ yumusak G den

koseli parentes] noktali U dan

.

.

.

.

.

ole iste anlamissinizdir siz sorunu

tesekkurler..........

bu arda virgul de noktali O dan cikiyo :)

Farklı bir klavye düzeni seçmiş olabilirsin. Klavye ayarlarını kontrol et.

Şimdiye dek yaptığınız bütün TNC XP sürmleri gerçekten çok çarpıcı bunlara şeklen bi teşekkür çok yavan kalıyor ma şimdilik elimizden geleni bu kadar. Gerçekten sayende sade tekdüze işletim sistemlerine mahkum kalmadık teşekkürler...

Problemim ULTİMATE XP ile ilgili Toshiba Satellite A200 230 Notebook kullnıcısıyım VİSTA HomePremium yüklü ULTİMATE XP kuramıyorum starting booting cd siyah ekranı geliyor ama bir türlü cd den başlamıyor.

Ultimate XP'yi ben yapmadım. Onun destek konusu ayrıdır. Sorularınızı o bölüme sorunuz.

tnc xp sp3 te winrarla açtığımda %99 kilitleniyo pc donuyo ancak güvenli modda silebiliyorum downbb.org yazan yerden indirmiştim part 7 de sorun veriyo dosyayı indirme yöneticisi olmadan da indirdim yine olmadı 3 defa indirdim acil yardımlarınızı bekliyorum

Hocam yaklaşık 3 ay kadar once tncxpnın son surumunu tekrardan download ettim ve ıkı kere pcyı formatladım. yanlız son uc gunde aynı cd ile 4 kez format attım pcye ve aldığım hata aynı. sistem yuklemesı tam olmamış diyor. sistemi yeniden başlatıyorum aynı hata, çalışan son yapılandırma ayarlarıyla aç diyorum aynı hata, güvenli kipte açmaya çalışıyorum aynı hata. mecburen tekrar format atmak zorunda kalıyorum. Format atsamda en fazla bırgun içinde pc kapandıktan sonra ve aradan zaman gectıkten sonra aynı hatayı verıyor. bır saat once pcyı actıgımda yıne aynı hatayı verdı ve yıne formatlamak zorunda kaldım. ama daha formatın uzerınden 15 saat bıle gecmedı. Gece pcyı kaparken hıc bı sorunumda yoktu. Bu arada dun attıgım son formattan sonra ne yaptıysam msnide kuramadım pcye. diğer programları kurarken hıc bı hata almadım sadece msnı kuruyorum ve msnmsngr.exe bulunamadı dıyor. tncxp cd2 dekı programların ıcınden msni kurup guncelleme yaptıgım halde aynı hatayı verıyor. acaba tncxp cdsimi bozuldu. (Ama format aşamasında herhangı bır sorunla karşılaşmıyorum.) şu anda tncvistayı kurdum onu kullanıyorum. Sistem özelliklerim düşük olduğu içinde vista bende kasıyor ve o yuzden kullanmayı sevmiyorum. neredeyse çıktığı gunden beri tncxpyi kullanıyorum bi sorun çıkmıyordu.

Arkadaşlar Ben Dosyalardan Cd 1 yükledim Ve İsoyu Cd ye çektim ama BOOT.Bin Dosyasını Açtığımıda Şu Hatayı Veriyor Denedim Diğer Uygulama Dosyalarındada Böle : İSO 9660 Dosyası Bulunamadı

Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Toplam 3 Saat Cd-1 için uğraştım ve böle oldu

orası biraz zor.

Bu arada sk8er_boi hocam konunun ilk 7 sayfasına ve farklı bir kaç sayfaya baktım aynı sorular belki 100 defa sorulmuş.Her seferinde de cevaplamaya çalışmışsın.Allah sana çok iyi sabır vermiş valla ne diyeyim yani.Ben bakarken dayanamadım, sen yüzlerce kullanıcıya aynı cevabı vermişsin :D

