Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

selam arkadaslar...Allah RAZI OLSUN bu hizmetlerden...bir adet laptop aldim nasipse yarin elime gececek...dolayisi ile vista orjinal yazilimla yoluma devam edecegim...ama sorunun bazi drverleri ozelliklle telefon suitlerini vistada tanitmak mumkun olmuyor...tnc xp yi de bilgisayarima kurmak istiyorum ve boylece tnc xp den de ayrilmamis olacagim bana yardim edermisiniz....tesekkurler...

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar bunun anlatımı forumda mevcut ama bir türlü yapamıyorum.Tncxp sp3'ün 7 part'ını da indirdim cd'ye yazdırmak istiyorum ancak bir türlü iso formatına dönüştüremiyorum forumda önerilen her yolu denedim ancak olmuyor.Partların hepsini bir bir klasöre çıkartıyorum tek part haline geliyorlar ama iso olmuyor exe dosyası oluyor.Nero 7.5 kullanıyorum exe dosyasını da kalıp disk yazdır dan kabul ettiremiyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.....Bu arada exe dosyasına tıkladığımda cd yazma programı açılıyor ancak start tuşuna bastığımda hata veriyor,iso dosyasının olduğu yeri gösterdiği yere baktığımda da boş çıkıyor yani iso dosyası yok...

Edited by tmc200505

rar şifresi www.tnctr.com değilmi? eğer oysa bi problemim var yanlış şifre diyor. değilse doğru şifreyi verebilirmisiniz.

çok güzel görünüyor bir an önce kurmak istiyorum. emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler.

TNCTR olması lazım bunu dene

rar şifresi www.tnctr.com değilmi? eğer oysa bi problemim var yanlış şifre diyor. değilse doğru şifreyi verebilirmisiniz.

çok güzel görünüyor bir an önce kurmak istiyorum. emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler.

Rar şifresi TNCTR'dir kardeş

Arkadaşlar bunun anlatımı forumda mevcut ama bir türlü yapamıyorum.Tncxp sp3'ün 7 part'ını da indirdim cd'ye yazdırmak istiyorum ancak bir türlü iso formatına dönüştüremiyorum forumda önerilen her yolu denedim ancak olmuyor.Partların hepsini bir bir klasöre çıkartıyorum tek part haline geliyorlar ama iso olmuyor exe dosyası oluyor.Nero 7.5 kullanıyorum exe dosyasını da kalıp disk yazdır dan kabul ettiremiyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.....Bu arada exe dosyasına tıkladığımda cd yazma programı açılıyor ancak start tuşuna bastığımda hata veriyor,iso dosyasının olduğu yeri gösterdiği yere baktığımda da boş çıkıyor yani iso dosyası yok...

Arkadaşlar cvp yazan yok mu ya...................yayrdımcı olan yok mu???????????????????????*

Ya siz neden konuyu tam olarak okumuyorsunuz?Daha tam okumayıp bir de üstüne neden soruma cevap gelmedi gibisinden mesajlar yazıyorsunuz.Pes yani.

Bu sürümde direk iso dosyası olarak vermedim. Çünkü bir çok kişi winrar ile extract ediyor veya farklı hatalar yapıyor. ISO'yu direk exe içine gömdüm. Exe'yi açtığınız zaman iso'yu geçici klasöre çıkarıp özel cd yazma programı geliyor. Bu programla direk cd'ye yazdırabilirsiniz. Eğer iso dosyasını almak istiyorsanız, cd yazdırma programı çıkınca %temp% klasörüne giderek tncxpsp3.iso dosyasını alabilirsiniz.

amvo.exe nin ne olduğunu bilen var mı acaba?

Bir de ben Realtek Wireless Network Adapter kullanıyorum... Kaspersky2009u kurduktan sonra güncellemelerini yapıyorum ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra İnternete hiç bir şekilde giremiyorum.. Sistem geri yüklemeyi denedim sonuç vermedi...Kaspersky yi kaldırdım yine sonuç vermedi... Yardımcı olursanız sevinirim...

MRB arkadaslar..!

S-TncXP Nasıl DVD olur?

C-http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=12011

----------------------------------

Hata mesajı:

Özür dileriz, bazı gerekli dosyalar kayıp. Bir konu görmek istediyseniz, taşınmış ya da silinmiş olabilir. Lütfen geri dönüp tekrar deneyiniz

hata mesajı alıyorum Yardım edersenız sevınırım..._?

Arkadaşlar ağ bağdaştırıcıları driverlerimde sorun görünüyor. Özellikle Paket zamanlayıcısı ve miniport sürücülerinde. Bunlara yeniden sürücü yüklemem mi gerekiyor? İnterneti kullanamıyorum bu yüzden. Windows güvenlik duvarı ınternet bağlatı paylaşım sistemi (ICS) de çalışmıyor. Bu soruyu sordum ama cevap alamadım onun için bi kezde burdan sorma ihtiyacı hissettim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Aktivasyon gerektirmeyen cd hazırlamaya çalışıyorum fakat hangi dosyalar değişecek. Sadece isim istiyorum lütfen yardım edin.