Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

resmini gönderdiğiniz ekran görüntüsü açılışta yani bilgisayarı yeniden başlattığınızda karşınıza gelecek olan ekrandır, windowstan herhangi bir işlem yapamazsın yani bu görüntü dos ortamında karşınıza çıkacaktır ve format işlemini ya da diğer işlemleri yapabileceğiniz menüdür...

bu cdnin içinde f disk yani bilgisayarın bçimlendiremediği 8 mb alanı biçimlendiren özelliği koydunzmu tşk

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

merhabalar. tam olarak 34 dakika kala kurulum duruyor, ekran donuyor, makina kilitleniyor... pcyi aç kapa yapıyoruz cdyi takmazsak devam etmiyor takarsak tekrar 39dakikan eriye sayıp 34de kalıyor... pcnin restart tuşu devre dışı kalıyor. bu sorun cd çekme hızımla alakalı değil.8x ve diğer tüm yazım hızlarıylada denedim. partlarda problem yok çünkü defalarce kez indirip cdye çektim. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca dün bu sorunu yaşadıktan sonra temiz xp indirip onu kurmayı istedim ve salt xp cd'sini taktıktan sonra pc'yi başlatıyorum ancak bios'a giremiyorum direk tncxp kurulumda takılıp kaldığı noktadan pc'yi başlatıp kendine kurmaya çalışıyor sonuç yine negatif. Artık salt xp cd'sini de çalıştırıp format atamıyorum :S

Edited by HasNicktiR

birönceki mesajı yazan arkadasın ev arkadasıyım. bu konuda yardımınız gerekiyor çünkü şimdiye kadar defalarca kez farklı pcde indirip cdye çektim farklı pclerde kurulum yaptım hatta başka arkadaslardan aldığım tnc xp cdsini kullandım ve hepsinde tncxpde aynı problemle karşılaştım. kesinlikle bunu kötüleme amaçlı yazmıyorum. yardımınıza ihtiyacımız var. o yüzden... 34 dakika kala ekran kilitlendiğinde ne yapmalıyız?

slm patron. bir sorum vardı daha dogrusu tnc xp sp2 sürümü ile ilgili bir sorun

ben TNC XP SP2 MODELİNİ KULLANIYORUM.

UPDATE İLE SP3 Ü YÜKLEYİNCE WİNDOWS ÇÖKÜYOR...

BUNUN SEBEBİ NEDİR. KULLANDIGIM SERİAL KAÇAK DEİL. daha dogrusu mikrosoft kaçak olarak görmüyor.

bu sp3ü windows otomatik indirip yüklüyor. iki defa güncelledim ikisindede çöktü...

ne yapabilirim

ikinci sorumdas şu.....

tnc xp sp2 modelinde çöp kutusunu sag tıklayınca çıkan menüdeki sil seçenegini nasıl kaldırabiliriz. müşteriler çöp kutusunu siliyorlawr...

Edited by pinusnigra01

tnc tr xp yi aidata laptop a kurdum airtires wireles e bağlanıyor süperonline wirelese bağlanmıyor sürekli ağ adresi alınıyor yazıyoryardımcı olurmusunuz

senin soruna cevabı ben verim...

ya whiriles şifresini yanblış giriyorsun.

yada ip adresini elle girmişsin modem ile ipsi tutmuyor..

ama büyük ihtimal ile ya şifreyi yanlış girdin yada çok zayıf çeken bir yerden baglanmaya çalışıyorsun...

