Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Başka yazıcıda deneyin o zaman. Başka cdlerde de deneyin. Denediğiniz pc'nin anakartı bu boot'a uyumlu olmaya da bilir.

Nero İle Değil de Clone Cd Gibi Bir Programla en düşük hızda yazılabilir bence, Bu probleme bazı cdromlarda rastladım. Clone Cd ile 3x ile yazdım sorun kalktı.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nero İle Değil de Clone Cd Gibi Bir Programla en düşük hızda yazılabilir bence, Bu probleme bazı cdromlarda rastladım. Clone Cd ile 3x ile yazdım sorun kalktı.

az önce clon cd ile de yazmistim ama16x hizla bir de en düsük hizla

deneyeyim

yardimlariniz icin tesekkür

bu kez de boot etmesse pes edip

xp pro mu kullanmaya devam edecem zaten baska yapacagim bir sey de yok

zaten meraktan kurmak istiyorum

ben pc me proglarimi kurup zaten hiren's boot cd ile yedeklemistim

format 2 senedir atmiyorum makinama zaten

yedekten geri alıyorum

saygılar

En büyük eksiği, Administrator hesabı ile açması...

+ Kullanıcı olduğunda Administrator hesabı uçuyor. ctrl+Alt Del ile yazarak girebiliyorum..

Tek admin hesabı ile sorunsuz çalışıyor. Ama yetkili başka bir kullanıcı açılsa dahi sorun oluyor.

Örneğin office dosya eksik hatası verip cd istiyor. Office.exe yi extrack edip hallettim.

Ama msn de acayip bir sorun oluştu. 7.5 kurdum. Ekle/kaldır kes/kopyala yapıştır... Hiçbiri fayda vermedi. İlk iki gün sonrası msn.exe asla çalışmadı.. Görev yöneticinde çalışıyor gözüküyor ama arabirim asla gelmedi.

arkadaşlar tncxpyı kullanmaya başlıyalı yeni oldu ama anlamsız yere mavi ekran çokmaya başllıyor özellikle oyun ve flim seyrederken ekran kartım fx5200 mavi ekrandaki hata iletisi ise şöle

nv4-disp.dll

adres BFB56134 yardımlarınızı bekliyorum

not: admin arkadaş konutu çöp yerine ilgili yere taşısan daha iyi olmazmıyıdı kendini milletten üstün görmene gerk yok bence ama yinede tncxp yi emek harcadığın için sna yinede sateşekkür ediyorum .

• Administrator
arkadaşlar tncxpyı kullanmaya başlıyalı yeni oldu ama anlamsız yere mavi ekran çokmaya başllıyor özellikle oyun ve flim seyrederken ekran kartım fx5200 mavi ekrandaki hata iletisi ise şöle

nv4-disp.dll

adres BFB56134 yardımlarınızı bekliyorum

not: admin arkadaş konutu çöp yerine ilgili yere taşısan daha iyi olmazmıyıdı kendini milletten üstün görmene gerk yok bence ama yinede tncxp yi emek harcadığın için sna yinede sateşekkür ediyorum .

Hahahaha. Üstünüm ben üstün. Çöpe taşırım hepinizi be! :closedeyes:

------------------------------------------------------------------------

Ekran kartı sürücünüzü kaldırıp internetten çektiğiniz yeni versiyonu kurunuz.

Lisansız Windows kullanımı bitiyor

20 Şubat’tan itibaren orijinal Windows deneyimini farklılaştırmayı hedefleyen ve orijinal olmayan Windows kullanıcılarını uyaran WGA (Windows Orijinal Kullanım Avantajı) teknolojisi aktif hale gelecek. Lisansız Windows kullanalar ellerini çabuk tutması gerekiyor.

Please register to see this content.

yukardaki haberle ilgili olarak tncxp nin durumu nedir?

teşekürler

• Administrator
yukardaki haberle ilgili olarak tncxp nin durumu nedir?

teşekürler

O orjinallik doğrulamasından geçemeyen windowslar içindir. TncXP geçiyor.

