Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar benim bir sorunum var daha önce tncxp yüklemelerinde herhangi bir sorunum yokken şimdi kurulumun driver yükleme sırasında şöyle bir hata alıyorum vga driver yüklediği zamam resimdeki sorunları aldım.sonra rami temizledim tek ram taktım kasayı komple temizledim ama yine aynı daha sonra mxblas diye bir hdd tamir programını kullandım yine aynı ama driver entegre olmayan düz xp cdsinde herhangi bir problem olmuyor bir çözümü varmıdır acaba??

bild0242au1.jpg

bild0241gu2.jpg

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ya arkadaşım girişde benim boota gerek kalmıo f8 direk cd romu görüo ama cd de hic bi dosya bulunmuo 10 sny sonra fln gecio bilgisayar başlıo nedenini söylermisin şimdiden saol...!!!

not:normal xp yi başlatırken burdan atıorum...!!!

ya arkadaşım girişde benim boota gerek kalmıo f8 direk cd romu görüo ama cd de hic bi dosya bulunmuo 10 sny sonra fln gecio bilgisayar başlıo nedenini söylermisin şimdiden saol...!!!

not:normal xp ile atarken format burdan atıom...!!!

Arkadaşlar bilg. yeni cd den tncxp attım kısa bir sürede bir virüs daha bulaşınca tekrar attım tncxp ancak 1. atışımda normal herhangi bir sorun olmaz iken 2. yi attık tan sonra temada bir sorun oldu

masaüstünde sağ ile tıklayıp temayı geçerli xp temasından tncxp ye çevirince

"tema yüklemede hata"

"gerekli tema dosyalarından biri bulunamadığından tema yüklenemedi.Bu doğru şekilde yüklenmeyen yönetilemeyen temalarda olabilir.Duvar kağıdı , ekran koruyucu , simge , ses efekti ve diğer dosyaların doğru yerde olduğunu doğrulayın

tema : d:/windows/resources/themes/vistaultimate.theme"

diye uzun bir yazı var :huh: bende tekrar tekrar format attmak isty4ediğimden zarar olabilir diye atmıyorum sorunu nasıl çözebilirim

slm.yaptıınız işi çok takdir ediyorum.yaklaşık 16 yıldır bilgisayar kullanıyorum we tncxp kadar sağlamını görmedim henüz.

ben tncxpsp2 kullanıyordum ama bilgisayarıma çeşitli virüslerin bulaşması sonucunda formatlayıp tncxpsp3 ü kurdum.

sorunum dvd sürücülerim herhangi bir işleme başladığında bilgisayarımın inanılmaz derecede yawaşlaması.öyle ki winampta müzik

dinlerken bile 1 saniyeyi 3 saniyeye uzatıyor program.tncxpsp2 kullanırken böyle bi sorunla karşılaşmamıştım hiç.yardımcı olabilirseniz

sewinirim.şimdiden teşekkürler...

s.a tncxp sp3 indirdim sd y bir türlü yazdıramadım ,

Bu Programın Kullanımından bilgisayarınıza gelebilecek zararlardan TNCTR Ekibi sorumlu değildir.

TncXP İle ilgili destek almak için www.tnctr.com adresini ziyaret ediniz.

çıkıyor kabul ediyorum cd yazdırma olayıu olmuyor yardım lütfen

Bu foruma ister 1. ister 1000. mesajı olsun.İnsanın önce düşünmesi lazım benimle aynı sorunu yaşayan olmuş mu diye. Armut piş ağzıma düş bekliyor insanlar.Ben de bu foruma ilk mesajlarımı yazmadan önce ultimate 2008 kurmuştum.Bir sorun çıkmıştı arayıp bulmuş düzeltmiştim.Bunu forumdaki her insan yapsa şu 159 sayfanın en fazla 50 sayfa olacağından adım gibi eminim.

Arkadaşlar bilg. yeni cd den tncxp attım kısa bir sürede bir virüs daha bulaşınca tekrar attım tncxp ancak 1. atışımda normal herhangi bir sorun olmaz iken 2. yi attık tan sonra temada bir sorun oldu

masaüstünde sağ ile tıklayıp temayı geçerli xp temasından tncxp ye çevirince

"tema yüklemede hata"

"gerekli tema dosyalarından biri bulunamadığından tema yüklenemedi.Bu doğru şekilde yüklenmeyen yönetilemeyen temalarda olabilir.Duvar kağıdı , ekran koruyucu , simge , ses efekti ve diğer dosyaların doğru yerde olduğunu doğrulayın

diye uzun bir yazı var bende tekrar tekrar format attmak isty4ediğimden zarar olabilir diye atmıyorum sorunu nasıl çözebilirim

arkadaşım si3112r.sys dosyasında hata buluo daha dogrusu dosya bulunamadı dio :D yardım ederseniz sevinirim...

Buraya bakın

.

"tema yüklemede hata"

diye uzun bir yazı var bende tekrar tekrar format attmak isty4ediğimden zarar olabilir diye atmıyorum sorunu nasıl çözebilirim

Windowsu onarmayı deneyebilirsiniz.

kurduk makinanın q1i ne hata verdi hata vardır deik anakart değiştirk satık idide

norml xp kuruldu aynı makina aldfıığımız elde kaldır boş indmişoldu ben de online oyunda hek yedim bunu kurunca oohohoohhoohoho bizi dah a cok zarar sokacak modifiyeler bekliyoruz