• 3 hafta sonra ...
merhabalar. tam olarak 34 dakika kala kurulum duruyor, ekran donuyor, makina kilitleniyor... pcyi aç kapa yapıyoruz cdyi takmazsak devam etmiyor takarsak tekrar 39dakikan eriye sayıp 34de kalıyor... pcnin restart tuşu devre dışı kalıyor. bu sorun cd çekme hızımla alakalı değil.8x ve diğer tüm yazım hızlarıylada denedim. partlarda problem yok çünkü defalarce kez indirip cdye çektim. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca dün bu sorunu yaşadıktan sonra temiz xp indirip onu kurmayı istedim ve salt xp cd'sini taktıktan sonra pc'yi başlatıyorum ancak bios'a giremiyorum direk tncxp kurulumda takılıp kaldığı noktadan pc'yi başlatıp kendine kurmaya çalışıyor sonuç yine negatif. Artık salt xp cd'sini de çalıştırıp format atamıyorum :S

benzer sorun bende de oldu şimdi. 35 dk kaldı ve hala windowsun yükleneceği iddia ediliyor :)

bu soruna bir çare yok mu?

Not: Şu an itibarı ile 34 dk kaldı :)

Edited by hamood

Hocam Bir Sorunda Benden :D

Vista Home basic war programlar cd'sinden limewire pro yüklemeye calısınca bunun için yükseltme gerekli diyor ve photoshop cs2 kuruyorum geln dos ekrannda hata weriyr crack yapmıyor ve bunn gibi bir cok hata alıyorum acaba neden :S??

kardeş ben tncxp sp2 professional le kurdum modifiyeli. ama fotoğrafları açamıyorum

bir fotonun üzerine tıkladığımda kasıp kalıyo öyle. shimgvw.dll dosyasını dll sitesinden indirip system32 nin içine atıyorum 1 dklığına düzeliyor sonra tekrar aynı tas aynı hamam. nasıl düzeltebiliriz.

öncelikle herkese merhaba :)

1-)rapidshare free kullanıcılara indirmeye izin vermiyor acaba başka site ye de upload ettiniz mi ?

2-) format atarken c:\ yi ve d:\ yi silmiyor değil mi ? sadece c yi silerek format atabiliriz değil mi yani d de 20 gb lik arşiv var da silermi diye soruyorum?

iyi günler :)

sk8ter_boi kısayol oklarını kaldırmışsınız geri nasıl getirebiliriz internette regedit şu şekilde kaldırılıyormuş

Windows, bir sürücünün simgesini masaüstüne taşıdığınızdai kısayol oluşturmak isteyip istemediğinizi sorar. Olumlu cevap verirseniz yeni sürücü simgesi kısayol okuyla belirtilmiş olarak masaüstünde görünecektir. Gereksiz okları ise şu şekilde kaldırabilirsiniz.

BAŞLAT/ÇALIŞTIR a gidip regedit yazarak onu çalıştırın oradan HKEY_CLASSES_ROOT/Inkfile anahtarını arayın ve IsShort veya IsShortcut kaydını silin Kayıt düzenleyicisini kapatın ve Windows' u Yeniden Başlatın. hepsi bu kadar!

Ama siz sanırım regedit klasörünü hepten sildiniz kısayol oklarını tweak ui programı ile geri getirebilir miyiz ve ingilizce olan programda hangi yerinde geri getirebiliriz acaba?diğer tüm özelliklerini beğendim tncxp nin gerçekten emeğiniz çok büyük

Edited by realyte

arkadaşlar linklerde, sistemde sorun yok sanırım. yani ben rastlamadım sadece kurduktan sonra güvenlik duvarını açamadım ama sizde de bu problm olacak die bişey yok. sanırım benimle ilgili bişey bu probleme pek satlamadım formda ama olursa die yazıyorum...

start/Run'a cmd yazıp aşağıdaki komutu girip entere basıca sorun kalmıyor. yeniden başlatınca güvenlik duvarına kavuşuyorsunuz

netsh.exe winsock reset

çalışmada emeği olan arkadaşlara teşekkürler

Admin kullanıcısının ismi değişmez. Yeni bir kullanıcı açman gerek.

Usta koskoca sistemi degiştiriyorsun Admin yazısını degiştiremiyor musun ?

Neyse bilgi vereyim

Başlat > Çalıştır > lusrmgr.msc yazıyoruz Users ı açıp ordan istedigimiz gibi degiştirip silebiliriz

Edited by kral-333