Ayrıca o hatayı kaldırmak için yamalar var. İngilizce windowslarda 6 aydır var o yama. Türkçesi çıkmamıştı. Ayrıca windowsu çökertmiyor. Sadece gıcık mesajlar çıkartıyor.

O orjinallik doğrulamasından geçemeyen windowslar içindir. TncXP geçiyor.

Ayrıca o hatayı kaldırmak için yamalar var. İngilizce windowslarda 6 aydır var o yama. Türkçesi çıkmamıştı. Ayrıca windowsu çökertmiyor. Sadece gıcık mesajlar çıkartıyor.

yani o gıcık mesajlar TncXP de çıkmıcak diyorsunuz. ozaman kafemdeki bilgisayarlara TncXP kurmaya başlıyım şimdiden

kardeş emeğine sağlık indirdim kurdum sorunsuz çalışıyo fakat anlamadığım bişey var.geri dönüşüm kutusuna mouse ile sağ tuş tıkladığımız zaman boşalt seçeneğinin altında sil seçeneği çıkıyo ve sil dediğimiz zaman daçöp kutusu tamamen ortadan kalkıyo.çöp kutusunu geri almak için de ancak komut yazmak gerekiyo bu sorunla ilgili bi bilgi verirsen sevinirim başarılarının devamını diliyorum

• Administrator
kardeş emeğine sağlık indirdim kurdum sorunsuz çalışıyo fakat anlamadığım bişey var.geri dönüşüm kutusuna mouse ile sağ tuş tıkladığımız zaman boşalt seçeneğinin altında sil seçeneği çıkıyo ve sil dediğimiz zaman daçöp kutusu tamamen ortadan kalkıyo.çöp kutusunu geri almak için de ancak komut yazmak gerekiyo bu sorunla ilgili bi bilgi verirsen sevinirim başarılarının devamını diliyorum

Bu bir sorun değil, registryden yaptığım bir ayar. Ayarları kopyalarken sanırım yanlışlıkla onu da eklemişim.

iyigünler benim sorum şu .

partların hepsini bir klasöre çıkarttım ve cd ye yazdırdım.

cdyi çalistırdımda ekranda bugörüntü olmalı.

ama bu görüntü gelmiyor.

acaba bir yerdemi yanlışlık yaptım

bensize birde cd nin indeki dosyalarıda gistereyim

ne olur neolmaz

Please register to see this content.

ARKADAŞA AYNEN KATILIYORUM NE YAPSAMDA DÜZELMİOR Bİ KERE SETUP DOSYASI YOK ANLAMADIM GİTTİ BÖLE Bİ MENU ÇIKMIYOR... LÜTFEN YARDIM EDİN OKADAR İNDİRDİK...

• Administrator
tncxp yi yükledim ağ bağlantılarından ev ağı oluşturdum bilgisayardan birbirine girmek için şifre istiyor kullanıcı adı ve şifresisini söylermisiniz.

Girmek istediğin bilgisayarda tam erişimli bir paylaşım oluştur.

Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim . Emeğinize sağlık.Şöyle bir sorunum var.Aynı modemden iki kişi internete giriyorduk.ikimiz de tncxp kurduktan sonra arkadaşımın bilgisayarında ağ bağlantısı gözükmüyor ve dolayısıyla internete giremiyor.Bu neden kaynaklanıyor olabilir.Yardımlarınız için teşekkürler

• Administrator
Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim . Emeğinize sağlık.Şöyle bir sorunum var.Aynı modemden iki kişi internete giriyorduk.ikimiz de tncxp kurduktan sonra arkadaşımın bilgisayarında ağ bağlantısı gözükmüyor ve dolayısıyla internete giremiyor.Bu neden kaynaklanıyor olabilir.Yardımlarınız için teşekkürler

Ethernet sürücüsü kurulmamıştır.