Jump to content

Portable Proteus 7.6 Sp4 Full Türkçe

ergunpoyraz
 Share

Recommended Posts

proteus-v7.7-Men%C3%BC.gif

Ayrıntılı Bilgi ; http://poyrazsoft.blogspot.com.tr

EDİT (07/Kasım/2010-21:35):Virüs Taramasından Geçmiştir.Windows XP, Vista ve Windows7 de Denenmiştir Çalışıyor...
Proteus, baskı devre çizimi, elektrik, elektronik devre şeması hazırlamak da ve bu devreleri simüle etmek de kullanılan bir yazılımdır.

Proteus programı
* İsis ( şema çizim )
* Ares ( baskı devre çizim )

Alt programları olmak üzere iki modülden oluşur. İsiste elektronik devre çizim işlemini gerçekleştirirken, bunun yanında devrenin analizi de yapılabilmektedir. İsiste çizilmiş olan bu devre aynı zamanda arese aktarılmak suretiyle çizimleri otomatik olarak baskı devre çizimi gerçekleştirilir.

Proteus ile yapmış oldugunuz devreyi çalıştırabilir malzeme almaya lehim yapmaya gerek kalmadan her türlü devre dizaynı yapabilirsiniz. Ayrıca baskılı devre çiziminide yapılabiliyor herşey sizin hayal gücünüze bağlı.

Linkler

Türkçe Menü Yama 7.6 sp4 ,sp0 Ve 7.5 Sp3 Size |1.21 MB | |

http://www.tryama.net/download/turkceyama.asp?id=2242
http://www.multiupload.com/F4IYTHOLSX

Ve TR 7.6 Sp0 Katılımsız İçin Buyrun

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=132605

Caps:
proteus.jpg

secenek.jpg

Proteus.7.7 Türkçe yama

Katılımsız Oto Kurulum 7.6 Sp0 Rar Boyutu 40 Mb Açılınca 277Mb

http://www.mediafire.com/?tmnnymtgzky

Ayrıca
Protesus isis Ares Türkçe Kullanım Klavuzu 282 sayfa

Edited by ergunpoyraz

Niye düşük 36mb ben ingilizcesini indirdim 75 MB civarında.Portable olmasındanmı kaynaklanıyor aceba.

Sen setup 'ını indirmişsindir winrar ile sıkıştırdım öyle upload ettim. Portable Yaparkende programı sıkıştırarak daha az yer kaplaması Sağlanabiliryor...

Edited by ergunpoyraz

9435817.6-sp4-Turkce.JPG

Please register to see this content.

Türkçe dll dosyaları için "ergunpoyraz" a teşekkür ederim.

Windows XP SP3 de sorunsuz çalışıyor. Kapanma sorunu yok. Vista ve Windows 7 de denemedim. Vista ve Windows 7 de deneyenler sonucu yazarlarsa bilgilenmiş oluruz.

EDİT :ISIS deki kapanma sorunu olan link yerine sağlam çalışan link konmuştur.

Edited by bsargin

9435817.6-sp4-Turkce.JPG

Türkçe dll dosyaları için "ergunpoyraz" a teşekkür ederim.

Windows XP SP3 de sorunsuz çalışıyor. Kapanma sorunu yok. Vista ve Windows 7 de denemedim. Vista ve Windows 7 de deneyenler sonucu yazarlarsa bilgilenmiş oluruz.

Walla ben Ben Teşekkür ederim okadar uğraştım crac sorunu için Sonsivrinin crack lerini mi kullandınız...

Ben hala anlaya bilöiş deilim nasıl sorunu çözdüğünüzü portable yaparken ek olarak yaptığınız bir şey varmı acaba anlatabilirmisiniz...

Crack yaparken Ruslarınkini kullandım.

Programı kurarken aşağıdaki yöntemi kullandım.

KURULUM YAPARKEN

1) Proteus 7.6 sp4.exe yi kur.(lisans istediğinde 'Users of former USSR_LICENCE.lxk' yı belgelerim veya masaüstüne at.Onu göster.İnstall tuşuna bas.Sağ tarafta kopyalandığını gördükten sonra CLOSE tuşuna bas.Kuruluma devam et.)

2) Fix i çalıştır.

