Jump to content

Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019 / 2021

Share

Recommended Posts

ozkan_z06, 3 saat önce yazdı:

Seçmeli kurulum bence daha iyi herkesin kullanmadığı programlar var onları seçmez. Birazdan deneyeceğim. ben tek exe dosyası değilde açık dizin halinde olsa daha iyi, bilgisayara açılmasını bekliyor sonra kuruluma geçiyoruz. 

İçeriği Görüntüle

Bir klasöre winrar ya da 7zip ile açıp office.exe'yi çalıştırın yeter.

bozart, 3 saat önce yazdı:

Seçmesiz kurulum yaparsanız denemesi benden üstad 😄

Bir klasöre winrar ya da 7zip ile açıp office.exe /silent diye çalıştırın otomatik yükler. Ellemenize gerek yok. İşlem bitince kapanır.

• Like 2

shaolin, 4 saat önce yazdı:

Bir klasöre winrar ya da 7zip ile açıp office.exe'yi çalıştırın yeter.

Onu denedim Klasör ismini düzenlediğimden aralarda boşluk vardı. Çalışırken hata verdi. Klasör isimlerinde boşluk olmaması gerekiyordu bende ISO yaptım o şekilde çözdüm. 

Acaba Ofis için klasik menü eklentisini ekleme şansınız var mıdır? "Classic Menu for Office  v9.25" bu programda /S parametresi de çalışıyor. Aynı isimde aratırsanız internette var. 

ozkan_z06, 1 saat önce yazdı:

Onu denedim Klasör ismini düzenlediğimden aralarda boşluk vardı. Çalışırken hata verdi. Klasör isimlerinde boşluk olmaması gerekiyordu bende ISO yaptım o şekilde çözdüm. 

Acaba Ofis için klasik menü eklentisini ekleme şansınız var mıdır? "Classic Menu for Office  v9.25" bu programda /S parametresi de çalışıyor. Aynı isimde aratırsanız internette var. 

Office 2003ten sonra sanırım klasik menü düzeni değişmişti. Bir sonraki sürüm kullanıcılara önce zor gelmişti bende bu tarz bir yüklüyordum. Aradan çok vakit geçti insanlar alıştı artık kimse sormuyor. Bir seçenek olarak konabilir. Ancak öyle temel işlevini sağlamlaştıralım sonra opsiyonel ne olabilir düşünebiliriz. Kurulumda, lisanslamada sorun olmasın öncelikle.

• Like 1
  • Thanks 1

Arkadaşlar

bana lite olarak 2021-24 office katılımsız kurulum lazım. Mümkün ise çoklu seçim içinden değilde 2003 de olduğu gibi direk katılımsız kurulum uygun olacaktır

Geçen hafta indirdiğim paketde ne tür hata yaptım sie 2016 kurdu yine. Excel data satır sayısı ve pivot record incelemek için lite yeterli oluyor

teşekkürler şimdiden

TosunPASA, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar

bana lite olarak 2021-24 office katılımsız kurulum lazım. Mümkün ise çoklu seçim içinden değilde 2003 de olduğu gibi direk katılımsız kurulum uygun olacaktır

Geçen hafta indirdiğim paketde ne tür hata yaptım sie 2016 kurdu yine. Excel data satır sayısı ve pivot record incelemek için lite yeterli oluyor

teşekkürler şimdiden

Önceki sayfa da var bakarsaniz bulursunuz.. birde 2016 kurmasının nedeni lisans la alakalıdır. Lisansı silin tekrar lisans yapın 

• 2 hafta sonra ...
sargonaktas, 2 saat önce yazdı:

Elinize sağlık, çok teşekkürler. Office 2024 için de böyle bir çalışma bekliyoruz...

Şimdilik önizleme sürümü. Final sürümü çıkınca onu da yaparız kolay.

• Like 3

elinize sağlık, ben hala 2007 kullanıyorum; daha üst model ofis programları çok cafcaflı geldiğinden tercih etmiyorum... ofis araçlarından picture manager kırpma programını seviyorum onun haricinde pek işime yarayan bir program bulunmuyor; eğer arşivinizde varsa sp3 eklenmiş halde ofis 2007 yapabilirseniz çok güzel bir çalışma olur...iyi çalışmalar dilerim

Deep&Blue, 7 saat önce yazdı:

elinize sağlık, ben hala 2007 kullanıyorum; daha üst model ofis programları çok cafcaflı geldiğinden tercih etmiyorum... ofis araçlarından picture manager kırpma programını seviyorum onun haricinde pek işime yarayan bir program bulunmuyor; eğer arşivinizde varsa sp3 eklenmiş halde ofis 2007 yapabilirseniz çok güzel bir çalışma olur...iyi çalışmalar dilerim

O kadar geri gitmeyelim cilalı taş devri bitti artık :)

• Haha 1
  • Confused 1

Merhabalar,

Antivirus sıkıntısı yaşamamak için ilacı dosyanın içinden çıkartamaz mıyız, bu dosyayı usb ile bağladığımızda sorgusuz siliniyor çoğu durumda, bu dosya da zipte yedeklenecek boyutlarda değil:)

shaolin, 4 saat önce yazdı:

ama yeri geliyor onuda kullanıyoruz, hadi 2010 versiyonu 2016 versiyonlarıda benim vazgeçilmezim, birde yeni sürümler devamlı güncelleme ile kırıklıkları gideriliyor, eskiye dönüp kimse bakmıyor ama

Bugün nasipse 2016 Pro Plus'ı yayınlayacağım. Son kontrolleri yapıyorum.

