Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Usta koskoca sistemi degiştiriyorsun Admin yazısını degiştiremiyor musun ?

Neyse bilgi vereyim

Başlat > Çalıştır > lusrmgr.msc yazıyoruz Users ı açıp ordan istedigimiz gibi degiştirip silebiliriz

4 sene önceki mevzuyu çıkarmışsın ya yukarı helal olsun.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inşallah bu zaman çok kısa bi zaman olur emeği geçenlerede ayrıca teşekkürler

cd 1 in part 1 i inmiyor tekrar upload ederseniz sevinirim.gerçi diğerlerini de denemedim ama.kontrolünü sağlarsanız çok iyi olur ayrıca aynı şekilde sp3 ünü de verseniz süper olacak.yaklaşık 1 senedir kullanıyorum tnc xp yi geçenlerde sp3 güncellemesi yaptım ilk açılışta problem olmadı bi sonraki gün windows kurulumu tamamlanmadı cdyi takın dedi ben de çaktım formatı acaba bi çözümü var mı ??? ayrıca 2 cd değilde dvdyeçeksem nasıl olur yada nasıl yapılır ??? olur mu?herşey için tekrar teşekkürler.dewamını bekliyorum (bu arada onlarca kişiye tncyi kurdum herkes hayretler içinde kurulumu izliyor.)emeğinize sağlık

merhaba sizlerden bi ricam olucaktı benim bi laptop'um var mpx yi kurabiliyorum fakat orjinal xp yi kuramıyorum hata veriyor bunun sebebi sata entgre olmadığı içinmidir yada ismi her neyse bi bilgi verirseniz sevinirim bide laptoplara kurabileceğim bir xp link i rica ederim ....

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

ben TNCXP SP3 kurdum ama Pil de bir sorun var laptopun normalde Windows 7 ile 1 saat 1,30 giderken şimdi ise bu TNCXP de ise 10 dakika anca gidiyor bu konuda ne gibi cözüm önerirsiniz arkadaşlar ne yapmalıyım bu sorunu aşmak icin ?

• 2 hafta sonra ...
  • Administrator
sk8er_boi ne zaman yeni bi çalışma ile karşımıza geleceksiniz tekrar XP işletim sistemi üzerine? DVD çalışması bekliyorum sizden tasarımcılara yönelik?Böyle bi çalışmada bulunacakmısınız acaba?

Maalesef bir sonraki çalışmam overlokçular ile son ütücülere yönelik olacak.

benim bir sorunum var her defasında bu xp kurdugumda sorunum olmuyor ama sadece ufak bir sorunla karşılaşıyorum her defasında pc kapat dedigimde kapanmıyor mavi ekran geliyor ve kalıyor ram sorunludur dedim deiştirdim genede aynısı oluyor diger xpleri kurdugumda sorunsuz kapanıyor ama tnctr sp3 xp kurunca her defasoında bu sorunla karşılaşıyorum sebeb nedir acaba?