Selam Öncelikle TncXpDe Emegi Gecen Bütün Arkadaslara Tsklerimi Sunarım Ben TncXpde Sorun Yasadıgım Yer Kurulum Tam Başlarken Hata Veriyor Ve Cd ilerlemiyor Ben Baska Bir Xp Cdsi Takıyorum Biraz ilerledikten Sonra Onu Cıkartıp Diyerini Takıyorum Kurulum Devam Ediyor ama Pc Acildiginda Driverlerin Hic biri Yüklenmemis Sorun Ne Olabilir Acaba Cevap Veren Arkadaslara Simdiden Tskler

TncXp Sp3 yükledim dün fakat masa üstü geldikten sonra masa üstündeki simgeler klasik xp deki gibi aynı. TncXp Sp2 de böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ne gibi bir problem olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum .

hayır,normal xp simgeleri bu sefer.

yok,ben vista simgeleri istiyorum diyorsan,

aşağıdaki pakedi indir ve ne diyorsa onu yap.Daha sonra nLite ile iso oluştur de.

http://rapidshare.com/files/9599115/6-vistaikonpaketi.exe[/CODE]

Hocam yaklaşık 3 ay kadar once tncxpnın son surumunu tekrardan download ettim ve ıkı kere pcyı formatladım. yanlız son uc gunde aynı cd ile 4 kez format attım pcye ve aldığım hata aynı. sistem yuklemesı tam olmamış diyor. sistemi yeniden başlatıyorum aynı hata, çalışan son yapılandırma ayarlarıyla aç diyorum aynı hata, güvenli kipte açmaya çalışıyorum aynı hata. mecburen tekrar format atmak zorunda kalıyorum. Format atsamda en fazla bırgun içinde pc kapandıktan sonra ve aradan zaman gectıkten sonra aynı hatayı verıyor. bır saat once pcyı actıgımda yıne aynı hatayı verdı ve yıne formatlamak zorunda kaldım. ama daha formatın uzerınden 15 saat bıle gecmedı. Gece pcyı kaparken hıc bı sorunumda yoktu. Bu arada dun attıgım son formattan sonra ne yaptıysam msnide kuramadım pcye. diğer programları kurarken hıc bı hata almadım sadece msnı kuruyorum ve msnmsngr.exe bulunamadı dıyor. tncxp cd2 dekı programların ıcınden msni kurup guncelleme yaptıgım halde aynı hatayı verıyor. acaba tncxp cdsimi bozuldu. (Ama format aşamasında herhangı bır sorunla karşılaşmıyorum.) şu anda tncvistayı kurdum onu kullanıyorum. Sistem özelliklerim düşük olduğu içinde vista bende kasıyor ve o yuzden kullanmayı sevmiyorum. neredeyse çıktığı gunden beri tncxpyi kullanıyorum bi sorun çıkmıyordu.

ARkadaşlar benım sorunuma yardımcı olacak kımse yokmu ? neden boyle yapıyor? bılen bırısı yardım lutfen. Kac gundur beklıyorum bı cevap yuazan olmadı :)(

Dün akşam bilgisayara tncxp ile format attım önce sp3 kurdum temalar sorun vermeye başladı windows klasik e döndü ve tncxp teması aktif hale getirilemez oldu bu 1; peşinden diğer tüm updateleri yaptım ve bilgisayar baştan açılmaya çalıştı ama sistem tamamen kurulmamış Kur u yeniden başlatın uyarısı verdi sebebi nedir? başlıkta arattım bişeyler ama sonuç alamadım 150 sayfayıda tek tek gezemedim üsgünüm;sorulduysa...

ARkadaşlar benım sorunuma yardımcı olacak kımse yokmu ? neden boyle yapıyor? bılen bırısı yardım lutfen. Kac gundur beklıyorum bı cevap yuazan olmadı :angry2:(

Aynı hatayı bendede verdi ama update leri yaptıktan sonra verdi bi üst mesajda yazdm zaten sende updateleri yaptıysan ondan olabilir...

Arkadaşlar bende indirdiğim partlardan dosyaları çıkartınca yine aynı winrar dosyası çıkıyo uzantısı .iso yazıyo acaba ölemi cd ye yazcam bide 6. partın hepsi bi cdye sığmaz çünkü her part 600 mb civarında o nasıl olcak sölerseniz sevinirim...Şimdiden tşkrler...