3) LXK1_Proteus_7.6SP4 içindeki LXK Proteus 7.6 SP4 ENG v1.0.0.exe yi çalıştır. (İstersen Backup the files that will be modified yazısının önündeki kutucuktaki işareti kaldır.)

4) Türkçe menü için ARES.dll ve ISIS.dll dosyalarını C:/program files/Labcenter elecronics/Proteus 7 Professional/BIN/ içerisine at. Dosya değişimini onayla.

------

İsis çalışırken

Cannot find bitmap 'I'.

Cannot find bitmap 'dow Colours'.

Cannot find bitmap ''.

Alias 6976 not found in CMDCTX_APPLN (last command processed was 'SOURCEWIN:15').

iletisi veriyor.Ama ISIS çalışıyor.Zannedersem Türkçeleştirirken bazı bilgiler atlanmış. ARES de sorun yok.

------

EDİT: Sizin yaptığınız dll dosyalarında küçük bir hata gördüm. ARES i açarken ISIS logosu geliyordu. Bunu düzelttim.

Edited by bsargin

KURULUM YAPARKEN

1) Proteus 7.6 sp4.exe yi kur.(lisans istediğinde 'Users of former USSR_LICENCE.lxk' yı belgelerim veya masaüstüne at.Onu göster.İnstall tuşuna bas.Sağ tarafta kopyalandığını gördükten sonra CLOSE tuşuna bas.Kuruluma devam et.)

2) Fix i çalıştır.

3) LXK1_Proteus_7.6SP4 içindeki LXK Proteus 7.6 SP4 ENG v1.0.0.exe yi çalıştır. (İstersen Backup the files that will be modified yazısının önündeki kutucuktaki işareti kaldır.)

4) Türkçe menü için ARES.dll ve ISIS.dll dosyalarını C:/program files/Labcenter elecronics/Proteus 7 Professional/BIN/ içerisine at. Dosya değişimini onayla.

------

İsis çalışırken

Cannot find bitmap 'I'.

Cannot find bitmap ''.

Alias 6976 not found in CMDCTX_APPLN (last command processed was 'SOURCEWIN:15').

iletisi veriyor.Ama ISIS çalışıyor.Zannedersem Türkçeleştirirken bazı bilgiler atlanmış. ARES de sorun yok.

o Dosyalar bende yok sp4 olduğuna emin misin... sp0 olmasın onlar

Ben sonsivri nin sitesinden indirdim

proteus.pro.7.6.sp4-patch.exe

Grassington North Yorkshire.lxk

fix.exe

LXK Proteus 7.6 SP0 v2.0.1.exe

setup76-UPLOAD.exe

Sonsivri.lxk

war ama sende bu craclerle mi yaptın..

İndirdiğinde bunlar mı wardı...

KURULUM YAPARKEN

2) Fix i çalıştır.

------

İsis çalışırken

Cannot find bitmap 'I'.

Cannot find bitmap ''.

------

EDİT: Sizin yaptığınız dll dosyalarında küçük bir hata gördüm. ARES i açarken ISIS logosu geliyordu. Bunu düzelttim.

Res hack ile mi düzeltiniz hangi menü de ne değişiklik yaparak düzeltiniz acaba yaptığınız portable ı indirdim çok güel fakat

Ayrıyetten.dat diye bi dosya oluşmuş onsu portable olma imkanı yokmu

Türkçe dll dosyasını upload edebilirmisiz.. çok teşekkür ederim çok yardımcı oluyonuz..

Sonsivrinin crack dosyası tam olarak kıramıyor.ISIS de hatalar veriyordu. WEB deki araştırmalarım sonucunda Rusların crack ının işe yaradığını gördüm. Onunla ilaçladım. Aşağıdaki linke yükledim.

Resource Tuner ile düzelltim. Yeni versiyon VMware ThinApp dat dosyası oluşturuyor. Eski versiyonlarda bu yok.

-----

Türkçe dll dosyaları

Edited by bsargin

Sonsivrinin crack dosyası tam olarak kıramıyor.ISIS de hatalar veriyordu. WEB deki araştırmalarım sonucunda Rusların crack ının işe yaradığını gördüm. Onunla ilaçladım. Aşağıdaki linke yükledim.

Resource Tuner ile düzelltim. Yeni versiyon VMware ThinApp dat dosyası oluşturuyor. Eski versiyonlarda bu yok.