Çok eski sürümün bir zararı da yeni sürümden gelen dosyalardaki özellikleri destekleyemiyor.

Yani sadece düz yazı yazıyorsanız sıkıntı olmaz. Ama bazı özellikleri ekleyince sıkıntı.

Office 2010 x32 bit katılımsız

Office 2016 x64 bit katılımsız 

Please register to see this content.

Not; Her iki çalışma FULL MSDN olup katılımsız aktivasyonludur. Nous üstad aittir 

Edited by bozart

Office 2016 Pro Plus Türkçe 64 bit

Seçmeli kurulum arayüze sahip İstediğiniz programı seçebilirsiniz. 20 Şubat 2024 güncel.

Lisanslama ohook ile kalıcı yapar.

İndirme linki: 

Sürpriz ise sessiz kullanmak isterseniz dosyayı bir klasöre açıp office /silent olarak kullanabilirsiniz. Herşeyi kurar ve lisanslar.

Not-1: Sağ tuş Yönetici olarak çalıştırın her zaman. Defender vs devre dışı bırakın antivirüsleri öncelikle sorun çıkarmasın.

Varsa eski sürüm office'i kaldırın önceden.

Kurulum başladıktan sonra ekranın sağ altındaki mesajları takip edin. Kurulum devam eder ve lisanslama ile biter.

Not-2: Otomatik güncelleme işaretlerseniz kurulan office güncellemeleri hep kontrol eder ve yükler. İşaretlemezseniz kurulan office güncellemelere bakmaz. Kurulduğu haliyle kalır.

Sürüm: 2401 16.0.17231.20326

Edited by shaolin
  • Like 3
  • Thanks 3

shaolin, 8 saat önce yazdı:

Deep&Blue, 15 saat önce yazdı:

Bende office 2007 var. Hemse lisanslı. PAylaşabilirim. Yıllar yıllar önce MSDN üyeliğim vardı. İstediğim herşeyi indirebiliyordum. Ozamandan kalma. Hemde office 2007 professional. Enterprise değil yani. 

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 5 saat önce yazdı:

Bende office 2007 var. Hemse lisanslı. PAylaşabilirim. Yıllar yıllar önce MSDN üyeliğim vardı. İstediğim herşeyi indirebiliyordum. Ozamandan kalma. Hemde office 2007 professional. Enterprise değil yani. 

hocam çok teşekkür ederim sp3 eklenmiş halde tek part olarak çok ama çok makbule geçer, picture manager için bile kullanılır...

Deep&Blue, 31 dakika önce yazdı:

hocam çok teşekkür ederim sp3 eklenmiş halde tek part olarak çok ama çok makbule geçer, picture manager için bile kullanılır...

• Like 2

Üzüldüğüm konu ise yapılan çalışmalar hakkında hiçbir geri dönüş olmaması. İndirdim denedim çalıştı, şurasında problem var, şurası daha iyi olabilir vb dönüş olmuyor.

Hep olmayan uç şeyleri konuşuyoruz.

• Like 1
  • Thanks 1

shaolin, 1 saat önce yazdı:

Üzüldüğüm konu ise yapılan çalışmalar hakkında hiçbir geri dönüş olmaması. İndirdim denedim çalıştı, şurasında problem var, şurası daha iyi olabilir vb dönüş olmuyor.

Üzülmeye gerek yok üstad. Bazı iyilikler karşılıksızdir. Tabiri caizse bizim millet doyuma ulaştığı için geri dönüş pek olmaz🥴

bozart, 21 dakika önce yazdı:

Üzülmeye gerek yok üstad. Bazı iyilikler karşılıksızdir. Tabiri caizse bizim millet doyuma ulaştığı için geri dönüş pek olmaz🥴

İyilik ve övme anlamında demedim. Programların test edilmesi, geliştirilmesi ve düzeltilmesi için söyledim. Yoksa yapılan bu çalışmalar zaten denize atılıyor.

• Like 1

shaolin, 2 saat önce yazdı:

Benzer düşüncelere sahibiz dostum maalesef 

Bu programları ben yazmadım desem inanır mısınız? Autoit ile yazıldı ve ben hiç Autoit bilmiyorum. :D

Yapay zeka ile yazıldı.:o Ama çok fazla emek ile. İstediğimi yaptırana kadar azimliyim. Çok fazla test yapmak gerekiyor fonksiyon çalışıyor mu diye. 

Edited by shaolin
  • Thanks 2
  • Haha 1

Deep&Blue, 20.02.2024 - 02:28 yazdı:

Picture manager yerine ne kullandıysam kar etmedi ve çok güzel bir özellik kullanmayan varsada tavsiye ederim hem basit hemde çok kullanışlı, sadece onu bile koysalar her kurduğum bilgisayara yüklerim o derece yani :D

• Like 1