Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaslar bnde tnc-xp kullanıyorum.Fakat download yapamıyorum ne zaman download linkine tıklasam hem mozilla hem explorer ikisinde de denedim pc yeniden baslatıyor.Bu sorun yüzünden pc yi 3 kere formatladım ama hala devam ediyor net sınırsız ama download yapamıyorum bi yardım edin ?? neyapabilirm..??

binempty.ico, computer.ico ve bi kaç tane daha dosya adını hatırlamadığım kopyalayamadı esc ile geçmek zorunda kaldım kurulum devam etsin diye

bunlar bir sorun oluşturur mu???

Edited by naz.

Merhaba arakdaşlar öncelikle tnctr ailesine çok teşekkür ediyorum mükemmel bir çalışma yapmışlar.

Ben siteden tncxp sp2 ve sp3 indirdim fakat şöyle bir sıkıntım var.

Pc'ye format attım ilk başta normal windows xp kurmayı denedim .sis bilmem ne dosyası eksik mi ne diyordu kurmuyordu bende harddiski sıfırlayıp tekrardan tncxp sp3 kurayım dedim cd'yi takıyorum herşeyi yapıyor mavi ekranda dosyaları yazıyor kısmından sonra bilgisayarınıza takılı harddisk bulunmamaktadır diyor ve öyle kalıyoru.

Not: harddisk sata girişli

sonra dedim belki sp3 de sorun vardır sp2'yi deneyeyim sp2'yi kurdu fıstık gibi oldu bende bulunan ek sp3 cd si ile sp3'ü kurdum ve restart attım makinaya karşılaştığım tablo oturum açma ekranında kalıyor sadece adminstrator yazısı geliyor tıklıyorum ayarlarınız yükelniyorur diyo fakat işlem yapmıyor.

Buna nasıl çözüm bulabilirim yardımcı olurmusunuz ?

Arkadaşım öncelikle emeklerin çin çok teşekkür ediyorum. Merak ettiğim bişey var. Şimdi bu Windows öyle görünüyor ki orijinal. Yani benim için önemli olan şu... Microsoftun sitesinden bir takım programlar indirirken hani soruyor ya "WINDOWS DOĞRULAMASI"... işte bu aşamada bizim bu windows herhangi bir sorun çıkartır mı, yani gönül rahatlığıyla bu aşamayı ok deyip geçip dosyayı yükleyebiliyo muyuz??? lütfen çok önemli...

Tek Birşey Sorucam Eğer Olumlu Cevap Alırsam Xpnizi indiricem.

Bilgisayarın Açılışı Kapanışı Nasıl ?

Bir sorunum var ;

Bağlantı Türüm Çevirmeli Bağlantı.

Pikatel Dial-Up Wan Modem.

Cd den tanıtmadan çalışmıyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaştım.

Xp yi yükledim modemi tanıttım. AĞ bağlantılarnda Modemim çıkmadı.

Yeni ağ bağlantısı oluşturmayı denedim.Ondada Seçeneklerde Çevirmeli Bağlantı Seçeneği var fakat

seçemiyorum kaldırılmış.

Modifiye ettiğiniz Tncxp de Çevirmeli Bağlantı kuLLanabiLirmiyim?

Edited by kaangkms

mrblar arkadaslar benım bır sorum var

simdi bir dosyayı gizli yapıyoruz guzel ancak gizli klasorun bulundugu pencerede mesele 37 dosya 1i gizlı dıye bı sey yazıyor pencerenın altında bunu yok edemezmıyız?boyle olunca dosyanın gızlı olmasının bır anlamı kalmıyor yanıtlarsanız tsklerr...cok guzel bır calısma tabı bu :drinks:

Tek Birşey Sorucam Eğer Olumlu Cevap Alırsam Xpnizi indiricem.

Bilgisayarın Açılışı Kapanışı Nasıl ?

Bir sorunum var ;

Bağlantı Türüm Çevirmeli Bağlantı.

Pikatel Dial-Up Wan Modem.

Cd den tanıtmadan çalışmıyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaştım.

Xp yi yükledim modemi tanıttım. AĞ bağlantılarnda Modemim çıkmadı.

Yeni ağ bağlantısı oluşturmayı denedim.Ondada Seçeneklerde Çevirmeli Bağlantı Seçeneği var fakat

seçemiyorum kaldırılmış.

Modifiye ettiğiniz Tncxp de Çevirmeli Bağlantı kuLLanabiLirmiyim?

evet kullanabilirsiniz

mrblar arkadaslar benım bır sorum var

simdi bir dosyayı gizli yapıyoruz guzel ancak gizli klasorun bulundugu pencerede mesele 37 dosya 1i gizlı dıye bı sey yazıyor pencerenın altında bunu yok edemezmıyız?boyle olunca dosyanın gızlı olmasının bır anlamı kalmıyor yanıtlarsanız tsklerr...cok guzel bır calısma tabı bu :drinks:

evet pc security diya aratın forumda o dosyayı gizler boyutunu da klasörün ona göre gösterir.

abi sen öle dion ama ben yazıcıyı alırken cd vermediler

Eğer normal XP'de yazıcınız sorunsuz yüklenebiliyorsa,

orjinal Windows XP CD'sini takın.i386 klasöründeki Driver.cab dosyasını %WINDIR%\Driver Cache\i386'ya kopyalayın.Aygıt yöneticisinden Yazıcı sürücüsünü Yüklerken Sürücüyü otomatik olarak yükleyi işaretleyin ve devam edin.