-----

Türkçe dll dosyaları

Ben, pe explorer die bi programla düzenleme yapıyorum acaba hangisi daha iyi

Dialog kısmınıda Türkçe yaptım ama upload etmedim çünki dialog kısmına girince açıklama olsun buton olsun hep: ?=;.) kod türü bişeler yazıyo die hiç elimi sürmedim acaba bu kullandığım pe explorer den mi kanaklanıyo anlamadım... Örneğin Bi butonda OK Yazıyo pe explorer ile açınca OK ?=) türü gösteriyo bende sadece ok yazan yeri değiştirdim(Tamam). Sonra bi deniyim dedim Programı açtığımda Tamam? die aynı şekil gösteriyor...

bütün dialog yerlerinde bu geçerli...

Ne yapmamlazım acaba..

ISIS yaklaşık beş dakika sonra kapanıyor. Herhalde isis.dll Türkçeleştirilirken yapılan hatadan dolayı..

O zaman buradan devam.. Dili İngilizce

5767837.6-sp4-Eng.JPG

Portable 5dk sonra kapanıyor...

Peki Notmal olarak kurduğunda kapanıyor mu...

İngilizce dll ile test ettinizmi portable ı...

İngilizce portable de yarım saat kadar açık beklemesine rağmenherhangi bir kapanma sorunu olmadı. Türkçe dll ler ile normal kurulumda kapanma var mı? uzun süre açık bırakmadığım için bilmiyorum. Yeniden kurup yarın bakarım. Herhalde yukarıda yazdığım ISIS çalışırken alınan iletilerden dolayı olduğunu sanıyorum. isis.dll yi tekrar düzenleyip upload ederseniz kontrol ederiz.

Edited by bsargin

İngilizce portable de yarım saat kadar açık beklemesine rağmenherhangi bir kapanma sorunu olmadı. Türkçe dll ler ile normal kurulumda kapanma var mı? uzun süre açık bırakmadığım için bilmiyorum. Yeniden kurup yarın bakarım. Herhalde yukarıda yazdığım ISIS çalışırken alınan iletilerden dolayı olduğunu sanıyorum. isis.dll yi tekrar düzenleyip upload ederseniz kontrol ederiz.

Ne tür bi ileti acaba bunlar anlamadım bi açılışta örnek projeleri açarmısınız die soruyo diğer hatayı siz düzeltmiştiniz...Çalışırken Kapanması tam olarak cracklenememekten kaynaklanıyo olsa gerek...

Önceki dll dosyalarını mı upload edeyim..

Ben tam olarak cracleyemediğimi şu şekilde anlıyodum Tr veya İng olsun Program kitaplığına girip durmadan eleman ekleyip o pencereyi kapatınca hemen ya da biraz sonra atıyodu ISIS Ten.

Birde herhangi bir örnek proje açın onu çalıştırın eğer çalışıyosa %80 tamam sayılır..

Edited by ergunpoyraz

İster normal kurulumda ister portable de ISIS açılırken ekranın sol üst köşesinde açılan kutucukta

Cannot find bitmap 'I'.

Cannot find bitmap ''.

iletisi çıkıyor. Bunun sebebi isis.dll türkçeleştirilirken oldu sanırım.

Tam crack lamamadan olsa inigilizce portablede de olması lazım. Normal kurulan ingilizce proteusda da bu hata yok. Demek ki crack çalışıyor.

Edited by bsargin

İster normal kurulumda ister portable de ISIS açılırken ekranın sol üst köşesinde açılan kutucukta

Cannot find bitmap 'I'.

Cannot find bitmap ''.

iletisi çıkıyor. Bunun sebebi isis.dll türkçeleştirilirken oldu sanırım.

Tam crack lamamadan olsa inigilizce portablede de olması lazım. Normal kurulan ingilizce proteusda da bu hata yok. Demek ki crack çalışıyor.

Son yaptığım dll dosyasında hata weriyodu bundan öncekinde bi hata yoktu şimdi upload edeyim ozaman... Bakarsınız Yedek eski klaörü...

Son dll paketi nod 32 taraması sonucu küçük bi sorun var resim o nedenle küçük son dll paketini kullanmanızı tavsiye etmem diğer lerinde sorun yok

thumb_726034603.png

Diğer dll ri deneyebilirsiniz... :( Ya şu programı bi düzgün crackleyip Türkçe portable yapamadık......

Edited by ergunpoyraz